Make Me Beautiful

Zaczęty przez Luxis, Śr, 08 Cze 2005, 17:39:16

Luxis

Admin, mam pytanko... Czy program emitowany w TV4 w srody o 22:10 nie jest zaliczany do programów typu o zmienionej formule reality? Bo to przeciez to samo co w MTV "Chcę mieć znana twarz", a nawet lepsze a nieumiesciłes go w dziale PROGRAM TV, tak jak kiedys to zrobiłes z programem MTV?!? Nawet ten program w TV4, ma ramówkę z polskim tłumaczeniem, i w czasie programu tez sa tłumaczenia... Co?

podmark

no własnie. "Chcę być piękna" zalicza się do reality show, a na stronie ani na forum nic się o tym nie wspomina. Może by tak założyc nowy temat dotyczący tego programu? Kto przystaje pod moją propozycją?? :yeah:

Showmag

troche dziwia mnie pytania, dlaczego nie umiescilem tego rs w PROGRAMIE TV.
odpowiedz jest bardzo prosta: bo nie wiedzialem ze cos takiego jest u nas emitowane
zna ktos oryginalny tytuł tego rs?

Luxis

I co Admin, oglądałes to rs Chce być piekna? Bo wczoraj leciało. Nie wiem jaki jest oryginalny tytół, ale na końcowej czołówce pisze. Jest to holenderski program.

Showmag

programu nie ogladalem, ale wydzielilem kilka postow z dyskusji o innych rs do oddzielnego tematu, bo w koncu "Chę być piękna" to reality show ;)

jeżeli chodzi o dział "PROGRAM TV"... przysiadlem do niego i w koncu kategoria doczekala sie dzis duzej aktualizacji. mam nadzieje ze teraz wszyscy beda zadowoleni, bo dodalem wszelkie pozycje typu reality (rowniez powtorkowe) na jakie natrafilem zarowno w TV4, MTV Polska jak i TVNsiedem. jezeli ktos znalazl jeszcze jakis program tego typu, ktorego nie ma w rozpisce, moze do mnie pisac na priv

Showmag

"Chcę być piękna" w TV4
Piątek, 17.06.2005, 00:08

Polska stacja TV4 rozpoczęła ostatnio emisję holenderskiego reality shows "Make Me Beautiful" ("Chcę być piękna"), w którym na oczach widzów zachodzi niezwykła przemiana przeciętnych, przekonanych o swojej nieatrakcyjnosci kobiet, w szykowne pięknosci. Nie jest to jednak tylko powierzchowna zmiana stylu ubierania, fryzury czy makijażu, bowiem uczestniczki programu poddają się również bardziej radykalnym zabiegom od diety, przez korekcje stomatologiczne, aż po operacje plastyczne. Równie niezwykła, a może nawet bardziej fascynująca, jest wewnętrzna przemiana, którą przechodzą uczestniczki widowiska. Bohaterkami każdego odcinka są dwie kobiety. Początkowym etapem ich metamorfozy są oględziny specjalistów, którzy oceniają ich wygląd, sylwetkę, uczesanie, cerę. Proponują oni paniom konkretne zmiany i informują o tym, co czeka je w ciągu najbliższych szesciu tygodni. Przez ten czas poddawane są fachowym zabiegom, w specjalnych pomieszczeniach obserwowanych przez kamery. Dzięki temu widzimy, jak zmienia się wygląd zewnętrzny bohaterek oraz ich samopoczucie, zachowanie i samoocena. Na temat uczestniczek wypowiadają się także członkowie rodzin i przyjaciele. W końcu, po upływie szesciu tygodni, całkowicie odmienione panie wprowadzane są do studia. Obserwujemy reakcję samych zainteresowanych, ich krewnych i publicznosci. Program można oglądać w każdą srodę o 22:10.

grzybowski11

czego niemam polskiej edycji tego RS?

Luxis

Ciekawe kto by dał tyle kasy u nas, na lekarzy, hotel, personel i wogóle...

Pudelek

Myslę, że jest szansa na polską edycję. Z tego co wiem wiele osób ogląda ten program i co ciekawe ma o nim nawet dobre zdanie.
Chyba nikt nie potępia uczestniczek za zmianę natury, bo w ich wypadku to rzeczywiscie nie jest "widzi mi się". Zresztą nie chodzi tylko o wygląd, ale o swoją samoocenę, pewnosc siebie, styl czyli również psychikę.

IDOL

To interesujący program, co oni z nimi robią, jak je zmieniają!

alexander

Hehe ostatnuo rozmawiałem z kuzynką na temat MMB i pytam jej się gdzie produkowany jest program stwierdziła ,że z Niemiec bo tak mówią jak niemcy. Moja mama mówi ,że to Francuzi, a z tego co ja wiem (bo tu przeczytałem) to Holenderski program:)

podmark

Cytat: "alexander"Hehe ostatnuo rozmawiałem z kuzynką na temat MMB i pytam jej się gdzie produkowany jest program stwierdziła ,że z Niemiec bo tak mówią jak niemcy. Moja mama mówi ,że to Francuzi, a z tego co ja wiem (bo tu przeczytałem) to Holenderski program:)


Program pochodzi z Holandii, a jeżyk holenderski jest bardzo podobny do niemieckiego  :buzz:

joker

w programie TV jest napisane ze program progdukcji holenderskiej... a swoją drogą to jak byłem na wymianie rok temu w Holandii to ledwo co się z nimi dogadywałem jak mieszali ten swój akcent z angielskim  :vomit:

podmark

Cytat: "joker"w programie TV jest napisane ze program progdukcji holenderskiej... a swoją drogą to jak byłem na wymianie rok temu w Holandii to ledwo co się z nimi dogadywałem jak mieszali ten swój akcent z angielskim  :vomit:

Jak dla mnie to język holenderski jest spolszczonym angielskim (np. zamiast the używają de)  :ubaw:  Ale cos tam podobnego do niemieckiego też mają. Ale program na 100 % jest holenderski - produkowany przez i dla Net 5.

Pudelek

W poniedziałki po 20 na RTL II leci chyba niemiecka wersja tego programu. Tytuł: Extrem schön! - Endlich ein neues Leben