The Glass House

Zaczęty przez Showmag, Wt, 01 Maj 2012, 21:30:33

illumanti

Mnie wkurza ogród. Kompletnie nieprzemyślane. Nic nie wiadomo o uczestnikach, to jakaś gra tylko. BigBrother lepszy. Ba! Nawet wolę BB5PL niż Glass House :-)

illumanti

Dobra, jestem po kilku odcinkach. ŻENADA!
Zastanawia mnie tylko, czemu stacja to kontynuuje? Chyba kasy im szkoda, bo nie widzę innego celu.
Mieszkańców podziwiam. Ja do życia potrzebuje świeżego powietrza, oni go w ogóle nie mają, bo ten cały dom to stoi wewnątrz jakieś wielkiej hali, łącznie z ogrodem.

O drugiej edycji to nawet chyba nikt nie myśli.

Ostatni odcinek miał zaledwie 2,35 miliona widzów. To coś jak u nas The Voice of Poland  :ubaw:

Showmag

Cytat: Damian w Pn, 25 Cze 2012, 13:29:38
Obejrzałem na przewijaniu epizod 1. Istna kopia BB USA!

Nie wiem, w którym miejscu ten program jest kopią BB, bo zasady są totalnie odmienne, nie zmienia to jednak faktu, że sam pomysł jest kompletnie nieprzemyślany, banalny i nudny. Większość uczestników bezbarwna i bez polotu, odcinki (chociaż są napakowane wydarzeniami z 7 dni) są chaotyczne, nieciekawe i czeka się tylko ku końcowi, "strategia" - o której tyle klepią gracze - praktycznie nie istnieje, a głosowania uczestników przed magicznym ekranem są na tyle teatralne, że patrząc na nie ciśnie się na usta jedynie: "WTF?!".

Obejrzałem na przyspieszeniu 3 odcinki i na tym kończę.

Tkk_Bolly

pomysl dobry, ale widzowie powinni być calkowicie wylączeni z decydowania o  losach uczestników, bo inaczej jakakolwiek strategia nie ma sensu. eliminacje są przewidywalne do bólu