MasterChef

Zaczęty przez Showmag, Nd, 01 Kwi 2012, 00:41:38

Toni

Mi się format podoba i fajnie, że pojawi się on u nas jednak najlepsza wersja sądzę, że byłaby z Magdą Gessler i mam nadzieję, że tak będzie.
Z drugiej strony co za dużo to nie zdrowo? Tzn drugi format z nią podczas jednego sezonu.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Toni

I bardzo dobrze. Nikt inny nie sprawdziłby się w tej roli tak jak ona. Chyba, że ewentualnie Maciej Nowak.
Jak dobrze, że w końcu format ten przywędrował do nas.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Podoba mi się to, że w końcu zagości jakiś inny program nie związany z muzyką. Przesyt jest już programów muzycznych, czas na inne programy.

Damian

Emisja programu: niedzielne wieczory, godzina 20:00.

Toni

TVN już podał, że o godzinie 20stej będzie emisja? Z tego co wiem prezentacja ramówki (w tym godziny emisji programów) jest najszybciej na trzy tygodnie przed startem nowego sezonu.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Ediss

Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" Andrzej Sołtysik powiedział, że emisja "Masterchefa" będzie miała miejsce w niedzielne wieczory.

Toni

Owszem słyszałem to dziś w DDTVN, że w niedzielne wieczory lecz nie słyszałem aby była powiedziana godzina 20sta.
Być może będzie to ta godzina lecz jednak póki co taka informacja nie została podana.

MasterChef pojawi się także w Czechach. Wyemituje go Nova. Ruszyły kastingi.
Do wygrania więcej niż milion koron.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Nie wydaje mi się żeby to była inna godzina.

Toni

Owszem mnie może i też nie ale takiej informacji nikt nie podał.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

To jaka inna godzina? 22? 19? Jestem pewien że 20.00 zamiast "Surowych Rodziców".

Toni

Kto powiedział, że nie będzie przeorganizowana ramówka? "Przepis na życie" też był w niedzielę a potem we wtorki.
Z tego co wiem ma być druga edycja "Surowych rodziców".
Nie zdziwiłoby mnie gdyby MasterChef był np o 22giej.
Nikt nie podał do wiadomości, że ma być to godz. 20sta.
Kuchenne rewolucje kto się spodziewał, że powędrują z godz. 18stej na 21:30.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Po pierwsze "Surowi Rodzice" wrócą w przyszłym roku, po drugie tvn zapowiedział że "Master Chef" to będzie duży program, więc na pewno nie wepchają go na 22:00. Najlepszy czas to 20.00 więc na pewno o tej godzinie będzie.

Toni

Napewno to on będzie a o której to się okaże i wówczas można napisać o której będzie emitowany.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Phil

Cytat: Toni w Pn, 25 Cze 2012, 16:09:21
Z tego co wiem ma być druga edycja "Surowych rodziców".
Wiosną 2013 roku. A o 22:00 TVN raczej nie wyemituje żadnej nowości. Kryzys.