MasterChef

Zaczęty przez Showmag, Nd, 01 Kwi 2012, 00:41:38


Phil

Wiedziałem, że prędzej czy później format trafi do Polski. Pewnie będzie emitowany jesienią zamiennie z "Rewolucjami". Mam nadzieję, że TVN nie skopie tego formatu. Chociaż, dziwnie będzie oglądać :)

EDIT: Chyba, że to żart :)

Pudelek

Ona ma predyspozycje (i parcie) nawet do bycia w jury talent show. Nadaje się na polskiego Gordona Ramsey'a, a nawet na polskiego Simona Cowella!
To oczywiście żart!

Damian

Mam nadzieję że tylko to z Jolką Rutowicz to żart, oby to była prawda. Uwielbiam ten program. :D

Toni

Dziwi mnie dlaczego dopiero teraz ten format trafia do nas gdy już od ponad dwóch lat co sezon są emitowane Kuchenne rewolucje i za każdym razem cieszy się wielkim zainteresowaniem. Coprawda lepiej późno (za późno) niż wcale.
Gwarantowany sukces programu.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Szkoda tylko że to z pewnością żart. :|

Toni

Prima aprilis - dobry żart aczkolwiek naprawdę bardzo dobry byłby to pomysł i program miałby wzięcie.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Sam się dziwię że takiego programu nie ma. Gesslerowa się nadaje do takiego programu.

chatiflatt

Co roku Leoś nas wkręca czymś ciekawym ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Phil

Nie będzie "Hell's kitchen", ale TVN za to zaserwuje nam "MasterChefa" :)

Damian

Wolałbym jednak  Hell's Kitchen.


Damian

Magdę Gessler chętnie w programie bym zobaczył, ale nie Grycankę!

podmark

Zaś Gessler ?! O nie... TVN myśli, że widzowie się nią nie znudzą. A przecież Gessler nawet przy pomocy sztabu "kreatywnych reżyserów" nie jest w stanie być atrakcyjna jak Gordon Ramsey. Nie ta klasa. A obawiam się, że widzowie mogą znudzić się kolejnymi scenami, kiedy Madzia czymś rzuca - jak nie talerzami, to słoikami ze spiżarni, o kur**ch nie wspominając ;)

chatiflatt

Mnie ten format nie interesuje.

"Perfekcyjną panią domu" została prawniczka, więc jurorką w takim programie może zostać chociażby tancerka, na przykład Herbuś.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston