Top Model 3

Zaczęty przez Showmag, Pn, 05 Gru 2011, 13:08:42


Rosa

No, obejrzalem w koncu 3 edycję no i teraz pare moich przemyśleń na temat tego programu.
Najpierw plusy :)
Fajnie sie to oglada, w większości mamy pokazane ładne dziewczyny  :yeah:
Prowadząca DŻoana Krupa. Lubie ją, wyrożnia sie spośród naszych gwiazd, widać że jest lepiej przygotowana do występów telewizyjnych. Jedyne czego mogę żałować to to że musi mówic po polsku, to ją jednak nieco ogranicza, normalnie jest duzo bardziej wygadana.
Mam nadzieję że powstanie kolejna edycja :)
No i minusy  :kreci:
Szkoda że program poszedł w strone amerykańskiej edycji czyli pokazuja jakies łzawe historyjki zapominając o tym że w zamysle tutaj powinno się szukać modelek. Efekty tego mamy takie że w programie jest Ania z uśmiechem jokera oraz kilka innych panien o wymiarach ktore nie pozwolą im nigdy zaistnieć w modelingu.
Za dużo reklam. Oprócz normalnych reklam mamy tyle tego dziadostwa w programie ze aż się robi niedobrze. Tu Aprat, Rebook, jakies podpaski, aparat i w sumie w godzinnym programie mamy 18 min "normalnych" reklam + drugie tyle product placement.
Zwyciężczyni Zuzanna. Nie dośc że niewymiarowa, to jeszcze ten kolczyk. Dużo bym jej wybaczył ale to że szpeci sobie twarz takim czymś jest dla mnie czyms niepojetym.
Caly ten świat modelingu. Dziwny on jest. Jeśli nie będziemy brali pod uwage sutenerstwa to właściwie na czym to wszystko polega? Bierzemy ładne dziewczyny w wieku 16-20 lat, sztucznie je postarzamy i oszpecamy tak aby wygladały na 35-40 a potem ubieramy w szmaty których nikt normalny nigdy i nigdzie na siebie nie zalozy.