Top Model 3

Zaczęty przez Showmag, Pn, 05 Gru 2011, 13:08:42





Damian

Ha ha. Śmiać mi się z tego chce. TVN się sypie. :D

Phil

Tu bardziej zawinił sponsor. Program wróci wiosną 2013, więc nic wielkiego się nie dzieje.

Ediss

Sponsor i załamanie na rynku reklamowym. Przez to też ramówki jesienne będą biedniejsze, a wybranym pozycjom zostanie ukrócony budżet.
Jeśli chodzi o Top Model, to castingi będą dalej nagrywane, a co dalej....nie wiadomo.

Damian

Jak myślicie co będzie zamiast Top Model? Nowy program o gotowaniu czy może 8 edycja You Can Dance...?

Phil

"Masterchef" chyba będzie za "Surowych rodziców". A z YCD jest dziwna sprawa. W maju w jednym z wywiadów Patricia Kazadi mówiła, że już w lipcu zaczyna pracę przy nowej edycji YCD i potwierdziła, że powstanie 8 sezon. Jednak teraz TVN mówi, że nie podjęto wiążących decyzji ws. kontynuacji formatu.

Damian

Czyli coś jest na rzeczy. Możliwe że YCD zastąpi TM.

illumanti

Ja nie wyobrażam sobie, żeby mogli uciąć budżety programom. Przecież u nas i tak z tym bieda. YCD, Top Model może jeszcze sobie poradzą....
ale popatrzcie np. na Pierwszą Miłość, jak tam będzie mniejszy budżet to przecież chyba plenery odpadną całkowicie, a połowa aktorów zginie ;-)

Toni

Szkoda gdyż w takim razie trzeba czekać do wiosny przyszłego roku by zobaczyć te tłumy na kastingach. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Taaa tłumy...  :ubaw: Dla mnie ten program może być i nie musi. Szczerze mówiąc mało mnie interesuje.

Phil

Cytat: Damian w Cz, 14 Cze 2012, 15:13:17
Taaa tłumy...  :ubaw:
Podobno najlepsza frekwencja na castingach ze wszystkich edycji. Ale większość portali "opiniotwórczych" typu fakt.pl piszą, że program nie cieszy się zainteresowaniem.
Większy problem ma Polsat, bo MBTM i GTD mają nie najlepszą frekwencję na castingach.

Toni

W takim razie różne źródła różnie podają. Nie o takich tłumach myślałem o których Wy myśleliście a o tak zwanym sztucznym tłoku. W Białymstoku ponoć była garstka chętnych.
Fajny program. Wzięcie miał stąd fajnie byłoby parę edycji jeszcze wyemitować. Jeśli tylko będą odpowiednie chętne.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!