X Factor 2

Zaczęty przez Showmag, Pt, 27 Maj 2011, 22:20:20

Toni

Wszystko ma swoje granice, bezczelność także. Wyśmiewania się, obrażania nie zaliczam do inteligentnych zachowań a tak jak napisałem podoba mi się bezczelność z inteligencją.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

chatiflatt

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie: wyobraź sobie, że podczas poniedziałkowej audycji wykręcają numer do Twojej matki i się z niej nabijają. Nadal będziesz go lubił? Zapewne nie.

W necie jest wiele komentarzy na temat Wojewódzkiego, podobnych do Twojej opinii oraz takich, które jeszcze bardziej popierają jego wypowiedzi. Internauci, którzy uważali rok temu, że "po trupach do celu" było "totalnym przegięciem", teraz przy "telefonie do murzyna" przyklaskują, argumentując, że "Wojewódzki utarł nosa tym jeb*nym czarnuchom". Zadziwiające, że kiedy ktoś naśmiewa się z kogoś innego to nam się to podoba i "lubimy" taki sposób żartowania oraz osobę żartującą. Szanujemy ją. Zaś kiedy ów żart dotyka bezpośrednio nas albo naszych bliskich to wtedy jesteśmy oburzeni. Szacunku też wówczas brak.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Toni

Napisałem że lubię ludzi u których w parze idzie bezczelność z inteligencją, a obrażanie, wyzywanie nie zalicza się do bezczelnych stąd jaka potrzeba jest odpowiadania na Twoje pytanie?
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Toni

Z wielką chęcią zobaczyłbym ją w X-Factor. Monika Brodka to moim zdaniem największa wygrana spośród wszystkich tych którzy brali udział w Idolu. Za nią Ania Dąbrowska.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Toni

Producenci nie chcieli Wojewódzkiego w Mam talent i w X-Factor, tak samo sądzę byłoby w przypadku Agnieszki Chylińskiej. I tu i tu? Za dużo. No chyba, że 5. edycji Mam talent nie będzie (wszystko zależy od zainteresowania nadchodzącą edycja), ale to dopiero się okaże raczej w trakcie X-Factor 2. Z drugiej strony musiałoby być bardzo kiepsko aby nie było Mam talent 5. Dla mnie ten program jest już wypalony.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Toni

Dobrze by było gdyby ktoś zastąpił Maję.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

chatiflatt

TVN przygotowuje X Factor 2. Znamy terminy precastingów. Sablewska i Kuźniar zostają
https://wiadomosci24.pl/artykul/tvn_przygotowuje_x_factor_2_sablewska_i_kuzniar_zostaja_214761.html
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Toni

Cieszę się, że będzie 2. edycja lecz zmieniłbym prowadzącego i Sablewską.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Ja nie będę oglądał, tak jak pierwszej nie oglądałem, tak i tej nie obejrzę. Skusiłbym się dopiero wtedy gdyby wymienili całe jury na czele z prowadzącym.

Toni

Moje zdanie jest takie. Jury w programach talent owszem jest ważne ale najważniejsi są uczestnicy programu
i to oni muszą być najbardziej ciekawi. Ma się rozumieć ich talent w Mam talent czy wokal w X-Factor.
Mi też się nie podoba Sablewska i Kużniar ale to nie o to chodzi. Jakie chciałbyś widzieć jury X-Factor 2?
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

chatiflatt

Kuźniar jest spoko. Największy hipokryta i cham w tej stacji (i nie tylko) to Kuba Wojewódzki.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston