Pamiętniki z wakacji

Zaczęty przez Showmag, So, 18 Cze 2011, 20:12:36

Toni

Od zeszłego tygodnia "Pamiętniki z wakacji" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 na Polsat2.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Toni

Jesienią Polsat nie wyemituje nowych odcinków "Pamiętników z wakacji".
Program zastąpi format scripted-doku o nazwie 'Niemożliwe? A jednak".
Historie, które mogą się zdarzyć lecz wydają się nieprawdopodobne.
Od dzisiaj program znika także z Polsatu2, który był emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

A to ciekawe dlaczego znika też z Polsatu 2? :P Ogólnie programu nie lubiłem zbytnio. Najśmieszniejsze fragmenty są w necie.

Tonev

Najlepszy program z tego całego gatunku aktualnie emitowanego w Polsce dlatego też szkoda że nie będzie tymczasowo kolejnych sezonów i zostanie zastąpiony przez serial o fabule łudząco podobnej do DJ? czy TS. Ogólnie o ile w innych tego typu programach ta prawdziwość problemów, dramat, realizm jest jeszcze udawany o tyle tutaj widać że te historyjki są realizowane z przymrużeniem oka i końcowym happy endem.

Nayma

Cytat: Tonev w Śr, 29 Sie 2012, 00:00:53
Ogólnie o ile w innych tego typu programach ta prawdziwość problemów, dramat, realizm jest jeszcze udawany o tyle tutaj widać że te historyjki są realizowane z przymrużeniem oka i końcowym happy endem.
Ponieważ w programach polsatowskich z tego gatunku obowiązuje taka głupia machina według mnie, że im będzie mniej profesjonalnie, im będą gorsi aktorzy, dialogi, im głupsza "trudna sprawa", tym oglądalność będzie większa, zyskają rozgłos w sieci i przełoży się to na popularność programu. Przecież nawet nikt tak naprawdę nie oczekuje od tych programów jakiejś górnolotności, to ma być po prostu zabawne.

Toni

Wiosną pojawi się 3. edycja Pamiętników z wakacji. Kręcona będzie na Majorce i Gran Canarii.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Mam już dosyć tych programów, za dużo już tego wszystkiego. A tego to już w ogóle nie lubię.

illumanti

Skoro masz już dosyć to wnioskuję, że ktoś cię na siłe zmusza do oglądania telewizji?  :ubaw:

Jesteś panem swojego pilota - rób co chcesz, ale nie mów, że masz już czegoś dosyć, bo nikt Ci nie każe oglądać..

Damian

A to jest forum i mam prawo wyrazić swoją opinię. Po prostu jest teraz tego wysyp, nie wspomniałem tutaj o zmuszaniu do oglądania, czytaj ze zrozumieniem. ;) Jeszcze było w miarę okej gdy były początki, potem już cały wysyp tego typu programików, jednym słowem: przejadło się.

Toni

Tym razem "Pamiętniki z wakacji" mają być emitowane raz w tygodniu tj w soboty bądź niedziele. Wydaje mi się, że poprzednie edycje były emitowane w dwa dni weekendowe.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Kajtan

Co ja się uśmiałem na tym programie. Takich aktorów wysokich lotów to już dawno nie było :D jedyne na co się dało popatrzeć to ładne plaże :P

lilia4

Zastanawiam się czy ktokolwiek tutaj oglądał to w ogóle na serio, bo to totalnie odmóżdżający program. I te historie... hahaha. :P

Symeave

Dużo dzieci to niestety ogląda :P Mój dziadek też czasami, ale zawsze śmieje się podczas oglądania, wiec chyba ogląda to tylko dla beki haha :D