Pamiętniki z wakacji

• 58 odpowiedzi
  • 12428 wyświetleń
*

Offline Toni

• *
  • 4050
Pamiętniki z wakacji
Pią, 22 Cze 2012, 16:37:50
Od zeszłego tygodnia "Pamiętniki z wakacji" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 na Polsat2.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Pamiętniki z wakacji
Pon, 06 Sie 2012, 14:19:00
Jesienią Polsat nie wyemituje nowych odcinków "Pamiętników z wakacji".
Program zastąpi format scripted-doku o nazwie 'Niemożliwe? A jednak".
Historie, które mogą się zdarzyć lecz wydają się nieprawdopodobne.
Od dzisiaj program znika także z Polsatu2, który był emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Pamiętniki z wakacji
Wto, 07 Sie 2012, 11:16:39
A to ciekawe dlaczego znika też z Polsatu 2? :P Ogólnie programu nie lubiłem zbytnio. Najśmieszniejsze fragmenty są w necie.

*

Tonev

Pamiętniki z wakacji
śro, 29 Sie 2012, 00:00:53
Najlepszy program z tego całego gatunku aktualnie emitowanego w Polsce dlatego też szkoda że nie będzie tymczasowo kolejnych sezonów i zostanie zastąpiony przez serial o fabule łudząco podobnej do DJ? czy TS. Ogólnie o ile w innych tego typu programach ta prawdziwość problemów, dramat, realizm jest jeszcze udawany o tyle tutaj widać że te historyjki są realizowane z przymrużeniem oka i końcowym happy endem.

*

Nayma

Pamiętniki z wakacji
śro, 29 Sie 2012, 00:40:21
Ogólnie o ile w innych tego typu programach ta prawdziwość problemów, dramat, realizm jest jeszcze udawany o tyle tutaj widać że te historyjki są realizowane z przymrużeniem oka i końcowym happy endem.
Ponieważ w programach polsatowskich z tego gatunku obowiązuje taka głupia machina według mnie, że im będzie mniej profesjonalnie, im będą gorsi aktorzy, dialogi, im głupsza "trudna sprawa", tym oglądalność będzie większa, zyskają rozgłos w sieci i przełoży się to na popularność programu. Przecież nawet nikt tak naprawdę nie oczekuje od tych programów jakiejś górnolotności, to ma być po prostu zabawne.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Pamiętniki z wakacji
śro, 02 Sty 2013, 14:45:46
Wiosną pojawi się 3. edycja Pamiętników z wakacji. Kręcona będzie na Majorce i Gran Canarii.

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Pamiętniki z wakacji
śro, 02 Sty 2013, 17:59:25
Mam już dosyć tych programów, za dużo już tego wszystkiego. A tego to już w ogóle nie lubię.

*

illumanti

Pamiętniki z wakacji
śro, 02 Sty 2013, 19:52:00
Skoro masz już dosyć to wnioskuję, że ktoś cię na siłe zmusza do oglądania telewizji?  :ubaw:

Jesteś panem swojego pilota - rób co chcesz, ale nie mów, że masz już czegoś dosyć, bo nikt Ci nie każe oglądać..

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Pamiętniki z wakacji
śro, 02 Sty 2013, 23:02:54
A to jest forum i mam prawo wyrazić swoją opinię. Po prostu jest teraz tego wysyp, nie wspomniałem tutaj o zmuszaniu do oglądania, czytaj ze zrozumieniem. ;) Jeszcze było w miarę okej gdy były początki, potem już cały wysyp tego typu programików, jednym słowem: przejadło się.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Pamiętniki z wakacji
Czw, 03 Sty 2013, 14:06:02
Tym razem "Pamiętniki z wakacji" mają być emitowane raz w tygodniu tj w soboty bądź niedziele. Wydaje mi się, że poprzednie edycje były emitowane w dwa dni weekendowe.

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Re: Pamiętniki z wakacji
Nie, 20 Mar 2016, 17:52:20
"Pamiętniki z wakacji 4" ogląda tylko 766 tys. widzów. Program przegrywa z TVP2 i TVN
http://www.showmag.info/2016/03/18/pamietniki-z-wakacji-4-oglada-tylko-766-tys-widzow-program-przegrywa-z-tvp2-i-tvn/

*

Kajtan

Czw, 08 Mar 2018, 14:59:10
Co ja się uśmiałem na tym programie. Takich aktorów wysokich lotów to już dawno nie było :D jedyne na co się dało popatrzeć to ładne plaże :P

*

lilia4

Pią, 04 Maj 2018, 08:53:08
Zastanawiam się czy ktokolwiek tutaj oglądał to w ogóle na serio, bo to totalnie odmóżdżający program. I te historie... hahaha. :P

*

Symeave

Wto, 12 Cze 2018, 10:50:40
Dużo dzieci to niestety ogląda :P Mój dziadek też czasami, ale zawsze śmieje się podczas oglądania, wiec chyba ogląda to tylko dla beki haha :D