13: Fear Is Real

Zaczęty przez Tkk_Bolly, Wt, 06 Mar 2009, 14:44:55

Tkk_Bolly

Imagine the Blair Witch Project as a reality series, and you have grasped the concept for this CW reality series from Sam Raimi. Thirteen contestants are stranded in the Louisiana bayou, and each week one contestant mysteriously 'disappears' as they are eliminated from the competition. The last one standing will win a prize of $66,666


Start 7 stycznia.Chyba nie było jeszcze takiego formatu :hmm: Zapowiada się ciekawie. Na pewno będe oglądał

Showmag

Program nie jest wart żadnej uwagi. Nuda, sztuczny strach i tępi uczestnicy grający pod kamery w wyreżyserowanych sytuacjach.

Dawno nie widziałem większego badziewia. Dialogi dużo poniżej poziomu aktorstwa w W-11.
Darowałem sobie po pierwszych 30 minutach na fast forwardzie.
Strach się bać na samą myśl, że takie coś w ogole ma jeszcze racje bytu w tv.

K-O-S-Z-M-A-R-!
Strzeżcie się przed tym "show" jak tylko możecie...

Tkk_Bolly

Dokładne, wszystko wyreżyserowane.Drugi odcinek jeszcze gorszy do pierwszego. Jednej z uczestniczek zapłacono, aby odpadła i aby jakoś odcinek wyglądał. Niewiem jak Ci uczestnicy godzą się tam byc. Chociaż w sumie pewnie mają płacone. Jak dzwonie telefon , to większosc krzyczy "nie odbierajcie"Zgroza.

chatiflatt

haha,
po raz kolejny popsuto dobry pierwowzór :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Tkk_Bolly

A jaki  był pierwowzór?

3 odcinek niesamowity :plask: Tym razem przy końcowym zadaniu zapłaco facetowy żeby przegrał z dziewczyną. Miny robił jak przestraszone dziecko i patrzył się na dokoła na chodzące psy i  gośca , który obok ciął las. A przecież on był męski, oczywiście jeśli można powiedziec to o facecie,który bierze udział w takim programie. Ciekawe z jaką sumką opdszedł :hmm: Steffanie ktoś z graczy zabił w chacie co mieszkają. Ciekawe jak to wyglądało, Steffy jesteś zabita masz tyle i tyle, teraz to nakręcimy, pewnie nawet killera tam nie było.Takich przykładów są dziesiątki.
Niedobrze mi się robi jak to oglądam. Gdzie tam do naszego BB temu programowi.
Wytrwałem narazie do 3-ego epizodu i chyba teraz sobie daruję ten program obowiązkowo!