Big Brother: Cyber Star

Zaczęty przez brotherfan, So, 08 Mar 2011, 10:31:05

Toni

Oglądalność BB4 była "wysoka" na początku,ale szybko spadła,BB5 to średnia oglądalność 0,3 miliona
i przewiduje,że taka byłaby albo i jeszcze niższa w przypadku gdyby jakimś cudem był BB6.
Ja się nie emocjonuje tym co pisze pudelek bynajmniej.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

kamil2505

Polecam wywiad z Jarosławem Ostaszkiewiczem, czyli Wielkim Bratem który oficjalnie oświadcza, że o Big Brother Cyber Star nie ma mowy.
https://krytykapolityczna.pl/Wywiady/OstaszkiewiczBIgBrotherjesttakzrobionyzesambierzeszudzialwtejgrze/menuid-34.html

Damian

W sumie nie powiedział że taka edycja nie powstanie. Więc to nie jest pewne.
"Czytałem na jakimś portalu plotkarskim, że ma powstać kolejna wersja Big Brothera z różnymi celebrytami internetowymi, jak np. Pani Barbara z Klatki B.
To spekulacje. Ciekawe, że się pojawiły. Mam wątpliwości, czy oni by się sprawdzili."

Rosa

Cztery strony na temat plotki o programie który nie ma szans powstać :)

(Jak stałby się cud to bede musiał odszczekiwać, ale w cuda, szczegolnie takiej postaci to ja juz nie wierze)

Toni

A ja powiem tak...także nie liczę na to,że kolejna edycja powstanie.
Nawet nie chciałbym aby powstała w TV4.
Wolę nie mieć już wogóle Big Brother'a u nas niż żeby był tak beznadziejny jak dwie edycje TV4.
Uważam,że gdyby TV4 nie wyprodukował BB,to BYĆ MOŻE stacja TVN zdecydowałaby się na niego,
chociażby na jedną edycję.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Kuba 942

Cytat: Damian w Nd, 27 Mar 2011, 11:56:15
W sumie nie powiedział że taka edycja nie powstanie. Więc to nie jest pewne.
Widzę i takie fakty, nie przekonają Ciebie, że taka edycja nie powstanie ;-)

Według mnie czas "Big Brothera" w Polsce już się skończył, chyba, że w jakiejś telewizji znajdzie się naprawdę jakiś pasjonat - maniak któremu uda się stworzyć wysokobudżetową edycję, a nie taką biedę jak w 4.1 czy V które tak chwali Ostaszkiewicz, a jak dobrze wiemy te edycje były prawie porażkami, prawie bo o Rutowicz jednak ciągle mówią.

Lepiej by było gdyby latem TVN powtórzył pierwszą edycję, i w następne takie przerwy letnie BB 2 i BB Bitwa. Ostatnio o tym była mowa w jakimś programie TVN-u (DDTVN?), więc może pan Miszczak się zmobilizuje by zamiast tłuc latem "Rozmowy w Toku"i powtórki seriali typu "Na Wspólnej" puścić też powtórki, ale takie które więcej osób chciałoby obejrzeć (coś a'la powtarzanie "Lokatorów" na TVP Seriale). Widz lubi sobie powspominać jakieś starsze programy które pamięta np. z dzieciństwa / młodości i jako tako z tym też mu się kojarzą. Wiele akcji widać w internecie w których mamy "powtórzmy xxx program bo..." itp. itd, a zresztą dla stacji telewizyjnych pasma przedpołudniowe nie są tak ważne a już szczególnie we wakacje.

Damian

Cytat: Kuba 942 w Pn, 28 Mar 2011, 17:28:23
Cytat: Damian w Nd, 27 Mar 2011, 11:56:15
W sumie nie powiedział że taka edycja nie powstanie. Więc to nie jest pewne.
Widzę i takie fakty, nie przekonają Ciebie, że taka edycja nie powstanie ;-)
No bo J. Ostaszkiewicz tam nie zaprzeczył. Powiedział że to spekulacje. Przed BB4.1 początkowo mówili że powrotu WB nie planują , a  jednak. Więc nic nie jest przesądzone. :P

Toni

To prawda,przed BB4 nie mówiono,że planowana będzie kolejna edycja.
Tylko,że to TVN zaprzestał emisji Big Brother'a ze względuy na spadające z edycji na edycję wyniki
oglądalności. BB4 podjął się TV4,a nie przypominam sobie,żeby wszystkie stacje zarzekały się,
że one ze swojej strony także nie planują przejęcia Big Brother'a.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

No właśnie. Pamiętam przed czwartą edycją jak były już jakieś plotki , to mówili że nie jest planowany BB. A jednak potem to się zmieniło. Tak też może być z tą edycją.  :devil:

Toni

Uważam,że skoro Wielki Brat rozwiewa informacje co do powstania BB z udziałem gwiazd internetu,
to nie ma co przewidywać,że jednak się pojawi.
Jeśli TVN nie przejąłby go z powrotem (a nie zdecyduje się,gdyż era programów reality-show w Polsce została może nie wyczerpana,bo pomysłów wciąż dużo jest,lecz ludzie nie chcą już podglądać itp,
inne czasy już są niż 10 lat temu :)) nie ma co liczyć na jego powrót,bo to jest z góry niewypał.
Ludzie wiedzą,że formaty TVN są na odpowiednim poziomie itp.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


MateuszO

Prawdopodobnie już od długiego czasu wiadomo że ten program nie powstanie, z tego co mi wiadomo mój udział bardzo ostro blokowała moja była love Jolcia a co z resztą nie mam pojęcia nie siedze w gównie... Wiem na pewno że w programie nie będzie naszego skarbu narodowego czyli Angeliny Orzechowskiej którą wielbię i wysławiam.


Mateusz Osiecki.

Toni

Odkąd podano tą informację na portalach,odebrałem to jako blef.
Nawet jeśli pomysł ten wypaliłby byłaby to total porażka.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

rudakicia90

Dobrze że nic takiego nie powstało. Joa wystarczyła Żeby zniechęcić mnie do tego typu rozrywki ...

Sabcia

haha no ale można byłoby się pośmiać ;)