Big Brother: Cyber Star

Zaczęty przez brotherfan, So, 08 Mar 2011, 10:31:05

Toni

Hm chcecie powiedzieć,że jej lateks, koń i inne rekwizyty to jest jej prawdziwość? Jej postać była przemyślana przez producentów nie tylko pod względem zachowania,inteligencji (nie uważam,że tak naprawdę jest to super inteligentna osoba) ale także wizrunku.Miała szokować pod każdym względem.Wywiad z nią był także w prasie,gdzie są słowa,że została zgarnięta na ulicy na casting,sama nie wiedziała,do jakiego programu ją chcą.Będąc w programie myślała,że to zasady jak program Bar.Więc halo...Wiem,że nie można wierzyć we wszystko co jest w internecie i nie tylko,ale moje zdanie jest takie,że jej postać została wyreżyserowana przez producentów,ale także przez nią samą.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Showmag

Przypominam, że to NIE jest temat o Joli Rutowicz.

Damian

Na angielskiej Wikipedii pisze tak:
" Big Brother 6 Rozpocznie się wiosną 2011 roku. Program będzie podzielony na dwie częście. W pierwszej części ( pod nazwą Cyber Star ) zaprezentują się gwiazdy Polskiego Internetu. W drugiej części poznamy osoby z castingów ".     :gwizd:

Showmag

A podlinowane źródło to pudelek.pl
Mozna sobie darować wklejanie "informacji" z wikipedii.

Toni

Dokładnie , informacje które znajdują się na Wikipedii można traktować z przymrużeniem oka. Wcześniej była informacja o Big Brother Kids i co? Ja mogę napisać,że będzie Big Brother 7 na jesień.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Damian

Coś mi się wydaje że szykuje się szósta edycja BB.  :yeah:

Kuba 942

To już niejednokrotnie na tym forum padało, ale według mnie nie ma się czym zachwycać, że może powstanie kolejna edycja polskiego BB. Jak ma to wyglądać tak jak w 4.1 czy V to ja tam dziękuje za takiego Big Brothera. Marny wypełniacz antenowy nadający się do kanałów pokroju Polonia 1 czy Edusat z jakością jak by program szedł ze Sri Lanki.

Brakuje mi takich programów typu game shows, ale co na to zrobić. Ten czas już w Polsce minął

brotherfan

Czyli jednak trochę prawdy w tym gadaniu było...Chociaż nic nie jest pewne, do czasu podpisania umowy każda ze stron może się rozmyślić (w sensie producenci i stacja).

chatiflatt

>Brakuje mi takich programów typu game shows, ale co na to zrobić. Ten czas już w Polsce minął

No fakt. "Dziewczyn w bikini" już nie emitują. "Bogini w bikini" obecnie przepowiada pogodę w TVN Warszawa. Ale nadal możesz śledzić losy "Dziewczyn fortuny" :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

chatiflatt

Świetny sposób na bezpłatny PR producentów: szepnąć do ucha jakąś głupotę Oborskiemu i napuścić na niego Patoletę z kamerą. A reszta sama się rozniesie. Pewnie szykują coś na podobę "Szymon kontra Miłosz" i na plotach chcą zbudować podłoże do zdobycia widza.

I - jak widać - wszystko idzie zgodnie z planem :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Kuba 942

Cytat: chatiflatt w Śr, 19 Mar 2011, 22:10:18
>Brakuje mi takich programów typu game shows, ale co na to zrobić. Ten czas już w Polsce minął

No fakt. "Dziewczyn w bikini" już nie emitują. "Bogini w bikini" obecnie przepowiada pogodę w TVN Warszawa. Ale nadal możesz śledzić losy "Dziewczyn fortuny" :D
Hehe, nie mówię o takich :D

Damian

chatiflatt - nie wydaje mi się. Chyba po prostu nie chcesz uwierzyć że program może wrócić. :P

kamil2505

Serwis media2 zamieścił artykuł na temat programów w marcowej ramówce Czwórki. Nie ma tam słowa o Big Brother, a pory emisji wymienionych programów raczej pokazuje, że Big Brother w ramówce się nie pojawi.

Damian

Nikt nie mówił że BB ma pojawić się w ramówce wiosennej. Może być na jesień...