Big Brother: Cyber Star

Zaczęty przez brotherfan, So, 08 Mar 2011, 10:31:05

brotherfan

Jak donosi nasze "pewne" źródło, czyli Pudelek TV4 wraz z producentami myśli nad Big Brotherem z gwiazdami internetu, które mają przyciągać tak jak Jolka.

Artykuł:
"Reanimacja formatu Big Brother okazała się dla TV4 sporym sukcesem. Szczególnie wybór Joli Rutowicz jako jednej z uczestniczek okazał się w pewien sposób "trafiony"... Widzowie włączali program głównie po to, by oglądać właśnie ją, osobę, która uważa, że "równik przechodzi przez północną część Polski". Stacja wierzy, że jest w stanie powtórzyć ten sukces. Więcej - przebić go.

Edycja VIP, którą wygrał aktor (?), Jarosław Jakimowicz, oraz kolejna, nie cieszyły się już takim powodzeniem. Producenci są jednak zdania, że znaleźli skutecznyy sposób, by przyciągnąć widzów przed ekrany. Uczestnikami mieliby zostać "internetowi celebryci". "Celebryci" - w podwójnym cudzysłowie.

Po długiej przerwie producenci myślą nad tym, aby jeszcze raz spróbować, ale tym razem w domu wielkiego brata zamknąć bardziej lub mniej znane osoby - donosi nasz informator. Bohaterami programu miałyby być osoby znane nie tyle co z telewizji ale z internetu. Padł nawet pomysł, ale to tylko wstępnie, aby do nazwy "Big Brother" dodać "Cyber star". Producenci zastanawiają się już, kogo mogliby zwerbować. Padły już pierwsze nazwiska np. Barbara Kwarc, Paweł Luntek, Mateusz Osiecki. Uczestnicy programu zamieszkaliby w tym samym domu, w którym kręcone były poprzednie edycje.


Wyobrażacie sobie Luntka i panią Basię pod jednym dachem? My wolimy nie."
https://pudelek.pl/artykul/29561/bedzie_kolejny_big_brother_z_nimi/

Sam pomysł chyba nie jest zły i może zawojować w grupie odbiorców, gdzie BB4.1 miał wysokie udziały (16-25?), ale tak naprawdę nie chce mi się w to wierzyć, po tej aferze z BB Kids.

Damian

No właśnie , pewnie będzie tak jak z BB KIDS. Ale byłoby super ,  Pani Basia w BB!  :los:
Napisali że program byłby kręcony w tym samym domu , więc musieliby go nieźle zmienić po Przystanku Laska. :P


Damian

"Czy gwiazdy Internetu przeniosą się do telewizji? Do tej pory zamieszanie wywoływały głównie na portalu Youtube, ale być może jeszcze większy sukces czeka ich właśnie w TV4. Lata wygłupiania się przed kamerką internetową nie pójdą na marne. ,,Big Brother" od lat wywołuje kontrowersje na całym świecie. Najpopularniejszy reality-show znowu ma szansę wrócić do polskiej telewizji z uczestnikami, o jakich nikomu się nie śniło... Czy jesteście gotowi na zmasowany atak internetowych gwiazd, takich jak Luntek i Basia Kwarc?!"

Artykuł:
https://teleshow.pl/gid,13016982,img,13017019,kat,1024837,title,Gwiazdy-internetu-wystapia-w-Big-Brother-Poznali-sie-na-planie-Rozmow-w-toku,galeria.html

Toni

Jeśli chodzi o Big Brother Kids - pomysł ciekawy,ale sądzę,że Cyber Star miałby większe wzięcie.
Gwiazd internetowych jest sporo,choćby zaproponowane w artykule na Pudelku,pozostali to np. Ex-chłopak Joli Rutowicz (piszą o nim Chomik),ponadto np. Rafalala,sobowtór Dody,znaleźli by się inni :)
Uważam,że na artykule się skończy aczkolwiek ja jestem na tak!
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Kolejny news na temat nowej edycji Big Brother'a.
" Z naszych informacji wynika, że pomysł ewoluował: teraz producenci chcą w programie
12 uczestników, z których połowę stanowić będą "gwazdy internetu
", a drugą połowę "zwykli" uczestnicy. Do niedoszłego narzeczonego Joli, Mateusza Osieckiego, Pawła Luntka i Barbary Kwarc ma dołączyć kolejna "celebrytka", sama siebie nazywająca "polską Angeliną Jolie", Agnieszka Orzechowska. "

Z tego wychodzi że byłby CASTING na zwykłych mieszkańców.  :kreci:
Artykuł: https://pudelek.pl/artykul/29711/angelina_w_nowym_big_brotherze/

Toni

Ci "zwykli" mieszkańcy tak naprawdę zapewne też byliby niezwykli,z różnicą taką,że nieznani jak ci znani cyber :)
Wydaje mi się,że to tylko takie ploty,aczkolwiek jestem na TAK!
Jeśli program miałby wystartować na wiosnę,wówczas castingi musiałyby ruszyć niebawem.
Bedziemy się przyglądać :)

Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

brotherfan

Widać, że zamysł programu jest cały czas dopracowywany i na razie zapowiada się bardzo ciekawie. Chociaż według mnie, nie ma szans by program ruszył na wiosnę. Nie jest ustalona jeszcze do końca formuła programu, a do startu wiosennej ramówki pozostało 1,5 miesiąca.

Rosa

Cytat: brotherfan w Pt, 14 Mar 2011, 17:29:22
Widać, że zamysł programu jest cały czas dopracowywany i na razie zapowiada się bardzo ciekawie.
A ja się z tym nie zgodzę. Wszelkie udziwnienia wg mnie tylko szkodzą takiemu formatowi jak BB i o ile normalną edycję z chęcia bym obejrzał to jakieś cyber cos nie wzbudza we mnie zadnego zainteresowania.

Damian

Może być ciekawie tym bardziej że zwykli ludzie też by byli.  :devil:
Ale nic na razie nie wiadomo o castingu , i o tym całym BB , więc to pewnie plotka.

Tkk_Bolly

Nadalnie nie wierzę w tego nowego Big Brothera, ale gdyby jednak informacje te okazały się prawdziwe to z pewnością jedną z uczestniczek byłaby Jolanta Rutowicz.

chatiflatt

To na pewno bujda. I widać, ze co niektórzy w tę bujdę wierzą.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Toni

Jola Rutowicz miała scenariusz w BB, każdy o tym wie, że była taka na potrzeby programu,a nie że jest taka w rzeczywistości.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

podmark

Jakim lemingiem trzeba być, żeby wierzyć w wyssane z palca bzdury pudelka ?!

Cytat: Toni w So, 15 Mar 2011, 14:51:32
Jola Rutowicz miała scenariusz w BB, każdy o tym wie, że była taka na potrzeby programu,a nie że jest taka w rzeczywistości.
Tak, tak - cudownie powtarzasz słowa menadżerki Jolanty... Niech pani Deja powie, że Jolanta była na ostatnim roku Oxfordu, gdy dala się namówić producentom BB do "odegrania roli życia", to też pewnie uwierzysz...

chatiflatt

Postać Jolanty nie była wymyślona i nie było scenariusza, ale producenci widząc, że wywołuje ona tyle emocji wśród widzów (uwielbienie, niechęć, nienawiść) byli ogromnie tym zdziwieni. Poinformowali ją o tym, pomagali przetrwać, podpowiadali. Tak to wyglądało. Nawet wizerunek męskiej lesbijki, który miał szkować, nie wywołał takich "wrażeń".

Info z pierwszej ręki.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston