Expedition Impossible

Zaczęty przez Showmag, Pn, 08 Lis 2010, 18:22:26


Meeg

Zapowiada się ciekawie, podobno połączenie moich 3 ulubionych reality-shows. No zobaczymy co z tego wyniknie :)!

Rosa

A to mi z opisu troszkę przypomina nie tyle Treasure Hunters co pierwszy program Burnetta czyli Eco Challenge. Jeśli tak bedzie to z przyjemnoscia to obejrze. Szkoda że Eco nie ma nigdzie w dobrej jakości.

Sylvia2307

myślę, że może być ciekawie ;d;d bo i ciekawe programy :D


maniac047

Też jestem bardzo ciekawy jak będzie ten program wyglądał :)
Po obejrzeniu tego zwiastuna https://youtube.com/watch?v=p5VhgE9s-XU nabrałem ochoty na ten reality-show. Czy planuje już ktoś tłumaczenie odcinków :) ?

maniac047

01x01
Jestem po pierwszym odcinku i mam mieszane uczucia. Sam w sobie wyścig jest raczej nudny, przeplatany mało ciekawymi zadaniami jak np. policzenie ile jest węży czy dokopania się do wody. Cały program ratują wspaniałe widoki, na prawdę piękne miejsce. Zobaczymy jak będzie w następnych odcinkach ale nie wydaje mi się żeby ten program mógł być konkurencją dla The Amazing Race...


Rosa

Program bedę ogladal bo lubie klimaty w stylu Discovery Travel ale nie ma co sie oszukiwać, sukcesu toto nie odniesie. Fantastyczne widoczki ale jest to dalej ten sam eco challenge co 15 lat temu i to niestety widać. Program jest o te conajmniej 10 lat przeterminowany, konkurencje takie na odczep się, polowy drużyn nam oczywiscie nie zaprezentowano no i nawet brak jest emocji i rywalizacji o 1 miejsce w odcinku bo zdobycie ktoregos miejsca nie wiąze się z żadnymi profitami.
Ogladajmy póki możemy, na 2-gi sezon raczej się nie zanosi :)

Pudelek

01x01,02
W zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Program byłby całkiem fajny gdyby tak hucznie go wcześniej nie zapowiadali i gdyby nie istniał Amazing Race. Za dużo tu podobieństw do  hitu CBS i nie zmieni tego fakt, że analogiczne elementy obu programów są dla zmyłki inaczej nazywane. Wolałbym kolejną edycję Eco challenge.
Jak dla mnie (w tej chwili) jest za dużo drużyn. Mogliby dać sześć, które nie odpadałyby, a których czas i miejsca we wszystkich etapach byłyby liczone w klasyfikacji końcowej.

Phil

1x01
Program nie powala na kolana. Powinien powstać kilka(naście) lat wcześniej. Ciekawe jakie zadania jeszcze wymyślą producenci. Bo co można robić na pustyni? Iść, iść i iść :D Tak jak już wspomnieliście, niektórych drużyn nie przedstawiono i pokazano tylko "migawki" jak drużyny dotarły na metę. Szkoda drużyny, która odpadła, przynajmniej coś by się działo :D Drużyn jest stanowczo za dużo. 10-11 byłoby w sam raz jak na 10 odc. Czasami mogliby dać "podwójny" etap ;)

Showmag

01x04
Ten program jest tragiczny. Poza widokami nie ma nic do zaoferowania.
Zmęczenie fizyczne i psychiczne drużyn w ogole nie przeklada się na to, co płynie z ekranu.
Brak jakiejkolwiek dynamiki, nawet przy eliminacji. Cancel gwarantowany.
Już wolałbym ogladac trzeci sezon "I Survived a Japanese Game Show".

Bawi mnie "evacuated" zamiast "eliminated".
Rozumiem, ze druzyny od razu na OIOM odstawiają ;)

Burnett jednak minął się z powolaniem. Wiekszosc jego pomysłów to niewypały. Powinien lepiej zajac się sadzeniem pietruszki w ogródku.

Showmag

01x05
Ja odpadam. Poprzedni odcinek oglądalem jednym okiem, a tego nawet nie zamierzam kończyć.
Ogladalność w Stanach też leci, więc i ja nie będę się z tym męczyć.

Sayonara Mob!

Rosa

JA za pomnialem o tym iprogramie dopiero teraz zamierzam obejrzeć 1x04 :)
W pełni się zgadzam z tym że wyszedl im calkowicie nudny, niestrawny gniot który naprawde ciężko jest ogladać.