Królowie Densfloru

Zaczęty przez Showmag, Pn, 13 Wrz 2010, 13:28:52


Tkk_Bolly

Nowe show z gwiazdami Królowie Densfloru już od października

Tym razem gwiazdy będą tańczyć do piosenek z teledysków emitowanych na vivie polskiej i na tym kanale pojawi się nowe reality-show. Jury narazie jest trzymane w tajemnicy. Program rusza w październiku

A jak narazie potwierdzone gwiazdy

Ola Szwed (zalicza kolejne show  )
Barbara Hetmańska(Candy Girl)
Sasha Strunin (już mam swojego faworyta  )
Jacek Stachursky (przeciez odpadł z TzG przez kontuzje  )
oraz
Natalia Jakuła (prezentarka, tu mam wątpliwości czy nie bedzie czasem prowadzącą , a nie uczesniczką)
Mieszko Sibilski (lider Grupy Operacyjnej, ale tą informację podaje plejada.pl)

Czekam na resztę uczestników.Rozumiem, że wokaliści się zgodzili, bo musieli być wierni stacji  , ale ja chciałbym zobaczyć więcej aktorów i chociaż jednego sportowca, aby uczestnicy byli urozmaiceni i liczę na ciekawe jury

brotherfan

Póki co jak na stację młodzieżową (tzn. nie wiem czy to jest grupa docelowa, ale chyba oni głównie oglądają tą stację) to skład bardzo dobry :D. Chętnie zerknę :D.

Tkk_Bolly

Nowe informacje odnośnie show Królowie densfloru

Jak donosi najnowszy numer "Party", od jesieni Edyta zasiądzie w jury nowego tanecznego show w telewizji VIVA Polska - "Królowie Densfloru".

W tym programie gwiazdy rodzimego showbiznesu nie tylko zaśpiewają znane hity, ale również będą musiały wykonać do nich układ taneczny! Jurorem oprócz Herbuś będzie też znany z "You Can Dance" Rafał "Roofi" Kamiński.
Edyta jest podekscytowana nowym wyzwaniem i liczy na spore emocje.
- Mam nadzieję, że uczestnicy postawią sobie wysoko poprzeczkę. Chciałabym, żeby to, co pokażą na scenie, zachwycało i było odzwierciedleniem tego, co im w duszy gra - powiedziała dwutygodnikowi tancerka.


Liczę, że trzeci juror będzie specjalistą od śpiewu, bo wszyscy wokaliści do tej pory ujawnieni nie śpiewają rewelacyjnie, no a pannę Szwed wokalnie trzeba oceniać obowiązkowo.Czekam na ujawnienie reszty uczestników na prawdę z niecierpliwością!


DK

Pierwszą edycję wygrała Ola Szwed.
Wiadomo coś o drugiej serii?