Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us 2

Zaczęty przez Showmag, Cz, 03 Cze 2010, 07:00:37



brotherfan

Ja stawiam na to, że druga edycja pojawi się wiosną 2011.

Damian

Wątpię w to. Skoro powiedzieli że tylko jedną edycję chcieli ( choć i tak w to nie wierzę. Jakby mięli oglądalność na miarę Tzg , to by były kolejne edycje).

brotherfan

Było powiedziane tylko, że program nie pojawi się na jesień i że "taki był wcześniejszy plan". Nie wiem skąd wytrzasnąłeś to, że "tylko jedną edycję chcieli". Ale fakt, gdyby oglądalność była chociaż na poziomie 3,5, to pewnie by zrobili na jesień 2 edycję...ale może w piątek?

Damian

Wytrzasnąłem z to z newsa. Pisało że od początku zakładali jedną edycję.

brotherfan

Gdzie niby jest napisane, że zakładali tylko jedną edycję? Napisane jest, że taki był wcześniejszy plan. A do czego to jest powiedziane? Do tego, że jesienią Polsat nie wyemituje drugiej edycji TND, a nie np. "dlaczego program w ogóle nie będzie kontynuowany".

Damian

Dobrze czytałem , a ty już wymyślasz jakieś historyjki , jak zawsze powiedzą że może do tego wrócą na wiosnę , a i tak nic z tego nie wyjdzie.

brotherfan

Ja wymyślam historyjki? Ja po prostu piszę to, co wyczytałem z newsa i to, czego Polsat nie wyklucza. A w newsie nigdzie nie ma informacji, że zakładali tylko jedną edycję. Czytaj ze zrozumieniem, albo w ogóle nie czytaj, bo wprowadzasz w błąd.

Damian

Chyba Ty wprowadzasz w błąd , dobrze wiem co czytam. Dokładnie pisało że od początku planowali jedną edycję.

chatiflatt

Cytat: Damian14ch w Pt, 30 Lip 2010, 13:28:43
Pisało że od początku zakładali jedną edycję.
W pewnej polskiej przyśpiewce śpiewamy "Pisało w gazecie o pewnej kobiecie", zaś w poprawnej polszczyźnie mówimy i piszemy "było napisane / napisano" ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

wb1

Cytat: Damian14ch w Pt, 30 Lip 2010, 23:59:38
Chyba Ty wprowadzasz w błąd , dobrze wiem co czytam. Dokładnie pisało że od początku planowali jedną edycję.

Damianie, to chyba ty wprowadzasz w błąd. Tam jest wyraźnie napisane, że od początku nie planowali kolejnej edycji na jesień, a nie, że planowali wyłącznie jeden sezon programu.