Big Brother: Kids

Zaczęty przez Damian, Pn, 17 Maj 2010, 15:10:56

Rosa

Cytat: Pudelek w Wt, 20 Lip 2010, 14:37:27

Ta pani nie ma o co się martwić. Nikt nie będzie zainteresowany by zwerbować niemowlaka i ją na doczepkę do tego programu.  :los:
Zalezy jaka mamusię by miał ten niemowlak ;)

Damian

Coś mi się wydaje , że ten program powstanie. Ciekawi mnie czy będzie to jako Big Brother czy po prostu reality show z dziećmi. Osobiście wolałbym BB.

O nowej edycji piszą wszędzie. Cytat z Newsweeka:

"Słynne reality show powraca w nowej, dla wielu jeszcze mniej etycznej odsłonie. Tym razem w domu Wielkiego Brata mają zostać zamknięte nastolatki w wieku 11-13 lat. Jak zapowiada "Polska The Times", do domu Wielkiego Brata pod Wrocławiem dzieci trafią, podobnie jak uczestnicy poprzednich edycji programu, na trzy miesiące. Tym razem uczestnikom będą towarzyszyć rodzice.
- To prawda, prowadzimy rozmowy na temat produkcji show - potwierdza Jadwiga Olech z firmy Genesis PR, która reprezentuje producenta programu, grupę ATM, jednak na razie nie chce zdradzać szczegółów.


LINK: https://newsweek.pl/artykuly/sekcje/spoleczenstwo/big-brother-siega-po-nastolatki,62147,1

joker

Czy powstanie czy nie, nawet jeśli będzie nosić nazwę BB Kids, to z prawdziwym Big Brotherem będzie miało mało wspólnego - program będzie realizowany przez ATM. Czy komuś trzeba przypominać jak wyglądał BB którego produkcją zajmował się ATM? :los:

Damian

Wiemy jak wyglądał. Tylko jeżeli to ma być Big Brother , to Endemol musi również być przy produkcji , bo to oni mają prawa do BB. Pewnie będzie tak jak w BB4/5.

kamil2505

Jakoś nie chce mi się wierzyć w tego Big Brother'a. Według mnie wezmę dzieciaki z "Dzieciaki górą", zamkną ich na tydzień z rodzicami, każdego dnia będą się nawzajem nominować, a TVP2 (mówiło się, że to właśnie ta stacja ma zrobić taki program) zrobi z tego kilka odcinków, które będą emitowane raz w tygodniu. Bo wątpię, żeby zamknąć ich na 3-4 miesiące. Według mnie program będzie nudny i będzie przypominał raczej coś w rodzaju jakiegoś "Testu socjologicznego". Poza tym wątpię, by brały udział osoby (dzieciaki i rodzice) wyłonione drogą castingu, bo jak na razie o ewentualnym castingu cicho, a dziś mamy już 21-szy lipca.

brotherfan

Ja myślę, że castingu nie będzie. Ale dalej mam nadzieję, że to będzie Big Brother. Nie da rady się się jakoś skontaktować z producentami i zapytać?

Damian

kamil2505 - wierzyć nie trzeba , tylko dlaczego wszędzie rozpisują się ze to powrót Wielkiego Brata...

chatiflatt

Zastanówcie się,
dziecko ma ustawowy obowiązek nauki w szkole, a rodzice / opiekunowie mają ustawowy obowiązek doprowadzić dziecko do szkoły. Od tego nie ma wyjątku. Występ w programie, w którym zaplanowano długoterminowe nagrywanie uniemożliwia naukę, co powoduje nałożenie kary na rodziców i producentów albo nawet wszczęcie postępowania. Jak więc może w naszym kraju powstać taki program? To się kupy nie trzyma od strony prawnej, moim zdaniem.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Damian

Dlatego tam ma niby powstać szkoła w środku.

Pudelek

Cytat: chatiflatt w Śr, 21 Lip 2010, 18:37:47
Występ w programie, w którym zaplanowano długoterminowe nagrywanie uniemożliwia naukę, co powoduje nałożenie kary na rodziców i producentów albo nawet wszczęcie postępowania.
Hahaha...
Zanim sąd zdecydowałby się ukarać kogokolwiek to program już zdążyłby się skończyć.
A dodatkowo zawsze można się odwołać od decyzji, umotywować ciężką sytuacją życiową,  Bla Bla Bla...
Bynajmniej znam wielu takich łebków którzy do szkoły nie chodzili i ukarani też nie zostali. Raz tylko ukarali jednego rodzica karą ... 100 zł! (Matka oczywiście się i tak odwołała bo czemu miałaby tak łatwo stracić kasę na dwie porządne libacje).  :devil:

Showmag

Jesienią zobaczymy Big Brother Kids?
https://showmag.info/2010/07/20/jesienia-zobaczymy-big-brother-kids/

* * *

Dementujemy: nie będzie Big Brothera z udziałem dzieci
https://showmag.info/2010/07/21/dementujemy-nie-bedzie-big-brothera-z-udzialem-dzieci/


* * *
Co do rewelacji "Polska - The Times", to jakoś nawet nie obiło mi się o uszy, by w UK powstał "BB-Kids".
Bujda na resorach. Pokazuje, dokąd zmierzają gazety. Tabloidyzacja mediów. Brr.

brotherfan

Buu...szkoda ;|. Czyli na powrót BB trzeba jeszcze poczekać.

Ice

Kto wie, może nawet się nie doczekasz...

Damian

A może się doczeka. :P Ja cały czas mam nadzieję że BB wróci.  :yeah:

Dejmian77

Dobrze, że nie powstał bo musiałby być za bardzo reżyserowany ... dzieciaki spoko ale nie do takiego programu.