Dwa Światy

Zaczęty przez Luxis, Nd, 15 Maj 2005, 00:50:10

illumanti

Ja dzisiaj w bibliotece szkolnej (szukając starego info o pierwszych Big Brotherach - dużo tego, a szkoła sporo gazet prenumeruje) natknąłem się na taką reklamę:

widać nie tylko BB mogliśmy oglądać 24/7 na Canal+

podmark

"Dwa Światy", "Amazonki" i reszta były nadawane 24h na dobę na kanale Komedia na platformie Polsatu. Później ten kanał zniknął (jak i kilka innych...)


Damian

Wow! Znalazłem mnóstwo filmów z Dwóch Światów!
40 części!!!
https://youtube.com/watch?v=AXJXqfe720s&feature=related

Pudelek

https://tvpolsat.info/news.php?readmore=3863

Z tego źródła wynika, że Dwa Światy będą emitowane po Amazonkach. Oby tak było.

Ediss

Tak będzie. Koniec Amazonek zbiegnie się z oficjalnym startem stacji i "Dwa Światy" będą emitowane już w oficjalnej ramówce, docelowym paśmie z reklamami. Od wyników DŚ (głównie, ale nie tylko) zależy ewentualna produkcja drugiej edycji.

chatiflatt

Cytat: Ediss w Wt, 10 Kwi 2012, 19:39:30
Od wyników DŚ (głównie, ale nie tylko) zależy ewentualna produkcja drugiej edycji.
A skąd masz takie info? :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

podmark

Nie będzie drugiej edycji "Dwóch Światów". Piękne marzenia Jacka Ściobłowskiego opisane na forum Media2.pl są nie do zrealizowania.
Po 1 - kasa. ATM nie jest aż tak chętna wydać kilku milionów na produkcję. Poza tym, pewnie na wszystkim by chcieli ciąć koszty i nagrodą byłby nie milion jak 11 lat temu, a 100 tys. złotych,  a uczestnicy za każdy dzień pobytu w domku wiejskim zarabialiby nie 1000, a 100.
Po 2 - nie ma nawet gdzie tego nakręcić. Tzn. ATM pewnie wcisnąłby to do kontenerów BB - dom Wielkiego Brata przerobiliby na domek luksusowy, a domek wiejski stanowiłaby sauna z BB, zwierzęta paśliby na tym skrawku trawy, a zamiast bajorka postawiliby basen dmuchany o wymiarach 1x2,5 metra - w ten sposób nie musieliby nawet mostka budować (wprowadziliby element dynamiki - przeskakiwanie do drugiego świata) :D

Ediss

Chatiflatt, wszystkie informacje pochodzą bezpośrednio do przedstawiciela ATM Rozrywka TV, który wypowiada się na forum Media2.pl.
Podmark, ja też sceptycznie podchodzę do pomysłu realizacji tego programu, w dodatku dla tej stacji (zrozumiałem, że chodzi o realizację dla ich stacji). Nie wiem co z tych zapowiedzi i planów przedstawiciela ATMu wyjdzie, ale skoro tak pisze to coś może być na rzeczy i warto o tym napisać. Wyraźnie wypowiedział się po co powstało pasmo archiwalnych reality show.

Mimo wszystko ja nie nastawiam się na Dwa Światy 2 (chociaż miło by było zobaczyć po tylu latach jakiś prawdziwy polski reality), a cieszę się z ponownej emisji programów, których wcześniej nie miałem okazji zobaczyć :D.

PS Poczekajmy na wyniki oglądalności DŚ i innych reality, szczególnie jak wypadną na tle średniej stacji. Jeśli będą dobre to wtedy będzie można Pana Johny'ego podpytać o ewentualne plany związane z tym gatunkiem w ATM Rozrywka.

chatiflatt

Pisałem w marcu do ATM w sprawie ramówki oraz Amazonek, Baru i Dwóch Światów; "wszelkich odpowiedzi udzielimy w maju, kiedy ruszy ramówka, niczego nie potwierdzamy". Chyba więc jest tak jak pisze podmark - marzenia jednej osoby, a nie stanowisko zarządu ATM :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Damian

Kawałek finału "Dwóch Światów": https://youtube.com/watch?v=zCZaBvi3iBA&feature=context-gfa
Niesamowite są sceny końcowe. Zamykanie bram i ta muzyka. Świetne pożegnanie.

Showmag