Kuchenne rewolucje

Zaczęty przez joker, So, 30 Mar 2010, 13:41:15

joker

TVN szykuje nowy reality-show

Telewizja TVN na wiosnę 2010 roku przygotowuje nowy program o tematyce kulinarnej. Prowadzącą będzie znana m.in. z programów w kobiecej telewizji TVN Style restauratorka Magda Gessler.
"Koszmary kuchenne" to nazwa nowego reality-show nad którym pracuje telewizja
TVN - wynika z informacji Presserwisu. Program ma być polską wersją Gordona Ramsaya "Kitchen Nightmares". W polskiej edycji programu Magda Gessler będzie odwiedzać podupadłe polskie restauracje, starając się przez tydzień poprawić ich sytuację. Pierwsze odcinki programu na antenie TVN mają pojawić się już w marcu 2010 roku.
https://media2.pl/media/61055-tvn-szykuje-nowy-reality-show.html

kamil2505

Już pisałem o tym wcześniej w innym temacie.

Według mnie program będzie przypominał coś w stylu "Łapać złodzieja". Obym się mylił. Bo skoro ma odwiedzać podupadłe restauracje? W wersji amerykańskiej kucharze podzieleni na dwie drużyny walczyli o restauracje. To były emocje. I oby tak było, bo odnawianie podupadłych restauracji to się raczej nadaje jako program poradnikowy do TVN Style, a nie reality-show do głównego TVN. Ale czekam już z niecierpliwością na premierę tego programu.

joker

Cytat: kamil2505 w So, 30 Mar 2010, 13:49:30
Według mnie program będzie przypominał coś w stylu "Łapać złodzieja". Obym się mylił.
Nie rozumiem tego skojarzenia. Amerykańska edycja była już emitowana w telewizji TVN. Gordon odwiedzał podupadłe restauracje i pomagał im stanąć na nogi, wytykał błędy, aby właściciel mógł je naprawić i pomagał w tworzeniu nowego menu.

Pudelek

Cytat: kamil2505 w So, 30 Mar 2010, 13:49:30
W wersji amerykańskiej kucharze podzieleni na dwie drużyny walczyli o restauracje.

"Kitchen Nightmares" to nie ten sam program co "Hell's Kitchen". Tylko osoba Ramsey'a łączy te dwa programy.

Oryginał był świetny. Wierzę w powodzenie polskiej wersji.

TVN Style mnie nie zawodzi.


Pudelek

Program będzie nosił nazwę "Kuchenne rewolucje".
Na TVNie zapowiadają castingi. No i podobno już działa strona internetowa programu.

chatiflatt

Magda Gessler to po*ebana osoba. Mieszka w Łomiankach pod Warszawą, jej pasją oprócz prowadzenia restauracji jest obserwowanie swoich sąsiadów i nasyłanie na nich policji i straży miejskiej z byle powodu. Słyszałem o tym od dziewczyny sąsiada pani Magdy. Nie widzę jej w roli "drugiego Ramseya".

Brytyjska formuła programu podobała mi się, bo nie było tam zmagań restauratorów tylko "program naprawczy", który Gordon wcielał w życie. I albo się udawało, albo nie.
TVN za bardzo przesadza. No i Gessler jako odpowiednik Ramseya  :ubaw:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

Ja się obawiam, że program postawi tylko na zmianę menu, a nie na ogólne zmiany (na przykład słabego szefa kuchni lub nieudacznego kelnera). No i nie wiem czy pani Gessler jest na tyle stanowcza co Ramsey...

chatiflatt

Na pewno nieco bardziej psychiczna :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

Oto strona: https://restauracje.tvn.pl/
Na razie jest na niej tylko regulamin. Wynika z niego, że program będzie nagrywany w marcu i kwietnia oraz najprawdopodobniej będzie 8 odcinków.

podmark

Zwiastun programu: https://plejada.pl/3,29727,wideo,,151144,magda-gessler-uratuje-restauracje,artykul.html

Cytat: chatiflatt w Pn, 08 Lut 2010, 17:53:43
Nie widzę jej w roli "drugiego Ramseya".
Ja też jej nie widzę w tej roli. Jest rozhisteryzowana, nie ma za wiele do przekazania. Przynajmniej takie są moje odczucia po obejrzeniu tej zajawki. Dużo gada, drze mordę, chce mieć autorytet u innych, a wzbudza tylko złe emocje. TVN się nie postarał przy wyborze prowadzącej. Rozumiem, że znanych restauratorów w Polsce jest jak na lekarstwo, ale mogli lepiej zainwestować w nieznaną twarz, jak to było z "Supernianią", niż w kobietę z problemami psychicznymi.

chatiflatt

Podmark, jak dzwoni na policję krzycząc, żeby przyjechali, bo sąsiad wszedł do domu i nie wychodzi od wczoraj to już przyjeżdzać nie chcą :D Przynajmniej znaleźli babie zajęcie, nie będzie się nudzić.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston


Pudelek

Dobry ten zwiastun!
Ona jest gorsza (mocniejsza w gębie) od Ramsey'a!  :yeah: Będzie co oglądać! :D

joker

,,Kuchenne rewolucje" (18.00), zainteresowało 2,43 mln widzów (18,56 proc. udziału w 4+ i 21,41 proc. udziału w 16-49)
https://wirtualnemedia.pl/artykul/blondynka-lepsza-od-tanca-z-gwiazdami