Top Model

Zaczęty przez joker, So, 17 Paź 2009, 19:14:50


chatiflatt

Informacja o Karolinie Korwin-Piotrowskiej może być prawdziwa.
Ostatnio bardzo ograniczyła opcje dostępu na facebooku, nawet dla swoich "znajomych".

Bardzo bym chciał, aby Karolina była w jury he-he :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

chatiflatt

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

chatiflatt






Korwin-Piotrowska na tych zdjęciach wydaje się być spokojniejsza niż w Maglu, taka mało "wyszczekana"  :ubaw:
Wydaje mi się, że na ostatnim zdjęciu po prawej stronie w półprofilu stoi Daniela Świtalska z BB5.



Jeżeli to ona to zapewne zobaczymy ją w finałowej grupy dziewcząt. Ciekawe, czy inne dziewczyny z BB5 spróbują swoich sił jako modelki przed jury  :boks:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

brotherfan

Też zauważyłem Danielę, to na pewno ona. Program obejrzę, przynajmniej pierwszy odcinek ^_^
Może jeszcze Sylwia powinna spróbować?

chatiflatt

Daniela ma grubą d*pę, więc przejdzie do finałowej grupy, bo jest "przebojowa", ale szybko odpadnie.
Sylwia jest przynajmniej atrakcyjna.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

joker

Cytat: chatiflatt w Pt, 02 Lip 2010, 15:36:21
Sylwia jest przynajmniej atrakcyjna.
:buzz:
Każdy ma swój gust, ale dla mnie Sylwia nie ma nic atrakcyjnego - jej przerośnięte usta i wielkie czoło... Daniela jest dla mnie o wiele ładniejsza.
Tak czy siak, obie są równie puste - ostatnio przypominałem sobie bb5 i leżałem ze śmiechu oglądając ten: https://youtube.com/watch?v=KaCLk6WZKKg i wiele innych filmów  :ubaw:

chatiflatt

Dzięki za przypomnienie, Joker  :ubaw:

"Co ty gadasz?? Masz tyle tych diademów? Tego się nie oddaje?"
:ubaw: :ubaw:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

chatiflatt

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Rosa

Ciesze się że program bedzie prowadziła Krupa a nie Maciag.
Maciag pokazała w Supermodelkach że jest po prostu nudna natomiast Joanna Krupa dała się poznać jako prawdziwa "bitch" podczas Superstars. Mam nadzieje ze w tym PNTM tez pokaże pazurki.

chatiflatt

Zdjęcia z precastingu w Warszawie. Źródło: Facebook



















"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston


chatiflatt

Przeglądając filmiki i zdjęcia na stronie programu https://modelki.plejada.pl/ mam wrażenie, że kobiety w jury zachowują się bardziej męsko niż mężczyźni w tym jury.

Ciekawe, przegięty gej na ulicy budzi u takiej modeleczki śmiech, ale tak samo przegięty kreator mody jest dla nie bogiem, którego będzie całować po stopach. Zadziwiające :ubaw:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Rosa

Cytat: chatiflatt w Nd, 22 Sie 2010, 17:10:53
Ciekawe, przegięty gej na ulicy budzi u takiej modeleczki śmiech, ale tak samo przegięty kreator mody jest dla nie bogiem, którego będzie całować po stopach. Zadziwiające :ubaw:
Na ulicy moze otwarcie pokazywac co mysli, tutaj martwi sie o pracę to musi udawać. Z szefa nie nalezy się śmiać :)

Phil

Pierwszy odcinek programu według danych Nielsena oglądało 2,029 mln widzów.
Według mnie pierwszy odcinek był dość zabawy. Było kilka pustych kandydatek, jak i kilka takich, które twardo stąpają po ziemi i nie znoszą krytyki ;) Najlepsza była ta murzynka, która przyszła na casting (a może ten murzyn  :los:). Miałem wrażenia, że to była osoba "podstawiona" przez stację. Kilka dziewczyn naprawdę zasługiwało na to, by dostać szansę. Jak widać Karolina Korwin-Piotrowska, w tym programie jest tą dobrą :) i mogą być ludzie bardziej złośliwi od niej.