Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us

Zaczęty przez Showmag, Cz, 03 Wrz 2009, 10:04:08

Pudelek

Dla mnie to kolejny beznadziejny program.
A Agnieszka Maciąg już jakieś 10 lat temu wydała płytę...

wb1

Mam listę uczestników:  W pierwszej polskiej edycji programu zobaczymy następujące pary: Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Mieczysława Szcześniaka i Paulinę Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, Małgorzatę Ostrowską i Grzegorza Halamę, Paullę i Artura Partykę, Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę, Jacka Wójcickiego i Ewę Wachowicz. W jury zasiądą dwie królowe polskiej piosenki Irena Santor i Doda oraz najbardziej pożądany aktor Tomasz Karolak. Program poprowadzi niezwykły duet Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga. Show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" produkowane przez Rochstar nadawane będzie od 13 marca w każdą sobotę o godz. 20.00.

brotherfan

No jestem ciekaw jak to wyjdzie...oby program miał swój klimat, tak jak JOŚ ;]. Celebrytów uczących się śpiewać nie znam (no, może dwa nazwiska kojarzę - Pudzian i Koroniewska), za to nauczycieli niemalże wszystkich xD.
Zawsze tak jest, że większość programów Polsatu zaczyna od dużej widowni, więc jeżeli program będzie naprawdę okej, to ma szansę na wysokie udziały (Liczę, że pierwszą edycję bd oglądać ponad 4 MLN).

Tkk_Bolly

Plotka pochodzi z portalu Kozaczek.pl z działu plotki wymyślane przez prywatne osoby, kozaczek nie odpowiada za treści plotek. Potwierdzeni uczestnicy byli tu już wymienieni wcześniej, oczywiście częsc ich tylko, ale była tam np A. Maciąg, ktorej tu nie ma.Więc nie ma co wierzyc w tą listę, jak i w jury, oprócz Karolaka

Rosa

Obejrze program dla Pauliny Sykut która pamietam z Idola i która "strzelila sobie w stopę" przez co nie weszła do finalu.

chatiflatt

Mnie ciekawi, jak Paulla będzie nauczać śpiewu Partykę.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Kuba 942

Karolak w takim shicie...nie wierzę...ale to tylko "plotka"  :los:
Tak jak nie chciał tańczyć w TzG to i z pewnością nie byłby w jury dla jakiegoś programu Polsatu...

podmark

Nie, to nie jest plotka. Prowadzących, skład jury, jak i uczestników podano w informacji prasowej z Polsatu a propos wiosennej ramówki.

wb1






Damian

Show Polsatu będzie produkowane w byłym studiu Tańca z Gwiazdami!
Wirtualne Media donoszą, że  stary obiekt TzG przejmie Polsat i będzie tam kręcił swój najnowszy muzyczny show "Tylko my dwoje".

podmark

Kłania się czytanie ze zrozumieniem:
Cytat,,Tylko nas dwoje" zajmie studio obok dotychczasowego studia tanecznego show w budynku należącym do firmy Studio Recording.
Czyli nie będzie to dokładnie to samo studio.
Cytat: Damian14ch w Cz, 25 Lut 2010, 19:19:09
Wirtualne Media donoszą, że  stary obiekt TzG przejmie Polsat i będzie tam kręcił swój najnowszy muzyczny show "Tylko my dwoje".
Po primo: nie Polsat, a Rochstar, po secundo: nie "Tylko my...", a "Tylko nas dwoje".

BTW - logo programu: