Big Brother Show

• 16 odpowiedzi
  • 4963 wyświetleń
*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 15:48:33
Co wydarzyło się w sobotnim BB Show? Niestety, nie miałem dostępu do Czwórki przez weekend...
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Kuba 942

Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 15:53:06
W zeszłą sobotę nie było BB Show.

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 15:55:31
Przeciez BBShow już nie jest emitowane i wyglada na to, ze nie bedzie.
Na pewno nie będzie w ciagu najblizszych 2 tygodni, czyli do 3 maja włącznie, a wątpie, zeby wystartowali z tym 10 maja, na 3 tygodnie przed finałem.

*

Piotrek

Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 16:06:58
Wystartują 3 maja. Tak bynajmniej słyszałem ;)

*

tomekk

Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 16:09:33
Też sądzę,że Big Brother Show w tej edycji się już nie pojawi. Bo 3 maja jak można zauważyć w programie telewizyjnym nie jest uwzględniony,a 1 czerwca finał. Chyba,że 3 odcinki przed finałem. Jak dla mnie fajny program.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 20:23:27
Czy to z powodu afery z Kasią 'avoN' w roli głównej czy z powodu ataku Warchoła na Uczestników? A może nie będą emitować tego programu bo boją się dalszych oskarżeń o manipulacje.

Szkoda, program był o wiele ciekawszy niż Ring [bo Ring w ogóle nie jest ciekawy], nawet kiedy większość wątków w nim poruszanych była sztucznie naciągana, a manipulacja była widoczna gołym okiem.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Piotrek

Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 20:45:46
Skąd wy wytrzasneliście, że BB Show został przerwany z powodu Warchoła czy też K.Nowej? To wcale nie oto chodzi. BB Show został przerwany z powodu oddzielenia BB Vip od BB5cz.2. dokładnie zaplanowano 2 odcinki tego programu na cz. vipoowską. Teraz muszą poczekać aż 4/5 osob wyjdzie i BB Show się zacznie - muszą robić program na bazie byłych uczestników i wydarzeń. Bynajmniej na początku maja BB Show powinien być bo tak pisało na kilku portalach poświęconych TV.

Zresztą niech nasz ekspert napisze - mówię o Podmarku - bo on się bardziej zna na tym... ;)

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 20:54:34
Czy to z powodu afery z Kasią 'avoN' w roli głównej czy z powodu ataku Warchoła na Uczestników? A może nie będą emitować tego programu bo boją się dalszych oskarżeń o manipulacje.
to były pytania, nie stwierdzenie faktów, Piotrze.
Barbara Weston

*

Piotrek

Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 21:00:03
No tak ale wytłumaczyłem Wam, że emisja BBShow raczej będzie. Teraz jakby Podmark się wypowiedział bo on bardziej obeznany...

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Big Brother Show
Pon, 21 Kwi 2008, 21:51:13
niech ekspert napisze - mówię o Podmarku
Jaki ja tam znowu ekspert ? Ja zwykły szaraczek :)

BB Show ma jeszcze wrócić w tej edycji. Takie są plany. Zresztą nie ma się co dziwić - udziały Czwórki w ostatnim tygodniu wyniosły niewiele ponad 1,5 % - już nawet BB im nie pomaga. Ale zawsze to jednak by było jakieś 4 % SHR - trochę może by się podniosła średnia :D

*

tomekk

Big Brother Show
Wto, 22 Kwi 2008, 08:53:18
W takim razie nie szybciej niż 10 maja można się spodziewać powrotu Big Brother Show. Zbyt mało osób jeszcze opuściło dom żeby powrócić do programu.

*

Łukasz

Big Brother Show
Wto, 22 Kwi 2008, 11:21:47
Przeciez narazie wyszedł jedynie Warchoł i ta laska co uciekła. Ich nie zaproszą bo by jeszcze powiedzili prawde i skompromitowali czworke na live.

*

Piotrek

Big Brother Show
Wto, 22 Kwi 2008, 14:39:48
Przecież w BB Show nie muszą występować uczestnicy tej edycji. Mogą to być osoby z poprzednich edycji nawet TVNowskicha także Vipy z BB5cz.1... Zawsze coś mogą wykombinować.

*

tomekk

Big Brother Show
Sob, 26 Kwi 2008, 17:11:58
10tego maja też nie uwzględniono w programie  aby miał być 1 odcinek Big Brother Show w II części tej edycji. Pozostają dwa odcinki 17stego oraz 24ego.

*

Kuba 942

Big Brother Show
Nie, 27 Kwi 2008, 16:10:52
BB Show powinien jak najszybciej wrócić.W sobotę nie ma żadnego programu dotyczącego Big Brothera.W niemieckiej edycji w Sobotę leci normalne podsumowanie dnia.