Big Brother Show

Zaczęty przez chatiflatt, Pn, 21 Kwi 2008, 15:48:33

chatiflatt

Co wydarzyło się w sobotnim BB Show? Niestety, nie miałem dostępu do Czwórki przez weekend...
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Kuba 942

W zeszłą sobotę nie było BB Show.

Showmag

Przeciez BBShow już nie jest emitowane i wyglada na to, ze nie bedzie.
Na pewno nie będzie w ciagu najblizszych 2 tygodni, czyli do 3 maja włącznie, a wątpie, zeby wystartowali z tym 10 maja, na 3 tygodnie przed finałem.

Piotrek

Wystartują 3 maja. Tak bynajmniej słyszałem ;)

tomekk

Też sądzę,że Big Brother Show w tej edycji się już nie pojawi. Bo 3 maja jak można zauważyć w programie telewizyjnym nie jest uwzględniony,a 1 czerwca finał. Chyba,że 3 odcinki przed finałem. Jak dla mnie fajny program.

chatiflatt

Czy to z powodu afery z Kasią 'avoN' w roli głównej czy z powodu ataku Warchoła na Uczestników? A może nie będą emitować tego programu bo boją się dalszych oskarżeń o manipulacje.

Szkoda, program był o wiele ciekawszy niż Ring [bo Ring w ogóle nie jest ciekawy], nawet kiedy większość wątków w nim poruszanych była sztucznie naciągana, a manipulacja była widoczna gołym okiem.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Piotrek

Skąd wy wytrzasneliście, że BB Show został przerwany z powodu Warchoła czy też K.Nowej? To wcale nie oto chodzi. BB Show został przerwany z powodu oddzielenia BB Vip od BB5cz.2. dokładnie zaplanowano 2 odcinki tego programu na cz. vipoowską. Teraz muszą poczekać aż 4/5 osob wyjdzie i BB Show się zacznie - muszą robić program na bazie byłych uczestników i wydarzeń. Bynajmniej na początku maja BB Show powinien być bo tak pisało na kilku portalach poświęconych TV.

Zresztą niech nasz ekspert napisze - mówię o Podmarku - bo on się bardziej zna na tym... ;)

chatiflatt

Cytat: chatiflatt w Pn, 21 Kwi 2008, 20:23:27
Czy to z powodu afery z Kasią 'avoN' w roli głównej czy z powodu ataku Warchoła na Uczestników? A może nie będą emitować tego programu bo boją się dalszych oskarżeń o manipulacje.
to były pytania, nie stwierdzenie faktów, Piotrze.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Piotrek

No tak ale wytłumaczyłem Wam, że emisja BBShow raczej będzie. Teraz jakby Podmark się wypowiedział bo on bardziej obeznany...

podmark

Cytat: Piotrek w Pn, 21 Kwi 2008, 20:45:46niech ekspert napisze - mówię o Podmarku
Jaki ja tam znowu ekspert ? Ja zwykły szaraczek :)

BB Show ma jeszcze wrócić w tej edycji. Takie są plany. Zresztą nie ma się co dziwić - udziały Czwórki w ostatnim tygodniu wyniosły niewiele ponad 1,5 % - już nawet BB im nie pomaga. Ale zawsze to jednak by było jakieś 4 % SHR - trochę może by się podniosła średnia :D

tomekk

W takim razie nie szybciej niż 10 maja można się spodziewać powrotu Big Brother Show. Zbyt mało osób jeszcze opuściło dom żeby powrócić do programu.

Łukasz

Przeciez narazie wyszedł jedynie Warchoł i ta laska co uciekła. Ich nie zaproszą bo by jeszcze powiedzili prawde i skompromitowali czworke na live.

Piotrek

Przecież w BB Show nie muszą występować uczestnicy tej edycji. Mogą to być osoby z poprzednich edycji nawet TVNowskicha także Vipy z BB5cz.1... Zawsze coś mogą wykombinować.

tomekk

10tego maja też nie uwzględniono w programie  aby miał być 1 odcinek Big Brother Show w II części tej edycji. Pozostają dwa odcinki 17stego oraz 24ego.

Kuba 942

BB Show powinien jak najszybciej wrócić.W sobotę nie ma żadnego programu dotyczącego Big Brothera.W niemieckiej edycji w Sobotę leci normalne podsumowanie dnia.