Jak Oni Śpiewają 6: Pojedynek Mistrzów

Zaczęty przez Showmag, Nd, 17 Maj 2009, 15:44:56

Livia

normalnie tragedia, kicz, pod publiczke i to ma byc program rozrywkowy  :vomit:

pomysly sie skonczyly i dzieki bogom ze nareszcie koniec, ile mozna ciagnac
pierwsze edycje jeszcze mozna bylo ogladac ale 3 ostatnie normalnie masakra

wiecie ze program zmienil nazwe ' Jak Oni Sprzataja'  :ubaw: :ubaw: :ubaw:
i tak wysprzataja ze Wlodarczyk znowu wygra bo dyrektorka Nina tak juz se
zaplanowala... Cichopkowa tez jest jej pupilka.

Tkk_Bolly

To nie są wyniki prawdziwe. Pochodzą z (jak sami siebie nazywają) pirackiej strony Jak oni śpiewają  jakonispiewaja6.socjum.pl
I tam przykladowo w pojedynku Włodarczyk & Kazadi, Kazado nad Włodarczyk miała przewagę o 48%, a w ostateczności minimalnie wygrała Aga. Więc nie ma co w to wierzyc

brotherfan

Właśnie nie wiem dlaczego ta strona ma tytuł "pirackiej strony Jak ONI Śpiewają". Myślę, że w tych wynikach coś jest. Przez cały tydzień raz Agnieszka, a raz Joasia miała przewagę głosów. To samo powiedział Ibisz, głosowanie było bardzo wyrównane.

Tkk_Bolly

To nie jest powód aby wierzyc tym wynikom. Może jeszcze można wierzyc wikipedii  :los:

Showmag

Krzysztof Respondek zwycięzcą "Jak Oni Śpiewają 6"
Dziś wieczorem w Polsacie dobiegła końca szósta i ostatnia edycja reality show "Jak Oni Śpiewają".

Więcej: https://showmag.info/2009/11/21/krzysztof-respondek-zwyciezca-jak-oni-spiewaja-6/

Damian

Najlepiej jak zaczął reklamować "Barwy Szczęścia" , od razu puścili muzykę głośniej. :ubaw: Ale ogólnie to szkoda tego programu. Finałowy odcinek był bardzo fajny. Ciekawe co dadzą na wiosnę zamiast JOŚ. Wiem że w następną Sobotę będzie Titanic.  :los:

brotherfan

Ta edycja była superowa ^^. Finał taki jak cały program, wielkie emocje, wzruszenia i smak porażki i zwycięstwa. Szkoda, że to już koniec programu, mam nadzieję że na wiosnę zastąpi go jakiś godny tego format (koniecznie show na żywo ^^).

podmark

Cytat: Damian14ch w Nd, 22 Lis 2009, 11:00:59
Najlepiej jak zaczął reklamować "Barwy Szczęścia" , od razu puścili muzykę głośniej. :ubaw:

Jak dla mnie normalne w piosenkach granych w tym programie jest to, że w miejscu, gdy trzeba rozpocząć zwrotkę, pojawia się głośniejszy akcent, który ma pomóc uczestnikom "wejść" w odpowiednim momencie ;). Więc nie doszukiwałbym się teorii spiskowych w czymś absolutnie normalnym.

Wygrana Respondka to chyba najlepszy wybór spośród trójki finalistów. Ja bym wolał jednak, by zamiast Chamskiego i Włodarczyk w finale wystąpiły Kazadi i Liszowska, które śpiewają znacznie lepiej, niż "gwiazdy" "Pierwszej miłości"  :devil:

Tkk_Bolly

Agnieszka Włodarczyk nie jest gwiazdą Pierwszej Miłości. To gwiazda sama w sobie i największa w tej edycji obok Joasi Liszowskiej. I to PM teraz zatrudniła już gwiazdę w postaci Agnieszki. Gwiazdy PM to np. Zając czy Zienkiewicz.

Showmag

Oglądalność szóstej edycji "Jak Oni Śpiewają"
W sobotę w Polsacie zakończyła się szósta edycja "Jak Oni Śpiewają". Czas na podsumowanie oglądalności widowiska.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/24/ogladalnosc-szostej-edycji-jak-oni-spiewaja/