Jak Oni Śpiewają 6: Pojedynek Mistrzów • Showmag.info • Forum

Jak Oni Śpiewają 6: Pojedynek Mistrzów

• 69 odpowiedzi
  • 14623 wyświetleń
Wto, 03 Lis 2009, 21:55:42
Oprócz Patryci zostali już sami zwycięzcy edycji I, II, III, IV, więc argumentacja aby wygrała z Agnieszką, bo Patrycja nie wygrała swoej edycji nie wchodzi w grę. Kazadi już nie ma żadnych szans na zwycięstwo w programie, bo nie pokona czterech zwycięzców. Dlatego w pojedynku kibicuje Agnieszce Włodarczyk, która z resztą o wiele lepiej śpiewa. No cóż jeśli po odcinku sobotnim w strefie zagrożenia nie staną ponownie razem Agnieskz aWłodarczyk i Joasia Liszowska to bedzie cud

*

wb1

Sob, 07 Lis 2009, 15:29:08
Uwaga. Są przecieki. Ja mam wynik z 15.00 i są one takie: Agnieszka Włodarczyk 47,6%, a Patricia Kazadi 52,4%.

*

brotherfan

Sob, 07 Lis 2009, 17:44:26
A ja mam najświeższe i zarazem ostatnie przecieki:

Aktualne Wyniki Głosowania 07 LISTOPADA .2009 godzina 17.30

Agnieszka Włodarczyk 49,1%
Patricia Kazadii 50,9%

ODDANO 497 074 głosów SMSowych

Jak widać przewaga Patrycji zmniejsza się :(

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Sob, 07 Lis 2009, 18:46:14
Znając polsat o 20 bedzie 49:97% do 50.03% a ponieważ nie da się policzyc dokładnie to widzowie uzyskają cały nastepny tydzien na głosowanie i ostateczną decyzję :)

PS W programie po odpadnięciu Laury jestem oczywiście za Agnieszką.

*

brotherfan

Sob, 07 Lis 2009, 22:38:51
Myślę, że Polsat nie maczał palców w dzisiejszym werdykcie kto ma zostać zagrożony. Przecież teraz Liszowska i Włodarczyk to ich najbardziej dochodowe gwiazdy.

Zostanie Włodarczyk, w półfinale będą wszyscy zagrożeni, Włodarczyk, Respondek i Chamski przechodzą do finału, ścisły finał i ostateczne starcie pomiędzy Agnieszką i Arturem.

Za 2 tygodnie definitywny koniec Jak ONI Śpiewają.

Sob, 07 Lis 2009, 23:28:53
Skąd te oficjalne wyniki głosowanie?

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Nie, 08 Lis 2009, 11:02:03
Myślę , że odpadnie Agnieszka. Ludzie polubili bardziej Liszowską.

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Nie, 08 Lis 2009, 14:05:32
A właściwie za co? Bo dla mnie Liszowska jest chyba najmniej lubianym uczestnikiem z calej tej edycji. :hmm:

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Nie, 08 Lis 2009, 17:05:04
Przypuszczam że za swój ogólny charakter. Nie od tak wygrała 2 edycję , i poprowadziła 5.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Pon, 09 Lis 2009, 01:34:54
Reakcje Włodarczyk na krytykę czy na pochwałę wydają się bardziej szczere od takich samych reakcji wszystkich innych uczestników. Jak jej się nie podoba opinia Edyty to przewraca oczami i widać to, że jej się nie podoba, że się nie zgadza. Nie wchodzi w .... jak pozostali. Liszowska jest w tym mistrzynią.
[Ale chyba zęby prostsze się stały ;]]
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Livia

śro, 11 Lis 2009, 23:11:13
odpadnie Liszowska, ludzie nie cierpia jej. jest slawna, dobrze spiewa i ma super bogatego narzeczonego.
zazdrosc ludzka nie zna granic... szkoda bo definitywnie jest lepsza od tamtej mialczki  :devil:

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Nie, 15 Lis 2009, 03:17:25
Chamski, Respondek i Włodarczyk w finale "Jak Oni Śpiewają 6"
Za tydzień w sobotę zakończy się szósta i ostatnia edycja reality show "Jak Oni Śpiewają". Wczoraj telewidzowie dowiedzieli się, kto walczyć będzie o zwycięstwo w finałowym epizodzie.

Więcej: http://www.showmag.info/2009/11/15/chamski-respondek-i-wlodarczyk-w-finale-jak-oni-spiewaja-6/

*

brotherfan

Nie, 15 Lis 2009, 10:17:13
No i mamy finałowy tydzień JOŚ :). Wczorajszy odcinek bardzo mi się podobał - piosenki które wykonywali, bez rewelacji zapowiadanych na wczorajszy odcinek z powodu urodzin Edyty, misyjne show ;]. Jedyne co mi się nie podobało, to koniec odcinka i strefa zagrożenia. Przecież od początku do końca prowadzący powtarzali, że Artur i Krzysiek mają już miejsce w finale, a Lisza i Włodara o nie walczą. A pod koniec niby z zaskoczenia informują, że nikt nie jest zagrożony.

Ostateczny wynik pojedynku Agnieszki i Joanny
Agnieszka Włodarczyk 52,3%
Joanna Liszowska 47,7%
ODDANO 1 574 993 głosy SMSowe

Według mnie to rekordowa ilość głosów.

*

Offline Damian

• *
  • 3014
Nie, 15 Lis 2009, 11:20:18
No obejrzałem wczoraj ten przedostatni odcinek i było dość fajnie. Cały czas mnie ciekawi , dlaczego ten " white room " jest odwrotną stroną zawsze Cichopek była  stroną na tle zdjęć uczestników. Wzruszający odcinek.  :los:

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Nie, 15 Lis 2009, 12:15:35
ODDANO 1 574 993 głosy SMSowe
Według mnie to rekordowa ilość głosów.
A skąd pochodzą te dane ? Wątpię, by Polsat podawał do publicznej wiadomości ilość kasy, jaką udało im się zebrać z smsów. Zrobili tak tylko raz - w finale drugiego "Idola", kiedy liczba głosów wyniosła niemal milion. Dlatego wątpię, by dane o stosunku procentowym i liczbie smsów były prawdziwe.
No chyba, że podają to podczas wyników na żywo. W takim razie przepraszam, że się nie orientuję, ale nie oglądam tego programu ;)