Jak Oni Śpiewają 6: Pojedynek Mistrzów

Zaczęty przez Showmag, Nd, 17 Maj 2009, 15:44:56

Tkk_Bolly

Oprócz Patryci zostali już sami zwycięzcy edycji I, II, III, IV, więc argumentacja aby wygrała z Agnieszką, bo Patrycja nie wygrała swoej edycji nie wchodzi w grę. Kazadi już nie ma żadnych szans na zwycięstwo w programie, bo nie pokona czterech zwycięzców. Dlatego w pojedynku kibicuje Agnieszce Włodarczyk, która z resztą o wiele lepiej śpiewa. No cóż jeśli po odcinku sobotnim w strefie zagrożenia nie staną ponownie razem Agnieskz aWłodarczyk i Joasia Liszowska to bedzie cud

wb1

Uwaga. Są przecieki. Ja mam wynik z 15.00 i są one takie: Agnieszka Włodarczyk 47,6%, a Patricia Kazadi 52,4%.

brotherfan

A ja mam najświeższe i zarazem ostatnie przecieki:

Aktualne Wyniki Głosowania 07 LISTOPADA .2009 godzina 17.30

Agnieszka Włodarczyk 49,1%
Patricia Kazadii 50,9%

ODDANO 497 074 głosów SMSowych

Jak widać przewaga Patrycji zmniejsza się :(

Rosa

Znając polsat o 20 bedzie 49:97% do 50.03% a ponieważ nie da się policzyc dokładnie to widzowie uzyskają cały nastepny tydzien na głosowanie i ostateczną decyzję :)

PS W programie po odpadnięciu Laury jestem oczywiście za Agnieszką.

brotherfan

Myślę, że Polsat nie maczał palców w dzisiejszym werdykcie kto ma zostać zagrożony. Przecież teraz Liszowska i Włodarczyk to ich najbardziej dochodowe gwiazdy.

Zostanie Włodarczyk, w półfinale będą wszyscy zagrożeni, Włodarczyk, Respondek i Chamski przechodzą do finału, ścisły finał i ostateczne starcie pomiędzy Agnieszką i Arturem.

Za 2 tygodnie definitywny koniec Jak ONI Śpiewają.

Tkk_Bolly

Skąd te oficjalne wyniki głosowanie?

Damian

Myślę , że odpadnie Agnieszka. Ludzie polubili bardziej Liszowską.

Rosa

A właściwie za co? Bo dla mnie Liszowska jest chyba najmniej lubianym uczestnikiem z calej tej edycji. :hmm:

Damian

Przypuszczam że za swój ogólny charakter. Nie od tak wygrała 2 edycję , i poprowadziła 5.

chatiflatt

Reakcje Włodarczyk na krytykę czy na pochwałę wydają się bardziej szczere od takich samych reakcji wszystkich innych uczestników. Jak jej się nie podoba opinia Edyty to przewraca oczami i widać to, że jej się nie podoba, że się nie zgadza. Nie wchodzi w .... jak pozostali. Liszowska jest w tym mistrzynią.
[Ale chyba zęby prostsze się stały ;]]
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Livia

odpadnie Liszowska, ludzie nie cierpia jej. jest slawna, dobrze spiewa i ma super bogatego narzeczonego.
zazdrosc ludzka nie zna granic... szkoda bo definitywnie jest lepsza od tamtej mialczki  :devil:

Showmag

Chamski, Respondek i Włodarczyk w finale "Jak Oni Śpiewają 6"
Za tydzień w sobotę zakończy się szósta i ostatnia edycja reality show "Jak Oni Śpiewają". Wczoraj telewidzowie dowiedzieli się, kto walczyć będzie o zwycięstwo w finałowym epizodzie.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/15/chamski-respondek-i-wlodarczyk-w-finale-jak-oni-spiewaja-6/

brotherfan

No i mamy finałowy tydzień JOŚ :). Wczorajszy odcinek bardzo mi się podobał - piosenki które wykonywali, bez rewelacji zapowiadanych na wczorajszy odcinek z powodu urodzin Edyty, misyjne show ;]. Jedyne co mi się nie podobało, to koniec odcinka i strefa zagrożenia. Przecież od początku do końca prowadzący powtarzali, że Artur i Krzysiek mają już miejsce w finale, a Lisza i Włodara o nie walczą. A pod koniec niby z zaskoczenia informują, że nikt nie jest zagrożony.

Ostateczny wynik pojedynku Agnieszki i Joanny
Agnieszka Włodarczyk 52,3%
Joanna Liszowska 47,7%
ODDANO 1 574 993 głosy SMSowe

Według mnie to rekordowa ilość głosów.

Damian

No obejrzałem wczoraj ten przedostatni odcinek i było dość fajnie. Cały czas mnie ciekawi , dlaczego ten " white room " jest odwrotną stroną zawsze Cichopek była  stroną na tle zdjęć uczestników. Wzruszający odcinek.  :los:

podmark

Cytat: brotherfan w Nd, 15 Lis 2009, 10:17:13
ODDANO 1 574 993 głosy SMSowe
Według mnie to rekordowa ilość głosów.
A skąd pochodzą te dane ? Wątpię, by Polsat podawał do publicznej wiadomości ilość kasy, jaką udało im się zebrać z smsów. Zrobili tak tylko raz - w finale drugiego "Idola", kiedy liczba głosów wyniosła niemal milion. Dlatego wątpię, by dane o stosunku procentowym i liczbie smsów były prawdziwe.
No chyba, że podają to podczas wyników na żywo. W takim razie przepraszam, że się nie orientuję, ale nie oglądam tego programu ;)