Gwiazdy Tańczą na Lodzie 4

• 9 odpowiedzi
  • 3177 wyświetleń
Gwiazdy Tańczą na Lodzie 4
śro, 26 Lis 2008, 13:28:43
Któryś z tygodników, ale już  nie pamiętam który, chyba Wprost, w artykule o reklamach i TVP 2. Podał, że będzie 4 edycja GTNL.Zresztą nic dziwnego TVP bardzo zadowolna z tego programu I słusznie

Teraz zostaly 3 wielkie aktorki
Agnieszka Włodarczyk
Kasia Zielińska
Beata Ścibakówna

i Samuel Palmer.
Bardzo dobre gwiazdy, najlepsza obsada jakakolwiek była w jakimkolwiek tego typu show :yeah:

*

Kuba 942

Gwiazdy Tańczą na Lodzie 4?
śro, 26 Lis 2008, 18:09:32

Teraz zostaly 3 wielkie aktorki
Agnieszka Włodarczyk
Kasia Zielińska
Beata Ścibakówna

i Samuel Palmer.
Bardzo dobre gwiazdy, najlepsza obsada jakakolwiek była w jakimkolwiek tego typu show :yeah:
:ubaw: gwiazdy  :ubaw:
Samuel Palmer, nie znam takiego gościa. Pewnie gra w jakimś serialiku TVP. A Włodarczyk bierze udział w każdym tego typu show, żadna z niej wielka aktorka

*

Goku

śro, 10 Gru 2008, 00:25:30
Tkk_Bolly - na każdym forum musisz promować ten program? xD

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Wto, 07 Kwi 2009, 13:55:50
Powstanie czwarta edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"?
Jak donosi "Super Express", TVP2 poważnie rozważa kontynuację reality show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

Więcej: http://www.showmag.info/2009/04/07/powstanie-czwarta-edycja-gwiazdy-tancza-na-lodzie/

*

Kuba 942

Wto, 07 Kwi 2009, 15:48:45
No nie  :sciana:  :szok:  :plask:  :?!:

Jednak to tylko Super Expres a mówi to tajemnicza osoba z produkcji  :los: Mam nadzieję, że to nieprawda. Zresztą w paśmie zamiast GTnL mamy Kocham cię Polsko które odnosi bardzo dobre wyniki :)

(Znacie moje zdanie na temat tego typu programów :P )

Wto, 07 Kwi 2009, 21:01:43
Ja jestem jak najbardziej za! Fajnie jeśli uda im się zgromadzic tak wielkie gwiazdy jak w 3 edycji. ... moga byc nawet pokroju tych z 1. Wiem , że na program są narazie niewielkie szanse, ale i tak od września wraca inny dobry format czyli Fabryka :prosi:

A i przypominam, że GTNL schodziło jako hit wiesennej ramówki, pod względem wiosennej ramówki, bo pewnie wiele osób o tym nie pamięta. Więc po co zabijali kurę znoszącą złotę jajka, może poszli po rozum do głowy.

*

Kuba 942

Wto, 07 Kwi 2009, 22:27:18
Zabili bo program był kontrowersyjny szczególnie, że emitowany był w telewizji publicznej. Misyjności zero (no dobra nie w każdym programie w TVP musi być :P) Takiego kiczowatego show to by TVN nawet nie wyemitował. A niech zgadnę skąd pomysł przyszedł do głowy TVP na ten program  :hmm:
Jak mam tego pajaca Szaranowicza i Dodę ogląda to ja dziękuje. To sobie Na wspólnej której też nie lubię oglądać wolę włączyć ;)
Mam nadzieję, że TVP nigdy nie powróci do tego formatu. To ja już wolę by ten Hit Generator kontynuowali.
W ogóle dziwię się, że w Polsce tak popularne są programy z gwiazdami (TzG, JoŚ, GTnL)
przecież nasze TV 'męczą" te formaty do obrzydzenia. Na dodatek strasznie nudne się to robi a zmian zero. Chyba, że za największa zmianę uważa się zmianę prowadzącego (wszytskie te programy)

*

Ice

Wto, 07 Kwi 2009, 23:30:58
Mam nadzieję, że TVP nigdy nie powróci do tego formatu. To ja już ię to robi a zmian zero. Chyba, że za największa zmianę uważa się zmianę prowadzącego (wszystkie te programy)

Zależy o jakich programach z gwiazdami mówisz. :) W TzG rzeczywiście zmian (zarówno pod względem realizacji i stronie 'merytorycznej') brak, ale oglądając JOŚ -  tam co edycję można zobaczyć jakieś zmiany. Niektóre są zauważane przez widzów, niektóre nie. ;)

A i przypominam, że GTNL schodziło jako hit wiesennej ramówki, pod względem wiosennej ramówki, bo pewnie wiele osób o tym nie pamięta. Więc po co zabijali kurę znoszącą złotę jajka, może poszli po rozum do głowy.

Niski poziom merytoryczny, skandaliczne zachowania zarówno jurorów jak i uczestników i dłuuugo by jeszcze o tym wymieniać - to główny powód usunięcia GTnL. Zresztą - sprawa była na tyle głośna, że chyba nie muszę się rozpisywać, bo przy okazji edycji trzeciej wspominaliśmy o tym wielokrotnie. :)

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
śro, 08 Kwi 2009, 00:40:40
Jak mam tego pajaca Szaranowicza i Dodę ogląda to ja dziękuje.
Ależ Kuba, w kwestii oglądania tv Ty NIC nie musisz! A już na pewno nie musisz oglądać 'wybielonej w 14 dni' Tatiany [na marginesie - "Tatiana potrzebowała aż 14 dni żeby zobaczyć efekt. Z Signal White efekt ujrzysz już po pierwszym użyciu!" :ubaw: ]

Myślę, że za niedługi czas, Jedynka w prime time'ie zacznie emitować przekaz podprogowy, nakazujący oglądanie TVP, bo jeśli rządy Farfała potrwają dłużej to będziemy oglądać konferencje Libertasu zamiast Wiadomości, GTnL czy Kocham Cię Polsko. A to nikogo nie zainteresuje, więc jakoś trzeba widza przyciągnąć i zatrzymać :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Damian

• *
  • 3014
śro, 14 Paź 2009, 14:06:28
Chyba nowej edycji nie będzie. Z resztą teraz jest "Kocham Cię Polsko"  , które jest o wiele wiele lepsze. Fajnie , cieszę się.