Gwiazdy Tańczą na Lodzie 4

Zaczęty przez Tkk_Bolly, Śr, 26 Lis 2008, 13:28:43

Tkk_Bolly

Któryś z tygodników, ale już  nie pamiętam który, chyba Wprost, w artykule o reklamach i TVP 2. Podał, że będzie 4 edycja GTNL.Zresztą nic dziwnego TVP bardzo zadowolna z tego programu I słusznie


Teraz zostaly 3 wielkie aktorki
Agnieszka Włodarczyk
Kasia Zielińska
Beata Ścibakówna

i Samuel Palmer.
Bardzo dobre gwiazdy, najlepsza obsada jakakolwiek była w jakimkolwiek tego typu show :yeah:

Kuba 942

Cytat: Tkk_Bolly w Śr, 26 Lis 2008, 13:28:43

Teraz zostaly 3 wielkie aktorki
Agnieszka Włodarczyk
Kasia Zielińska
Beata Ścibakówna

i Samuel Palmer.
Bardzo dobre gwiazdy, najlepsza obsada jakakolwiek była w jakimkolwiek tego typu show :yeah:
:ubaw: gwiazdy  :ubaw:
Samuel Palmer, nie znam takiego gościa. Pewnie gra w jakimś serialiku TVP. A Włodarczyk bierze udział w każdym tego typu show, żadna z niej wielka aktorka

Goku

Tkk_Bolly - na każdym forum musisz promować ten program? xD

Showmag

Powstanie czwarta edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"?
Jak donosi "Super Express", TVP2 poważnie rozważa kontynuację reality show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

Więcej: https://showmag.info/2009/04/07/powstanie-czwarta-edycja-gwiazdy-tancza-na-lodzie/

Kuba 942

No nie  :sciana:  :szok:  :plask:  :?!:

Jednak to tylko Super Expres a mówi to tajemnicza osoba z produkcji  :los: Mam nadzieję, że to nieprawda. Zresztą w paśmie zamiast GTnL mamy Kocham cię Polsko które odnosi bardzo dobre wyniki :)

(Znacie moje zdanie na temat tego typu programów :P )

Tkk_Bolly

Ja jestem jak najbardziej za! Fajnie jeśli uda im się zgromadzic tak wielkie gwiazdy jak w 3 edycji. ... moga byc nawet pokroju tych z 1. Wiem , że na program są narazie niewielkie szanse, ale i tak od września wraca inny dobry format czyli Fabryka :prosi:

A i przypominam, że GTNL schodziło jako hit wiesennej ramówki, pod względem wiosennej ramówki, bo pewnie wiele osób o tym nie pamięta. Więc po co zabijali kurę znoszącą złotę jajka, może poszli po rozum do głowy.

Kuba 942

Zabili bo program był kontrowersyjny szczególnie, że emitowany był w telewizji publicznej. Misyjności zero (no dobra nie w każdym programie w TVP musi być :P) Takiego kiczowatego show to by TVN nawet nie wyemitował. A niech zgadnę skąd pomysł przyszedł do głowy TVP na ten program  :hmm:
Jak mam tego pajaca Szaranowicza i Dodę ogląda to ja dziękuje. To sobie Na wspólnej której też nie lubię oglądać wolę włączyć ;)
Mam nadzieję, że TVP nigdy nie powróci do tego formatu. To ja już wolę by ten Hit Generator kontynuowali.
W ogóle dziwię się, że w Polsce tak popularne są programy z gwiazdami (TzG, JoŚ, GTnL)
przecież nasze TV 'męczą" te formaty do obrzydzenia. Na dodatek strasznie nudne się to robi a zmian zero. Chyba, że za największa zmianę uważa się zmianę prowadzącego (wszytskie te programy)


Ice

CytatMam nadzieję, że TVP nigdy nie powróci do tego formatu. To ja już ię to robi a zmian zero. Chyba, że za największa zmianę uważa się zmianę prowadzącego (wszystkie te programy)

Zależy o jakich programach z gwiazdami mówisz. :) W TzG rzeczywiście zmian (zarówno pod względem realizacji i stronie 'merytorycznej') brak, ale oglądając JOŚ -  tam co edycję można zobaczyć jakieś zmiany. Niektóre są zauważane przez widzów, niektóre nie. ;)

CytatA i przypominam, że GTNL schodziło jako hit wiesennej ramówki, pod względem wiosennej ramówki, bo pewnie wiele osób o tym nie pamięta. Więc po co zabijali kurę znoszącą złotę jajka, może poszli po rozum do głowy.

Niski poziom merytoryczny, skandaliczne zachowania zarówno jurorów jak i uczestników i dłuuugo by jeszcze o tym wymieniać - to główny powód usunięcia GTnL. Zresztą - sprawa była na tyle głośna, że chyba nie muszę się rozpisywać, bo przy okazji edycji trzeciej wspominaliśmy o tym wielokrotnie. :)

chatiflatt

Cytat: Kuba 942 w Wt, 07 Kwi 2009, 22:27:18Jak mam tego pajaca Szaranowicza i Dodę ogląda to ja dziękuje.
Ależ Kuba, w kwestii oglądania tv Ty NIC nie musisz! A już na pewno nie musisz oglądać 'wybielonej w 14 dni' Tatiany [na marginesie - "Tatiana potrzebowała aż 14 dni żeby zobaczyć efekt. Z Signal White efekt ujrzysz już po pierwszym użyciu!" :ubaw: ]

Myślę, że za niedługi czas, Jedynka w prime time'ie zacznie emitować przekaz podprogowy, nakazujący oglądanie TVP, bo jeśli rządy Farfała potrwają dłużej to będziemy oglądać konferencje Libertasu zamiast Wiadomości, GTnL czy Kocham Cię Polsko. A to nikogo nie zainteresuje, więc jakoś trzeba widza przyciągnąć i zatrzymać :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Damian

Chyba nowej edycji nie będzie. Z resztą teraz jest "Kocham Cię Polsko"  , które jest o wiele wiele lepsze. Fajnie , cieszę się.