Homewrecker

Zaczęty przez joker, Cz, 19 Mar 2006, 14:15:39

joker

5 lutego 2006 roku w MTV Polska rusza nowy program pt. "Homewrecker" (czyli "totalna demolka"), będzie to jedyny w swoim rodzaju program, w którym zamiast zmieniać stare rudery w odpicowane mieszkanka, stacja zrobi cos dokładnie odwrotnego. Gospodarz programu, znany z ekipy Jackassa Ryann Dunn oraz "najzdolniejsi" dekoratorzy wnętrz w Stanach Zjednoczonych zamienią życie niejednej nieswiadomej niczego osoby w koszmar... Znasz kogos, kogo szczerze nie znosisz albo po prostu chcesz mu zrobić na złosć? Zgłos się do ekipy programu "Homewrecker", a Ryann i reszta ekipy zajmą się wszystkim. "Wkręceni" i nie podejrzewający niczego uczestnicy programu po powrocie do domu odkryją ze zgrozą, że ich ukochane mieszkania, domy czy garaże zostały bezceremonialnie zdemolowane. Jesli Wy też chcecie zobaczyć transformację, jaką przejdą mieszkania, oglądajcie ten program w MTV w każdą niedzielę o 22:00 - od 5 lutego.
medianews.com.pl

Luxis

niemozliwe co jeszcze wymyslą... ja bym tak niechciał, że przychodze do domu, a tu totalna demolka :/ ale po pogramie chyba robią z pokoju to co było, a tak bez sensu tego niezostawiają... :/ ja bym ich do sądu za takie cos podał, jakby mi spowrotem nie ułożyli i nie "odpicowali" domu...:/

Pudelek

Podoba mi się ta parodia "Domu nie do poznania"  :devil: .
Łuki, napewno im potem albo wypłacają odszkodowanie albo remontują tak, że jest lepiej niż na początku.
A może to własnie prequel "Domu nie do poznania"  :zabek: .

joker

szkoda ze nie mam MTV bo chetnie bym to zobaczyl... kurde - ale strasznie chamsko tak - przychodzisz sobie do domu a tam burdel jak 150!!

Luxis

no fakt, program bardzo kontrowersyjny jak na MTV przystało ;P ciekawe takie cos, musze sobie raz looknąć...