J&J - Jola & Jarek

Zaczęty przez Showmag, Nd, 13 Lip 2008, 00:07:55

Showmag

A skad w ogole pomysl, ze:
1) Jola i Jarek beda mieszkac razem
2) beda mieszkac razem na Bielanach?

Cytat: Reality-TV.plRealizacja widowiska będzie miała miejsce w wakacje, w podwrocławskich Bielanach. Przez kilka dni Jola i Jarek będą gospodarzami Domu Wielkiego Brata i będą tam przyjmować przeróżnych gości.

Przeciez oczywiste jest, ze oni beda (byli) gospodarzami tylko NA CZAS przyjmowania gosci.

DJ Ice

Jeszcze jedna fotografia jaką udało mi się znaleźć:



Ta sama tapeta, którą zaczęli wykorzystywać pod koniec BB5. Swoją drogą tak powinni zrobić chatę na piątą edycję, bo widzę, że obecnie wygląda to znacznie lepiej niż było. Przynajmniej ściany wyglądają ładnie niż te jaskrawe kolorki w BB5.

chatiflatt

Cytat: Aaragorn w So, 16 Sie 2008, 17:00:49
A skad w ogole pomysl, ze:
2) beda mieszkac razem na Bielanach?
chociażby z fragmentu, który zacytowałeś.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Tkk_Bolly

Premierowe odcinki będą w poniedziałki i piątki o 20.00 A powtórki soboty i niedziele koło 22.30. Można to napisac na oficjalnej.Mnie to pasuje . Pierwszy odcinek już 1 września nie przegapic!
Nie mogę się doczekac :yeah:

DJ Ice

Przed chwilą widziałem zapowiedź programu ''J & J, czyli Jola i Jarek''.  Co tam zauważyłem? Nic szczególnego - gościem była Manuela Michalak ( odcinek z jej udziałem na pewno obejrzę :D )  , potem miłe rozmowy Joli i Jarka iście jak w BB5 no i pocałunki na pokaz. :]  Program jest z kategorii ''serialowej'' - sam lektor tak podsumował to widowisko. Ogólnie fani Jolanty będą mieli co oglądać.

Showmag

Ale nuda. I sztucznosc do potęgi.

Nie dosc ze wmawiają widzom, ze Jola i Jarek mieszkają w tym domu, to jeszcze akcja kręci się wokoł strzelającej fochy Jolki, ktorej nie podobają się przychodzacy do domu goscie.

Kto to bedzie ogladal? Kto to w ogole wpuscil na antenę? :he?:

DJ Ice

Chryste panie...

Ogólnie podzielam zdanie Aaragorna.

Oglądam, oglądam i jestem pod wrażeniem, jak można wyprodukować coś takiego i wyemitować w telewizji - w dodatku telewizji, która chce odnieść sukces w grupie 16-49 - powiem tyle - nie tędy droga.... :disappointed: Wykonanie tandetne, tematy jakie tam poruszają - żenujące. I jeszcze ten telefon stacjonarny... Ktoś w to wierzy?

Co to w ogóle jest?  :gwizd: To co mówią to czyste kłamstwa - Jola z Jarkiem wmawiają widzom, że dawny dom wielkiego brata jest... ich prawdziwym domem.  :ha-ha: NIE JEST to prawdą. To się nazywa robić z widzów debili.

Poza tym wytłumaczcie mi jaki jest cel emisji takiego programu? Na razie jest to nudne, marne widowisko, które nic nowego nie wnosi. Całość ma formę opowiadania - jaki jest Jarek, jaka jest Jola - ale po co nam, widzom tłumaczyć jakie cechy charakteru mają te dwie osoby? Każdy widział ich poczynania: Jola - BB4.1 / BB5; Jarek - BB5.

Całość jest czysto wyreżyserowana - jest to fakt i zdawałem sobie wcześniej z tego sprawę, że tak to będzie wyglądać. Jednak miałem nadzieję, że chociaż będą się dobrze maskować. Inaczej mówiąc miałem nadzieję, że Jolanta i Jarosław chociaż przyzwoicie to zagrają. Nie udało im się.  :xP:

Mam nadzieję, że program zaniży oglądalność Czwórki w paśmie 20-21 i zaprzestaną produkcję tego badziewia... :F

PRODUCENT: ATM Grupa.
Kogoś to dziwi?

Jestem ciekaw jaką oglądalność miał pierwszy odcinek...

Showmag

Ja bym jeszcze chciał jeszcze wiedziec, gdzie tutaj mamy to "innowacyjne połączenie serialu komediowego z formułą reality show".

Nie dostrzegam tu ani komedii, ani reality show.
Temu "show" najbliżej do tragedii. I nie jest to rzecz jasna tragedia grecka :]

Tkk_Bolly

Ale musicie przyznac fajna oprawa graficzna i podkłady muzyczne. W większosci zgadzam się z wami (telefon, sztucznosc). Moim zdaniem powinno tam zamieszkac więcej osób, bo sami J&J przynudzają Liszowska trochę ratowała sytuacje i jak widac podchodziła do wszystkie z dystansem dla zabawy. Warto dalej oglądac chocby dla Jolanty, napewno będe śledził program.

Showmag

Dobra oprawa graficzna i sciezka dzwiekowa?
Wolny zart. Nadmiar jingli i emitowana przez caly czas ta sama muzyka to kolejne przyklady na partactwo producentow.

Liszowska traktowala sytuacje jak zabawe?
Nie wiedzialem, ze przyjscie do domu BB, odegranie swojej roli i wziecie za to pieniedzy nazywa się ZABAWĄ.

podmark

Cytat: Tkk_Bolly w Pn, 01 Wrz 2008, 22:10:15
Liszowska trochę ratowała sytuacje i jak widac podchodziła do wszystkie z dystansem dla zabawy.
Dla zabawy to ona zagrała rólkę zdystansowanej koleżanki Jakimowicza, za co dostała niezłą gażę. Te wypowiedzi na setkach były tak sztuczne, że to jest szok normalnie. Wydaje mi się, że niektóre sceny nagrywane były po kilka razy. Jola jest słabą aktorką, a sam program jest koszmarny. To powinni nazwać reality drama, a nie reality comedy - bo to jest bardziej żałosna reżyseria, niż dobra komedia. Liczyłem na coś lepszego. Jedyne, co mi się podoba to wystrój domu. Ciekawe, czy zmienili też pokój zwierzeń - bo chyba tak nie wchodzili po nic ? (nie oglądałem całości, bo mimo najszczerszych chęci nie mogłem na to patrzeć)
Czy ja dobrze widziałem, czy Jakimowicz ma kolczyk w brwi ?  :plask:

DJ Ice

CytatCzy ja dobrze widziałem, czy Jakimowicz ma kolczyk w brwi ? 

Dobrze widziałeś. :]

Pokoj zwierzeń nie został - przynajmniej w tym odcinku - wykorzystany i moim zdaniem go nie użyją w żaden sposob.

Showmag

Jakimowicz widać idzie w slady Ibisza. Facet 40 lat, kolczyk w brwi, jakies akcje z zanoszeniem w walizce rozowego konia do pralni w hipermarkecie i zalatwianie fotografow, ktorzy by to zajscie uwiecznili... A u jego boku pseudodziewczyna w ciuchach z sexshopu - kolejny wymysl menadzerow.
Zarowno Jola jak i Jarus nie maja zadnego pomyslu na siebie. I jeszcze ten ich marny program telewizyjny - powielanie sztucznych zachowan na antenie. Smutne mają zycie te bigbrawerowe gwiazdki.

DJ Ice

CytatJakimowicz widać idzie w slady Ibisza.

Ibisza? No może... Ale i tak nie ma co Krzynia porównywać do Jakima - nie ta liga. Tak myślę.

Nie miałbym nic do tego programu, gdyby Jola i Jarek porządnie zagrali swoją rolę. Smutne, ze podporządkowując się producentom nie wiedzą na co się piszą. Oni nie wstydzą się pokazać na ulicy? Nigdy nie zrobilbym z siebie takiego patałacha w mediach. Nawet za pieniądze.

Jarek niby jest aktorem - OK, ale chyba aktorem spalonego teatru. ;) Te kwestie w jego wykonaniu były takie sztuczne... Zapewne po wyłączeniu kamer trio Liszowska, Rutowicz & Jakimowicz odebrali swoje pieniądze i zaśmiali się z widzów, że takie coś im sprzedadzą.

Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że J & J robią wodę z mózgu widzom i ewentualnym fanom - czego to się nie zrobi dla pieniędzy i szumu wokół własnej osoby... Jeszcze te żałosne artykuły w prasie o których wspomniał Admin.

Dno!  :wisienka:

chatiflatt

Porównanie Krzysia do Jarka jest jak najbardziej trafne. Obaj sa po 40tce, obaj nie mają pomysłów "na siebie", są królami sztucznego kiczu i beznadziejności tylko po to, by nadal "istnieć". To przykre, że można stracić osobowość po 40tce.

[chłopaki, to my tez za jakieś 20 lat bedziemy się tak zachowywać...?]
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston