Eurowizja 2008 (Belgrad, Serbia)

Zaczęty przez chatiflatt, So, 23 Lut 2008, 11:11:18

Rosa

Po obejrzeniu wszystkich skrótow mogę powiedzieć że wg jedynie Margo trzymała poziom, reszta marniutka.

kryki

Ojojoj Mikrofon Stachurskiemu wysiadł ale  wpadka:) Buahahah

podmark

Mikrofon wysiadł, ale In-Grid uratowała sytuację. To się nazywa profesjonalizm piosenkarski i "profesjonalizm" TVP...

Ta część była beznadziejna. Mogli po jednej piosence dać wyniki, no chyba, że siedzi teraz nad nimi pani Raczyńska i wymyśla, jakby to zrobić, żeby wiarygodnie wyglądało zwycięstwo "Nataszy bez klasy"  :devil:

chatiflatt

I jeszcze Miśtal - Proszę zostać z nami! To niewiarygodne, zaraz poznamy piosenkę która bedzie reprezentować Polskę! Jeszcze tego nie wiemy, ale zaraz sie dowiemy! Proszę zostac z nami!
xD
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

kryki

Zgadzam sie z twoim spostrzezeniem.No ale nie porównujmy wszystkiego  do tego co sie działo w BB 4.1.

Watpie, ze wynikami ktokolwiek bedzie manipulował

kryki

Oj skrzywdzili MArgo i Viva Musica Niestety

chatiflatt

Isis się wzruszyła i popłakała.. so sweet :)

może rzeczywiście mamy szansę z tą piosenką przejść do finału i zająć jakieś konkretne miejsce.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Rosa

Nie, jednak Eurowizja to nie jest program dla mnie, z przyjemnością sobie odpuszczę finał.  :P

podmark

No i wygrała bezapelacyjnie  :zabek: 12 punktów od jurorów i 12 od widzów dowodzi temu, że była najlepsza.

Co mnie zdziwiło - Urbańska jako pierwsza podeszła pogratulować Isis. Może Józefowicz jej powiedział, że tak będzie ładnie, bo pewnie dziewuchy tego w domu nie nauczyli.

Cytat: "kryki"No ale nie porównujmy wszystkiego do tego co sie działo w BB 4.1.Watpie, ze wynikami ktokolwiek bedzie manipulował
Ja nie porównuje do 4.1 . Stwierdziłem tylko, że do manipulacji może dojść, po tym, jak przyznano jej "dziką kartę" za piosenkę, która jeszcze nie istniała, to nie fair.

chatiflatt

lansik donosi że jej piosenka to plagiat, a więc istniała - były więc podstawy dla nadania dzikiej karty :hahaha:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

joker

No i dobrze - niech jedzie ta Isis :)
Mi z tego wszystkiego podobał się jeden komentarz w necie – ktokolwiek by nie wygrał to i tak mamy takie same szanse jak nasi piłkarze na Euro2008 :)
Rozczarowałem się tym, że nie mogłem zobaczyć, czy to Adrian tańczy w kominiarce w czasie występu Qeens :/

podmark

Cytat: "joker"Rozczarowałem się tym, że nie mogłem zobaczyć, czy to Adrian tańczy w kominiarce w czasie występu Qeens :/
Ja też byłem ciekawy, czy będzie tańczył Adrian. Ale z tego, co dało się zauważyć, tancerze ruszali się jak faceci. Nie było gejowskich ruchów, więc Nadolskiego tam nie było :D. A kominiarki mieli, bo chyba wstydzili się pokazać twarzy przy beznadziejnej piosence, jeszcze gorszym wykonaniu, no i przy oponach  :devil:

Najlepsze było finałowe wykonanie "For Life" i tekst Isis "I cry, sorry". Ona jest po prostu genialna - skromna i ma wielkie możliwości głosowe. Ma wielkie zadatki na megagwiazdę, tylko pewnie po Eurowizji wyjedzie z Polski, bo zauważą ją w Europie i już takiego skarbu nie wypuszczą.

Rosa

Cytat: "podmark"Ma wielkie zadatki na megagwiazdę, tylko pewnie po Eurowizji wyjedzie z Polski, bo zauważą ją w Europie i już takiego skarbu nie wypuszczą.
Nie ma na to szans.
Jest za stara i za sztuczna. Owszem, głos ma niezły ale panienek młodszych, ładniejszych i z podobnym głosem są zapewne na zachodzie tysiące.
Edyta Górniak miała kiedyś szansę ,miała za sobą doskonały występ na Eurowizji, głos, wyglad a mimo wszystko jej tez się nie udało.

Pudelek

Ja również uważam, że Isis nie ma szans!
W półfinalach reprezentowali nas artyści z dużą charyzmą i tym czymś co ich choć trochę odróżniało. (I to i tak było za mało). Isis tego wszystkiego brakuje. Na Eurowizji będzie jedną z wielu piosenkarek śpiewających mało ciekawą balladę. Możemy tylko liczyć na szczęście. Ale skoro w poprzednich latach go zabrakło...
W tym roku nie było z czego wybierać. Ani jednego potencjalnego hitu eurowizyjnego.

podmark

Cytat: "Rosa"Edyta Górniak miała kiedyś szansę ,miała za sobą doskonały występ na Eurowizji, głos, wyglad a mimo wszystko jej tez się nie udało.
Nie udało jej się z tylko jednego powodu - zamiast robić karierę, wróciła do Polski, do chorej matki. Zasiedziała się w kraju i nie miała powrotu. Tak więc, gdyby nie wróciła, to kto wie. może podbiłaby cały świat. Polska miałaby swoją Madonnę.

Cytat: "Pudelek"Ja również uważam, że Isis nie ma szans! Na Eurowizji będzie jedną z wielu piosenkarek śpiewających mało ciekawą balladę.
Mało ciekawą ? Ta ballada jest przepełniona emocjami, no i ten tekst... Muzyka jest genialna. To wszystko sprawia, że może być nieźle.

A jeszcze odnośnie starości, o której wspominał Rosa - 35 lat to trochę za dużo, ale ma doskonały warsztat, a te młodsze z Zachodu niestety takich walorów głosowych nie mają, bo często na wydobycie pożądanego dźwięku pracuje się latami.

Ja tam w Isis wierzę. Zobaczymy zresztą w maju, jak to będzie...