Eurowizja 2008 (Belgrad, Serbia)

• 95 odpowiedzi
  • 9222 wyświetleń
*

Offline Rosa

• *
  • 1530
Sob, 23 Lut 2008, 22:14:24
Po obejrzeniu wszystkich skrótow mogę powiedzieć że wg jedynie Margo trzymała poziom, reszta marniutka.

*

kryki

Sob, 23 Lut 2008, 22:16:21
Ojojoj Mikrofon Stachurskiemu wysiadł ale  wpadka:) Buahahah

*

Offline podmark

• *
  • 2443
Sob, 23 Lut 2008, 22:19:27
Mikrofon wysiadł, ale In-Grid uratowała sytuację. To się nazywa profesjonalizm piosenkarski i "profesjonalizm" TVP...

Ta część była beznadziejna. Mogli po jednej piosence dać wyniki, no chyba, że siedzi teraz nad nimi pani Raczyńska i wymyśla, jakby to zrobić, żeby wiarygodnie wyglądało zwycięstwo "Nataszy bez klasy"  :devil:

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2358
  • Fall In Love
Sob, 23 Lut 2008, 22:22:10
I jeszcze Miśtal - Proszę zostać z nami! To niewiarygodne, zaraz poznamy piosenkę która bedzie reprezentować Polskę! Jeszcze tego nie wiemy, ale zaraz sie dowiemy! Proszę zostac z nami!
xD
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

kryki

Sob, 23 Lut 2008, 22:25:04
Zgadzam sie z twoim spostrzezeniem.No ale nie porównujmy wszystkiego  do tego co sie działo w BB 4.1.

Watpie, ze wynikami ktokolwiek bedzie manipulował

*

kryki

Sob, 23 Lut 2008, 22:32:23
Oj skrzywdzili MArgo i Viva Musica Niestety

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2358
  • Fall In Love
Sob, 23 Lut 2008, 22:36:08
Isis się wzruszyła i popłakała.. so sweet :)

może rzeczywiście mamy szansę z tą piosenką przejść do finału i zająć jakieś konkretne miejsce.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Rosa

• *
  • 1530
Sob, 23 Lut 2008, 22:37:10
Nie, jednak Eurowizja to nie jest program dla mnie, z przyjemnością sobie odpuszczę finał.  :P

*

Offline podmark

• *
  • 2443
Sob, 23 Lut 2008, 22:41:06
No i wygrała bezapelacyjnie  :zabek: 12 punktów od jurorów i 12 od widzów dowodzi temu, że była najlepsza.

Co mnie zdziwiło - Urbańska jako pierwsza podeszła pogratulować Isis. Może Józefowicz jej powiedział, że tak będzie ładnie, bo pewnie dziewuchy tego w domu nie nauczyli.

Cytat: "kryki"
No ale nie porównujmy wszystkiego do tego co sie działo w BB 4.1.Watpie, ze wynikami ktokolwiek bedzie manipulował

Ja nie porównuje do 4.1 . Stwierdziłem tylko, że do manipulacji może dojść, po tym, jak przyznano jej "dziką kartę" za piosenkę, która jeszcze nie istniała, to nie fair.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2358
  • Fall In Love
Sob, 23 Lut 2008, 23:13:41
lansik donosi że jej piosenka to plagiat, a więc istniała - były więc podstawy dla nadania dzikiej karty :hahaha:
Barbara Weston

*

Offline joker

• *
  • 1186
Nie, 24 Lut 2008, 11:48:23
No i dobrze - niech jedzie ta Isis :)
Mi z tego wszystkiego podobał się jeden komentarz w necie – ktokolwiek by nie wygrał to i tak mamy takie same szanse jak nasi piłkarze na Euro2008 :)
Rozczarowałem się tym, że nie mogłem zobaczyć, czy to Adrian tańczy w kominiarce w czasie występu Qeens :/

*

Offline podmark

• *
  • 2443
Nie, 24 Lut 2008, 11:54:04
Cytat: "joker"
Rozczarowałem się tym, że nie mogłem zobaczyć, czy to Adrian tańczy w kominiarce w czasie występu Qeens :/

Ja też byłem ciekawy, czy będzie tańczył Adrian. Ale z tego, co dało się zauważyć, tancerze ruszali się jak faceci. Nie było gejowskich ruchów, więc Nadolskiego tam nie było :D. A kominiarki mieli, bo chyba wstydzili się pokazać twarzy przy beznadziejnej piosence, jeszcze gorszym wykonaniu, no i przy oponach  :devil:

Najlepsze było finałowe wykonanie "For Life" i tekst Isis "I cry, sorry". Ona jest po prostu genialna - skromna i ma wielkie możliwości głosowe. Ma wielkie zadatki na megagwiazdę, tylko pewnie po Eurowizji wyjedzie z Polski, bo zauważą ją w Europie i już takiego skarbu nie wypuszczą.

*

Offline Rosa

• *
  • 1530
Nie, 24 Lut 2008, 12:53:24
Cytat: "podmark"
Ma wielkie zadatki na megagwiazdę, tylko pewnie po Eurowizji wyjedzie z Polski, bo zauważą ją w Europie i już takiego skarbu nie wypuszczą.

Nie ma na to szans.
Jest za stara i za sztuczna. Owszem, głos ma niezły ale panienek młodszych, ładniejszych i z podobnym głosem są zapewne na zachodzie tysiące.
Edyta Górniak miała kiedyś szansę ,miała za sobą doskonały występ na Eurowizji, głos, wyglad a mimo wszystko jej tez się nie udało.

*

Offline Pudelek

• *
  • 3016
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Nie, 24 Lut 2008, 13:25:44
Ja również uważam, że Isis nie ma szans!
W półfinalach reprezentowali nas artyści z dużą charyzmą i tym czymś co ich choć trochę odróżniało. (I to i tak było za mało). Isis tego wszystkiego brakuje. Na Eurowizji będzie jedną z wielu piosenkarek śpiewających mało ciekawą balladę. Możemy tylko liczyć na szczęście. Ale skoro w poprzednich latach go zabrakło...
W tym roku nie było z czego wybierać. Ani jednego potencjalnego hitu eurowizyjnego.

*

Offline podmark

• *
  • 2443
Nie, 24 Lut 2008, 13:46:40
Cytat: "Rosa"
Edyta Górniak miała kiedyś szansę ,miała za sobą doskonały występ na Eurowizji, głos, wyglad a mimo wszystko jej tez się nie udało.

Nie udało jej się z tylko jednego powodu - zamiast robić karierę, wróciła do Polski, do chorej matki. Zasiedziała się w kraju i nie miała powrotu. Tak więc, gdyby nie wróciła, to kto wie. może podbiłaby cały świat. Polska miałaby swoją Madonnę.

Cytat: "Pudelek"
Ja również uważam, że Isis nie ma szans! Na Eurowizji będzie jedną z wielu piosenkarek śpiewających mało ciekawą balladę.

Mało ciekawą ? Ta ballada jest przepełniona emocjami, no i ten tekst... Muzyka jest genialna. To wszystko sprawia, że może być nieźle.

A jeszcze odnośnie starości, o której wspominał Rosa - 35 lat to trochę za dużo, ale ma doskonały warsztat, a te młodsze z Zachodu niestety takich walorów głosowych nie mają, bo często na wydobycie pożądanego dźwięku pracuje się latami.

Ja tam w Isis wierzę. Zobaczymy zresztą w maju, jak to będzie...