You Can Dance - Po prostu tańcz! 2

Zaczęty przez Luxis, So, 10 Lis 2007, 21:59:44

Luxis

Zapowiada się druga edycja świetnego programu :)


Cytat: Wirtualne Media
Taneczny format TVN będzie kontynuowany

Telewizja TVN planuje drugą edycję tanecznego show 'You Can Dance - Po prostu tańcz!'. Castingi do kolejnej odsłony programu rozpoczną się prawdopodobnie na początku nowego roku.

Szczegóły kontynuacji formatu nie są znane. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że producenci show są zadowoleni z wyników oglądalności, z pracy prowadzącej program Kingi Rusin oraz członków jury (choreograf Agustin Egurrola ,Weronika Pazura, Michał Piróg) i zaproponują im dalszy udział w programie.

Obecnie kanał emituje pierwszą edycję formatu. Jest ona obecna na antenie od 5 września i notuje dobre, coraz lepsze wyniki oglądalności. Urywki z castingów i szkolenia w Paryżu oglądało średnio 2,77 mln widzów, przy udziale w rynku bliskim 22 proc. Kolejna część formatu - cykl ośmiu programów na żywo została zainaugurowana w środę 10 października. Pięć dotychczasowych odcinków na żywo zobaczyło średnio 2, 74 mln widzów (dało to kanałowi 22,93 proc. udziału). Oglądalność rośnie systematycznie.

Wszyscy 4+
Data              AMR            SHR %
10-10-2007    2 436 386    22,23%
17-10-2007    2 752 179    23,43%
24-10-2007    2 717 525    22,22%
31-10-2007    2 710 372    22,11%
07-11-2007    3 157 425    24,70%
średnia          2 744 649    22,93%

16-49
Data              AMR            SHR %
10-10-2007    1 400 164    25,14%
17-10-2007    1 507 594    25,94%
24-10-2007    1 441 522    24,21%
31-10-2007    1 468 366    24,35%
07-11-2007    1 752 187    27,34%
średnia          1 509 865    25,40%

TVN jest w czasie emisji "You Can Dance" liderem pasma. Drugie miejsce przypada Polsatowi 2,45 mln, (20,57 proc. udziału w rynku), trzecie TVP1( 2,09 mln, 17,6 proc. udziału).

You Can Dance - Po prostu tańcz!" to program w którym wyłonieni w castingach tancerze walczą o stypendium na Broadwayu. Format był pokazywany m.in. w USA, Grecji, Australii i Niemczech, w Polsce produkuje go firma Mastiff Media.
Jak myślicie, czy nowa edycja będzie równie dobra jak pierwsza?

Reality Omega

Mam nadzieję że 2 edycja będzie lepsza, tak jak to było w USA.

- Jest szansa że będzie więcej utalentowanych ludzi, bo więcej osób poznało ten program i mogą się zdecydować na udział w nim (błagam o większe zróżnicowanie tancerzy, oby już nie było tylu HIP-HOPOWCÓW).
- Może zmienią zasady na 20 uczestników i że to jury wywala 2 osoby. No i mogły by być 2 programy tygodniowo tak jak w USA ale w to mocno wątpię.
- Może postarają sie o lepsze choreografie, lepszych trenerów itp.

chatiflatt

Idol 2 wcale nie był lepszy od 1 [w moim mniemaniu], a przecież wielu potencjalnych chętnych znało już ten format.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Reality Omega

Idol to Idol, oglądając amerykańskiego i Polskiego też nie uważam żeby każda następna edycja była lepsza od poprzedniej.

Ja miałem właśnie takiego pecha że tuż przed naszą edycją YCD obejrzałem 3 amerykańskie, no i różnica w jakości jest spora dlatego liczę że 2 edycja będzie lepsza.

FK

Będę bez względu na to, czy edycja będzie lepsza, czy na tym samym poziomie, co obecna. Dla mnie wszystkie ewolucje, które wykonują Finaliści są boskie. Zapewne dlatego, że sama takich umiejętności nie posiadam :los:

Tom Kruz

Moim zdaniem obecna edycja jest tak znakomita, że wystarczy mi, aby kolejna utrzymała ten sam poziom. Być może gdybym widział edycje amerykańskie wtedy miałbym podobny pogląd jak Reality Omega. Najważniejsze, że kolejna edycja będzie i to w ''normalnym'' wydaniu TVN, nie zaś jako ....... ''YCD - po prostu tańcz 2.1'' w TV 4  :los:

Goku

Ja na pewno będę oglądał :)

Cytat: "Tom Kruz"Najważniejsze, że kolejna edycja będzie i to w ''normalnym'' wydaniu TVN, nie zaś jako ....... ''YCD - po prostu tańcz 2.1'' w TV 4  :los:

Gdyby program był produkowany przez ATM nazywałby się "So you think, Jola can dance?" no i oczywiście producenci zaprosiliby do programu Jolantę, by zarobić więcej pieniędzy na SMS-ach. Oczywiście to by im nie starczyło i w połowie programu wpuściliby nowych uczestników - Adriana i Kaśkę L. lub Joaśkę.

Luxis

Kto głosował, że nie będzie oglądał nowej edycji, niech się przyzna i ujawni :devil:
Admin: powinno być coś takiego, że ten kto chce zagłosować, najpierw musi coś napisać w poście w danym temacie, możesz to jakoś zrobić??

Cytat: "Reality Omega"Ja miałem właśnie takiego pecha że tuż przed naszą edycją YCD obejrzałem 3 amerykańskie, no i różnica w jakości jest spora dlatego liczę że 2 edycja będzie lepsza.
A podaj jakie są te różnice w jakości - jak to ująłeś w naszym i amerykańskim YCD?

Cytat: "Reality Omega"Mam nadzieję że 2 edycja będzie lepsza, tak jak to było w USA.

- Jest szansa że będzie więcej utalentowanych ludzi, bo więcej osób poznało ten program i mogą się zdecydować na udział w nim (błagam o większe zróżnicowanie tancerzy, oby już nie było tylu HIP-HOPOWCÓW).
- Może zmienią zasady na 20 uczestników i że to jury wywala 2 osoby. No i mogły by być 2 programy tygodniowo tak jak w USA ale w to mocno wątpię.
- Może postarają sie o lepsze choreografie, lepszych trenerów itp.
Dla mnie w tej edycji są "cholernie" :D utalentowani :D a zróżnicowanie chyba jest spore, bo nawet połowa nie tańczy tylko hip hopu, helloł :P choreo też są dla mnie kapitalne i o lepsze jest bardzo trudno... mi się podoba kapitalnie, trenerzy też są świetni, znani i międzynarodowi, więc dla mnie też spox. natomiast dwóch odcinków w tygodniu nie będzie na pewno.
Trochę się dziwie, tym co piszesz, bo ja osobiście widziałem kilka amerykańskich odcinków (tylko nie wiem które to były edycje) i wszystko jest dość ciekawe jak u nas, choreografie nawet czasami nudniejsze, mają więcej osób w jury, trochę większe studio (ale identyczna scenografia), realizacja świetna jak u nas... więc możesz wytłumaczyć co jest u nas gorsze? a masz porównanie z niemiecką edycją także (zresztą słaba pierwsza edycja była, a czy będą kolejne nie wiem)?

Pudelek

Cytat: "Luxis"Kto głosował, że nie będzie oglądał nowej edycji, niech się przyzna i ujawni :devil:

To byłem ja. Już dawno mi się znudziły te wszystkie talent shows. Nie oglądam: żadnego tańca, od dwóch tygodni "Jak oni śpiewają". Nie mam chęci na kolejną edycję Idola.
Oglądałem chyba tylko dwa całe odcinki tego programu. Uczestnicy rzeczywiście mają talent ale nie mogę słuchać tych pajaców z jury, (Zwłaszcza tego gościa od Herbuś). Bojkotuję programy w których bardziej niż uczestnicy lansuje się jury.

chatiflatt

Pudelek ma teraz chęć na coś innego [kogoś] :P ;)

[ Komentarz dodany przez: Pudelek: Nie 11 Lis, 2007 21:32 ]
UWAGA! Off Topic!  :boks:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

FK

brzezina - wiesz, jak ciężko jest zbierać powybijane zęby, połamanymi rękoma..? ;)
Oczywiście to tak z sympatii do Ciebie :)
A YCD2 będę oglądać - no chyba, że akurat wpadnie do mnie ze Szczecina jakiś miły Pan z butelką wina :P

chatiflatt

tu na Imielinie masz innego, który lubi i wino, i YCD ;)
po co od razu Szczecin..?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Tom Kruz

Co za wspaniały off topic. Serce roście patrząc na to :zabek:

Brzezina to Ty nie wiesz kim jest ten facet, o którym pisze FK? Przecież to Krzysztof Jerzyna ze Szczecina  :terefere:

Pudelek

Po opróżnieniu tej butelki wina możemy zatańczyć jak uczestnicy tego programu. A jak żadne nie ucierpi to się zgłosimy na casting. :los:

Reality Omega

Jeśli chodzi o techniczne rzeczy no to tak, sporo większa scena, lepsze oświetlenie, lepsza praca kamery.
Profesjonalne Jury (chyba sie nigdy nie dowiem o co chodzi z tą samo masturbacją u nas O_o)
Lepsza prowadząca w 2 i 3 edycji w USA

Co do choreografii to dla mnie są nijakie i nie zapadają specjalnie w pamięć, Te z USA będę pamiętał przez długi czas i do wielu wracam bo są genialne, już nie mówiąc o choreografiach Wade Robsona które zawsze są wyjątkowe, choć nie wszystkie muszą sie podobać, ale zawsze robią wrażenie.

Co do ludzi którzy u nas tańczą to nie wątpię w to że są bardzo utalentowani, ale brakuję kogoś kto by porwał wszystkich, kogoś u kogo osobowość była by równie mocna co i umiejętności taneczne, większość osób które oglądają YCD miały/mają kilka osób które lubią i jak czytam ileś tam komentarzy w stylu "teraz mi wszystko jedno kto wygra" itp. no to nie ma o czym mówić. Ja też nie chce tylko żeby wygrał "Jackson" ani Roofi, a tak to wszystko jedno :P