You Can Dance - Po prostu tańcz!

Zaczęty przez lol, Cz, 21 Cze 2007, 14:41:27

podmark

Ale o ile, gdy spiewa jakies beztalencie, to od razu to usłyszymy, bo aż uszy więdną. A tu może być problem z dostrzeżeniem, czy ktos nie umie tańczyć. Bo niektórzy są dobrzy w tańcu nowoczesnym, a niektórzy w klasycznym (a tacy przepadają, gdy każą im tańczyć hip hop na castingu). Poza tym, każdy człowiek może mieć jakis ciekawe ruchy.

Ogólnie rzecz biorąc, to też jury wydaje mi się kiepskie - nie będą potrafić zgnoić uczestników  :devil: Bo czymże jest tekst "Wyglądasz tak samo, jak tańczysz - szaro" w porównaniu do już kultowych wypowiedzi Wojewódzkiego.

Pudelek

Mnie te wszystkie talent shows mało interesują. Staram się nie przeznaczać zbyt dużo czasu na oglądanie Tv i dlatego pewie ten program sobie daruje.
Chociaż uważam, że takie programy to dla niektórych szansa pokazania czegos. Szkoda, że nagrody są co raz marniejsze.
Co gorsza programy będące wersjami "Idola" ostatnio zaliczają same porażki. Wystarczy przypomnieć "Debiut" i "Supertalent". Nie chcę źle wróżyć ale obstawiam, że tu będzie tak samo. Czemu ma być inaczej?

podmark

Cytat: "Pikachu"Szkoda, że nagrody są co raz marniejsze.

Akurat tu nagroda jest całkiem pokaźna - stypendium na Broadway'u, wynajęty apartament na cały rok i kieszonkowe (najbardziej ucieszyłbym się z apartamentu w NY)

Luxis

No też bym chciał dostać te nagrody, są bardzo pokaźne,
poza tym ja także mam cichą nadzieję na dobry program (w USA czy Niemczech program ten radzi sobie bardzo dobrze, tylko że tam są inne statystyki kto co ogląda) i dobre wyniki. Mam także przeczucie, że jak skończy się Taniec z Gwaizdami w listopadzie, to wskoczy w jego miejsce własnie ten program z tańcami juz na żywo. Także nie będzie chyba tak źle...
Reklamy też są dobre i zachęcające, jak niektórzy tam tańczą to masakra, inni bardzo dobrze
Natomiast jesli chodzi o jury, to chyba nie słyszałes niektórych wypowiedzi Aguroli jak się wkurza, to potrafi powiedzieć co nie co, ten z MTV też nie jest bardzo grzeczny, tylko Pazura może tu był taką a'la Zapendowską  :zabek:

podmark

Luxis - jest kilka kwestii, w których się mylisz.

Edycja niemiecka (bodajże "You can dance" i chyba już się skończyła) radziła sobie kiepsko. Pierwsze odcinki notowały całkiem niezłe wyniki, później było coraz gorzej.

Ma mylne przeczucie - "Taniec z gwiazdami" trwał będzie do 25 listopada (12 tygodni), więc niemożliwoscią jest, by nie rozpoczeli wczesniej emisji na żywo "YCD - Po prostu tańcz" w srody, a nie będą tego przerzucać na inny dzień w trakcie trwania (no chyba, że na sobotę o 11:00  :ubaw: - to, gdy odniesie klęskę, a taką odniesie - wspomnicie moje słowa :) ).

Jeżeli Pazura będzie a'la Zapendowska to już współczuję uczestnikom :D. Przecież Zapendowska kosiła uczestników tak samo, jak Wojewódzki, to Cygan był od tego, by bronić biednych wystraszonych amatorów spiewania.

Luxis

Cytat: "podmark"Edycja niemiecka (bodajże "You can dance" i chyba już się skończyła) radziła sobie kiepsko. Pierwsze odcinki notowały całkiem niezłe wyniki, później było coraz gorzej.
zgadza się, ale teraz są castingi do drugiej edycji, czyli nie było tak najgorzej...
A w USA już któras edycja z kolei, w UK nie wiem

Cytat: "podmark"Jeżeli Pazura będzie a'la Zapendowska to już współczuję uczestnikom  . Przecież Zapendowska kosiła uczestników tak samo, jak Wojewódzki, to Cygan był od tego, by bronić biednych wystraszonych amatorów spiewania.
Cygan był najłagodniejszy, Ela była taka srednia, nie była zła, na pewno nie tak jak Kuba, co Ty...

joker

Dzisiaj o 21:30 premiera. Jesli nie zapomnę to napewno obejrzę ;)

Pudelek

Już prędzej obejrzę "Zamianę żon" (dzisiaj o 21)...

Reality Omega

Program bardzo mi się podobał. Naprawdę swietnie się patrzy na ludzi którzy robią cos z ogromną pasją. Wiele osób naprawdę swietnie tańczyło, no i cos mi się wydaje że tam będą dużo ciekawsze osobowosci niż w BB 4 :(. Tak jak nowym BB jestem coraz bardziej zawiedziony i znudzony, tak ten program ogląda się z dużą przyjemnoscią.

Pudelek

Jak dla mnie programik jest żałosną kopią "Debiutu". Kinga Rusin nie jest wyrazistą prowadzącą. Najgorsze były te kawałki o braciach, którzy byli maltretowani przez ojca alkoholika. To było tak źle przedstawione w tym programie. Brzmiało wręcz komicznie.

Luxis

Ogólnie program mi sie podobał, realizacja swietna, loty kamer to samo, efekty audiowizualne kapitalne, wstawki muzyczne też super dobrane. Osoby są bardzo różne i to duży plus. Kinga została dobrana do tego programu bardzo dobrze, moim zdaniem pasuje mi do niego... Nie wiem co Pudelkowi się nie podobało w materiale i wogóle w tych bliźniakach, dla mnie wszystko było okey i ich najbardziej zapamiętałem i mam przeczucie, że ten który sie dostał będzie w co najmniej TOP10, bo rusza się i tańczy rewelacyjnie, jest po prostu swietny.  
Występował tam także znany jeden z uczestników SeXtetu, ale nie pojechał do Paryża...
Jestem też bardzo zaskoczony tym, kim jest główny choreograf... mianowicie sam Wade Robson, dla mnie jest jednym z najlepszych na swiecie i bardzo jestem mile zaskoczony, że będzie ich w Paryżu (może też u nas) uczył tańca.
Ogólnie program bardzo dobry, podoba mi się, tylko mam nadzieje, że programy LIVE nie będą o tak późnej porze emitowane...

Showmag

Start "Po prostu tańcz!"
W TVN wystartował program "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

Show stworzony przez duet Simon Fuller oraz Nigel Lythgoe, podbił serca publicznosci na całym swiecie. Po format ten sięgnęły telewizje w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, Izrael, Norwegia, Nowa Zelandia i Turcja. W każdym z tych krajów show osiągnął rekordowe wyniki oglądalnosci.

W Polsce, stacja TVN powierzyła tę produkcję firmie Mastiff Media Polska. Show wystartowało w srodę, 5 wrzesnia. W jury, obok Augustina Egurroli, zasiadła aktorka i producentka Weronika Marczuk-Pazura oraz tancerz i prezenter MTV - Michał Piróg. Program prowadzi znana doskonale z programu "Dzień Dobry TVN" - Kinga Rusin. W reality show uczestnicy zaprezentują szeroki wachlarz swoich możliwosci. Czeka ich nie lada wyzwanie. Każdy z nich będzie musiał wykazać się zarówno w tańcu standardowym, jazzowym, hiphopowym oraz salsie. Liczy się wszechstronny talent oraz osobowosć sceniczna. Gra toczy się jednak o wysoką stawkę - zwycięzca otrzyma stypendium na Broadway'u. "Szukalismy posród tysięcy osób, które się do nas zgłosiły, najciekawszej pięćdziesiątki" - opowiadała w programie "Dzień dobry TVN" Kinga Rusin. "Szukalismy takich (ludzi), którzy super tańczą i mają fantastyczną osobowosć"- podkreslała.

[Onet.pl]

Exile

Widzieliscie tego 11-latka? Geniusz po prostu, cos jak ten 4-latek grający na perkusji... Jak on się rusza... super... każdy by tak chciał

Luxis

no zajebisty jest :] wkońcu to vice mistrz swiata (własciwie mistrz), szkoda, że jest za młody...
widziałem go na żywo w Sopocie na molo, jak był gosciem w DDTVN, a po programie tańczył, normalnie nienormalny jest :P hehe

Tom Kruz

Ponieważ jestem fanem tańca (niekoniecznie tego z gwiazdami), a zwłaszcza swietnie tańczących, ładnych dziewczyn oglądam ten program i oceniam go jak na razie pozytywnie. Mam wątpliwosci jedynie co robi tam pani Weronika Pazura pseudonim ''Producentka'' (od roku, dwóch lat?), która - o ile mi wiadomo - posiada wykształcenie prawnicze. Czy naprawę nie było ładnej dziewczyny (rozumiem, że jury musiało być w formule byc 2+1), która znałaby się na tańcu nowoczesnym i mogłaby fachowo oraz dowcipnie oceniać kandydatów ?.