You Can Dance - Po prostu tańcz! 7

Zaczęty przez Showmag, Pt, 03 Cze 2011, 03:19:58


Toni

A więc jednak. Wygląda na to że odpuszczą sobie aż wykończą ten format. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!







Kardines

Obejrzałem 1 odcinek i coraz mniej mi się to podoba. Każdy uczestnik musi mieć koniecznie jakąś tragiczną historie: pochodzi z biednej rodziny, ktoś mu zginął, ojciec nie akceptuje tańca itp. Z 1 czy 2 by bylo ok ale gdy cos takiego jest praktycznie u kazdego to oglądanie tego zaczyna się robić męczace. Nie ma już zwykłych ludzi którzy po prostu dobrze tańczą i nie mają potrzeby dzielić sie takimi opowiastkami? o_O

Kardines

Sorry za 2 posty pod rząd, ale kolejny odcinek i to samo co poprzednio... "Wychowywala mnie babcia", "musze pracowac ciezko na budowie", "Mój ojciec nie ma czasu bo musi dom ogrzać", "Jestem z malego miasta i nie moge tańczyć"... Gosh, ostatni odcinek chyba który oglądałem...

ciriefan

Masz rację. Strasznie jest to denerwujące i mam wrażenie, że oni wymyślają te historie tym ludziom na potrzeby programu. Jakoś nie wierzę, żeby nie było w gronie wszystkich tancerzy, którzy dostali się do programu, choć jednej osoby, która by nie była pokrzywdzona przez los. A może tancerze mają pecha i ktoś z nich zawsze musiał przetrwać jakąś śmierć/chorobę/biedę/wyśmiewanie się w szkole.


Phil

Ciriefan, mam do Ciebie pytanie. Czy wszyscy tancerze pracują w kopalni? A może tylko Ci ze Śląska? ;p

TVoP

Widzieliście kiedyś bardziej denerwujący program pod względem "łzawych" historyjek?
YCD ma w sobie wszystko to, co powinien mieć tak naprawdę program rozrywkowy, niekiedy kłótnie jurorów, kosmici, łzawe historie, tylko to jest zbyt mocno przesadzone. Nie pokażą danych uczestnika, a on już mówi "Moja matka jest chora, jest alkoholiczką, ojca nie znam" lub "Zawsze chciałem mieć brata. Stało się to jednak dopiero, gdy moi rodzice się rozwiedli".


ciriefan

Haha Phil nie wszyscy, bo ja nie pracuję w kopalni :P

To jest straszne i naciągane jak dla mne. Pewnie każą ubarwiać im te historie. Zdecydowanie wolę "Tylko taniec". Zwłaszcza, że tam nie dyskryminują tańca towarzyskiego i są tam formacje :)