Eurowizja 2005 (Kijów, Ukraina)

Zaczęty przez Mateusz Sobecki, Śr, 18 Maj 2005, 13:00:50

grzybowski11

piosenka nienajgorsza ale nie a na eurowizje a na dyskotekę. to był całkowity niwypał to co oni zaprezentowali to ja niewiem

colcia

według mnie ivan & delfin zaspiewali nienajgorzej ale ''laj laj laj'' nie mogło sie spodobac bublicznosci.... aa mnie i tak najbardziej podobala sie norwegia:)

Pudelek

Cytat: "grzybowski11"piosenka nienajgorsza ale nie a na eurowizje a na dyskotekę. to był całkowity niwypał to co oni zaprezentowali to ja niewiem

Chyba na wiejską dyskotekę w remizie strażackiej!
Ta piosenka nie była nawet przebojem w Polsce, a co dopiero w Europie...

sharkan

W innych krajach np. w Hiszpanii , Portugalii czy Irlandiii a i UK wybiera sie reprezentanta na eurowizje  za pomoca np .Operacion Triunfo. W Slowenii czy Lotwie, Estonii czy Chorwacji wybiera sie za pomoca festiwalow narodowych cos takiego jak Opole. Dlaczego znikly polskie preselekcje .Dlaczego !!!!!!!  :bye:

Pudelek

Cytat: "sharkan"W innych krajach np. w Hiszpanii , Portugalii czy Irlandiii a i UK wybiera sie reprezentanta na eurowizje  za pomoca np .Operacion Triunfo. W Slowenii czy Lotwie, Estonii czy Chorwacji wybiera sie za pomoca festiwalow narodowych cos takiego jak Opole. Dlaczego znikly polskie preselekcje .Dlaczego !!!!!!!  :bye:

Bo TVP1 chce na wszystkich oszczędzać, (jak na programie Miasto Marzeń). Taki finał krajowy pewnie by trochę kosztował  i jeszcze jakims cudem wygrałaby polsatowska gwiazda - Doda...

Eurowizja

Hm... polskie preselekcje narodowe mimo, że w 2003 roku przyniosły nam wybór Ich Troje i wspaniałe 7. miejsce w Rydze na Eurowizji, to już w 2004 nie wybrano dobrej piosenki, lecz znany i popularny zespół - Blue Cafe.... niestety Tatiana nie pokazała swojego gorącego temperamentu i "wywalczyła" zaledwie 17. miejsce.
W 2005 jury wybrało reprezentanta Polski - Ivan i Delfin zajął 11. miejsce w półfinale, przegrał o 4 punkty z Łotwą, która zajęła 10 miejsce i weszła do finału.... było tak blisko

sharkan

Tatiana pokazala ogladam nie dawno wystep polski z 2004 i uwazam ze byl lepszy o Ruslany czy tego hiszpana

https://www2.songfestival.nl/videoplayer/player.php?videoID=408&videotype=videopart&company=TROS

IDOL

Występ Ivana & Delfina był napewno lepszy od występu Blue Cafe, ale Blue Cafe miało lepszą piosenkę :P

sharkan

Co prawda to prawda

[ Dodano: Pon 18 Lip, 2005 18:54 ]
I TVP znów zachowuje się karygodnie nie raczy poinformować czy Polska bierze czy nie w JESC ... BUUUUUUUUUUUUUUU

Luxis

Cytat: "alexander"...niemcy zawsze dawali nam po 10 pkt a my im 0 wstyd, powinnismy wspieac sąsiadów. Gracia i tak jestes zaje****a
ej, sorry, ale te punkty od Niemiec nie dostajemy od Niemców, tylko Polaki, którzy tam mieszkają (jak wiadomo jest ich sporo) wysyłają głosy na swój kraj czyli Polskę... :/ no był wyjątek, kiedy było Ich Troje z piosenką w 3 językach... wtedy nam Niemcy dali też punkty...
a swoją drogą ja nielubie zbytnio Gracii, bo ma bardzo zły charakter... pamiętam ją jak oglądałem 1 edycje niemieckiego Idola to ona była na 5 miejscu.

sharkan

No i zajęła ostatnie miesjce. A mi się Selmusia z Islandii podobała i tyle

Luxis

Mi też sie bardzo Selma podobała (zreszta chyba kiedys brała udział w Eurowizji i zajęła tam miejsce w czołówce chyba), szkoda że do finału nieweszła, by miała na pewno sporo punktów...  :hmm:  :plask:  :bye:

Pudelek

No i jakos zespół Ivan i Delfin schował się. (No może nie całkiem bo jutro przyjeżdza do Szczecina wspierać Leppera :ubaw: )
Bynajmniej Eurowizja położyła na łopatki kolejnego "artyste" po zespole Blue Cafe (który po udziale tez osłabł), Piasku i zespole Sixteen...

sharkan

Cytat: "Łuki"Mi też sie bardzo Selma podobała (zreszta chyba kiedys brała udział w Eurowizji i zajęła tam miejsce w czołówce chyba), szkoda że do finału nieweszła, by miała na pewno sporo punktów...  :hmm:  :plask:  :bye:

Drugie dokładniej, i niewiele brakowało do wygranej :)