You Can Dance - Po prostu tańcz! 4

Zaczęty przez Showmag, Śr, 19 Lis 2008, 13:44:39

Showmag

TVN będzie kontynuować swoje najpopularniejsze formaty / 10.11.2008
"Taniec z Gwiazdami", "You Can Dance" i "Mam Talent!" nieprędko znikną z anteny TVN. Jak powiedział Piotr Walter - prezes stacji, wiosną przyszłego roku telewizja pokaże kolejne edycje tych formatów.

Więcej: https://showmag.info/?p=6764

Kuba 942

Szkoda, ja bym sobie chętnie coś "świeżego' ujrzał zamiast YCD czy TzG
Ale rozumiem politykę TVN-u, programy mają bardzo dobrą oglądalność, sam TVN miał chyba ostatnio najlepszy wynik oglądalności w historii. Po co ryzykować, przecież można stracić.

Showmag

Czwarta edycja "You Can Dance" już wiosną
Informowaliśmy jakiś czas temu, że stacja TVN zapowiedziała kolejną odsłonę programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Wiadomo już, że czwarta edycja formatu pojawi się na antenie wiosną 2009 roku.

Więcej: https://showmag.info/2008/11/28/czwarta-edycja-you-can-dance-juz-wiosna/

Kuba 942

Ruszają castingi do czwartej edycji You Can Dance

12 stycznia br. startują castingi do IV edycji programu TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Prezentujemy dokładne daty i miejsca.

W ciągu niespełna dwóch tygodni ekipa programu odwiedzi pięć miast, aby znaleźć najciekawszego tancerza. Uczestników oceniać będą w dalszym ciągu: Agustin Egurrola, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura. Program poprowadzi, tradycyjnie, Kinga Rusin.

Udział w castingu może wziąć każdy w wieku 16-30 lat. Na najlepszego tancerza czeka nagroda - stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i 100 tys. zł.

Miejsca castingów:
1. Wrocław - 12 stycznia 2009 r.
2. Kraków - 15 stycznia 2009 r.
3. Gdańsk - 18 stycznia 2009 r.
4. Białystok - 20 stycznia 2009 r.
5. Warszawa - 22 stycznia 2009 r.

Trzecią edycję "You Can Dance", nadawaną od 3 września do 3 grudnia 2008 r., oglądało w TVN średnio 2,76 mln widzów, a udział w rynku w czasie jego emisji wyniósł 22,57 proc. Był to najgorszy wynik programu. Drugą edycję tanecznego show śledziło średnio 3,06 mln telewidzów, a emisje pierwszej odsłony przyciągnęły przed odbiorniki 2,96 mln osób.

[medialink.pl]



Kuba 942

Castingi do "You Can Dance" na żywo w internecie
We wtorek 20 stycznia oraz w czwartek 22 stycznia fani programu "You Can Dance" będą mogli na żywo oglądać castingi...

do 4 edycji tanecznego show w serwisie youcandance.tvn.pl. Ekipa serwisu odwiedzi Białystok i Warszawę.

Zarówno wtorkowa, jak i czwartkowa transmisja rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 16:30. W tym czasie, dwie ekipy reporterskie serwisu Plejada.pl będą prezentowały to, co dzieje się wśród tancerzy przygotowujących się do występów.

- Nie zabraknie także wywiadów z ekipą tworzącą program oraz z uczestnikami poprzednich edycji - zapowiadają przedstawiciele Plejada.pl.

Transmisje zrealizowane zostaną przy wykorzystaniu wozu satelitarnego, który w ubiegłym roku emitował relacje z finałów "Mam Talent" i "You Can Dance".
[medialink.pl]

Castingi czyli to najciekawsze moim zdaniem z programu. Nie będę oglądał tych w necie, ale jak poleci wiosną w TV to sobie obejrzę.

Showmag

Koniec castingów do czwartej edycji "You Can Dance"
Zakończyły się już castingi do czwartej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Ostatni etap kwalifikacji odbył się na warszawskim Torwarze.

Więcej: https://showmag.info/2009/01/24/koniec-castingow-do-czwartej-edycji-you-can-dance/

Showmag

Rusza czwarta edycja "You Can Dance - Po prostu tańcz!"
Dziś wieczorem na antenie TVN zadebiutuje czwarta edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

Więcej: https://showmag.info/2009/03/04/rusza-czwarta-edycja-you-can-dance-po-prostu-tancz/

Kuba 942

Wczoraj sobie obejrzałem cały odcinek ( ze względu na to, że był Gdańsk :) ) i nawet fajny. Jednak te odcinki z castingów są najlepsze. Zeszłym tygodniu obejrzałem połowę. Zdziwiło mnie trochę, że teraz podzielili, że w jednym odcinku dwa miasta.
Niektórzy to idą do YCD byle się pojawić (talentu to za grosz nie mają) niczym słynny Roland Pieczkowski...wczoraj mieliśmy Gregiego z Koszalina  :ubaw:  no i trochę "inny" był ten gostek z Gdyni (ale wcale źle nie tańczył)





Showmag

"You Can Dance 4" wygrywa z konkurencją
Trzy pierwsze odcinki nowej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!", emitowanej od marca, obejrzało średnio 3,3 mln widzów. TVN była w paśmie emisji programu liderem rynku.

Więcej: https://showmag.info/2009/03/20/you-can-dance-4-wygrywa-z-konkurencja/

Kuba 942

Ostatnio też oglądałem   :los: . Fajnie dziewczyny niektóre były :)
No i kolejny raz Piróg się popłakał...
Na Castingach można się pośmiać, o co później ciężko w dalszych fazach programu, który na pewno jest ciekawszy od Tańca z Gwiazdami.
Pod wrażeniem jestem tego chłopaka co nie słyszy a ni nie mówi, a tańczył świetnie. Szacunek  :prosi:

Showmag

Wybrano finalistów "You Can Dance 4"
Telewizja TVN zaprezentowała 16 finalistów czwartej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Zmierzą się oni w programach na żywo, które stacja będzie nadawała począwszy od 8 kwietnia.

Więcej: https://showmag.info/2009/04/04/wybrano-finalistow-you-can-dance-4/

Meeg

Coś czuję, że ta edycja będzie słaba.
Według mnie są najgorsi tancerze ze wszystkich edycji (najlepsi - 1, później 3 i 2).
Nie mam oczywiście jeszcze faworytów, bo na to za wcześnie, ale bardzo podobał mi się podczas castingu Łukasz.
Cóż, zobaczymy, ale boję się, że przez to, że jest bardzo dużo osób, które tańczą hip hop, ta edycja może być słaba i nudna.

Kuba 942

Egurola i reszta jury nie lubi disco-dance-u czy jakoś podobnie to się nazywa. I już jak ktoś to im takie coś zatańczy na castingu to szans na następny etap nie ma  :obrazony:

chatiflatt

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

chatiflatt

Ja juz nie oglądam tego programu. To nie jest to, co było na początku. Poziom kultury uczestników spadł na łeb na szyję. A do kolejnej edycji niech wezmą przedszkolaków :ubaw:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston