Eurowizja 2009 (Moskwa, Rosja)

Zaczęty przez chatiflatt, Cz, 11 Wrz 2008, 14:28:09

Kuba 942

Cytat: Ice w Nd, 15 Lut 2009, 01:30:19
A co do Stachurskiego - pomimo, że darzę go sympatią - powinien szukać sobie innego sposobu na ratowanie swojej ''kariery''...
Trochę się właśnie dziwię, czemu zdecydował się brać udział w eliminacjach do Eurowizji?
Piosenka taka sobie, miał już lepsze, choć ja też do jakiś "fanów Stachurskiego" nie należę.
No jeszcze ten zespół co jako trzeci występował był w miarę dobry. Ale ja bym przepuścił raczej do finału Olę Szwed.
A jury kiepściutkie. Mam nadzieję, że jury które będzie w finale w Moskwie (na pewno inny skład ;) ) będzie lepsze.

joker

W tym roku trzymałem kciuki za zespół Renton... Jury ich doceniło, publiczność niestety nie;/ No trudno - kolejny rok będzie bez udziału Polski w finale i bez zwycięstwa :(

wookash94

Wygrała najlepsza. Chociaż poziom w tym roku był tragiczny.
Cytat: Kuba 942 w So, 14 Lut 2009, 22:52:00
Co za gniot będzie reprezentować Polskę na Eurowizję, Lidia Kopania  :plask:
Ten Renton był jeszcze gorszy, jednak jury ma beznadziejny gust. Już wolałbym by na Moskwę jechała Ola Szwed z tym Włochem. A Stachursky moim zdaniem był najlepszy.
Gdyby tak się stało, to bym w dniu finału zapadł się pod ziemię :P .

chatiflatt

Rok temu wybór ballady nie przyniósł spodziewanych efektów, właściwie nie przyniósł żadnych efektów [pomimo, iż piosenka jest piękna]. W tym roku powinniśmy wyskoczyć z czymś innym, skocznym, szybkim numerem. Zgadzam się z Jokerem, piosenka zespołu Renton była najlepsza. Myślę, że mielibyśmy jakieś szanse na pierwszą dziesiątkę gdyby wygrali.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

Rok temu i tak odnieśli spory sukces - wreszcie wyszliśmy z półfinałów. Mam nadzieję, że w tym roku to też nam się uda bo to już jakiś wyczyn.

chatiflatt

Na ostatnim miejscu i z najmniejszą liczbą głosów...
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Pudelek

Oj! Byliśmy najgorszymi z najlepszych! To chyba lepsze niż być najlepszym z najgorszych! (jak to było w latach poprzednich).

joker

Dziś premiera (i pewnie ostatni występ) Lidii Kopani na Eurowizji :) Marnie oceniam jej szanse... Za to odwiedziłem dziś bukmachera i postawiłem trochę na zwycięstwo Norwegii na finałowym koncercie i to im będę dziś, a także w sobotę kibicował :)

Kuba 942

No zobaczymy jak to będzie. Za dużo się nie spodziewam.
Piosenka w radiu jest dość często słyszana.


Ice

Lidia Kopania może źle nie śpiewa, ale oglądając wywiady i wystąpienia w programie można odczuć, że jest osobą niedostępną, że też zaryzykuję - zimną. To odpycha. Trudno była mi dotrwać do końca ''Happy Hour'' w TV4 z jej udziałem.  :gwizd:

A tak poza tym - marne szanse na jakikolwiek sukces. :/ Wiadomo dlaczego.

Pudelek

Nie weszliśmy do finału. Szkoda. Jednak uważam, że w półfinale było dużo ciekawszych piosenek niż nasza.

Kuba 942

Oglądałem trochę. Ci Holendrzy to normalnie rozwalili system, tak samo z Serbii  :ubaw:  :hahaha:
A w ogóle słaby ten konkurs był. Przede wszystkim piosenki w stylu Kopanii czyli wyjce...
Eurowizja, ale Azerbejdżan nie leży w Europie, ale widzę tak jak w UEFA, kraje z Kaukazu też się liczą....

Ice

CytatA w ogóle słaby ten konkurs był. Przede wszystkim piosenki w stylu Kopanii czyli wyjce...

Jakie 'wyjce'? Ciekawe sformułowanie.

Kopania zaśpiewała dobrze, nawet bardzo dobrze. Ale co z tego? Polska i tak nigdy nie odniesie na Eurowizji sukcesu. Zresztą z tego co widziałem po występie Lidii, reszta wypadła blado - jakieś skoki, obręcze i mnóstwo kiczu. Dodać do tego jakieś... ach nie ważne. Ogólnie nie podobało mi się. Zresztą jak zwykle.

Kuba 942

No tak Polska nie ważne z czym pojedzie. I tak dużych szans nie mamy.
Nie wiem, my tam jeszcze disco - polo powinniśmy wysłac  :ubaw: , choć parę lat temu Ivan Komarenko to też taka biesiada piosenka :D

Ice

E tam piosenka. Tutaj ona nie odgrywa znaczącej roli, przecież każdy wie na jakiej zasadzie są przyznawane głosy. :] Pisaliśmy o tym wielokrotnie. Ale mnie to nie dziwi, choć to żałosne tak co roku przegrywać. No cóż.  :wisienka: