You Can Dance - Po prostu tańcz! 3

Zaczęty przez Showmag, Pt, 30 Maj 2008, 04:48:02

Showmag

Znamy uczestników trzeciej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" / 02.10.2008
Poznaliśmy uczestników trzeciej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Szczęśliwa 16-stka została wybrana i już 8 października uczestnicy zaprezentują się w programach na żywo.

Więcej: https://showmag.info/?p=5555

Mau

hmm, i nikt nie komentuje najnowszego choreografa?
Witaj wśród nas

Czy tylko ja (jako stara 'sceptyczka') węszę spisek że producenci na siłę starają się pokazać mega kariery byłych uczestników by zachęcić ludzi do następnych castingów?
radioactive. dalej zła

chatiflatt

Nie tylko Ty, Mau :) To az razi w oczy.
Tak samo jak razi przeświadczenie uczestników, że ten program daje do tego szansę. I póki naiwność będzie królować oraz TVN będzie lansować nowopowstałe szkoły tańca starych uczestników, póty będą nowe edycje i chętnych do założenia szkoły tańca nie zabraknie.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

slawek

Który z chłopaków odleciał? Bo dowiedziałem się tylko, że z dziewczyn odpadła Basia
Sławek

Kuba 942

Cytat: slawek w So, 18 Paź 2008, 21:27:57
Który z chłopaków odleciał?
Z tego co się orientuje to Błażej Górski, rzadko zaglądam do tego programu ale na końcówkę czasem lubię zajrzeć.

DJ Ice

Dobrze się orientujesz, Kuba - Błażej Górski odpadł z ostatniego odcinka YCD. Zresztą wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej YCD, a także na www.tvn.pl. :)

wookash94

Dla mnie w półfinale znajduje się najsilniejsza czwórka w historii, chociaż zamiast Wioli wolałbym Izę. A wygra pewnie Marcin lub Ada. Szkoda, że to już koniec tej edycji, bo przyjemnie się ją oglądało. W ogóle wszystkie programy rozrywkowe kończą się za dwa tygodnie... (Fabryka Gwiazd, YCD, Mam Talent, TZG). Teraz znowu będą nudy w telewizji.

Showmag

Zbliża się finał "You Can Dance - Po prostu tańcz! 3"
Już w następnym tygodniu zakończy się trzecia polska edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Więcej: https://showmag.info/2008/11/26/zbliza-sie-final-you-can-dance-po-prostu-tancz-3/

Kuba 942

Trzecią edycję programu You Can Dance wygrała Wiola Fiuk. Ogólnie to bardzo mało ogladałem tą edycję a na finał tylko na chwilę zerknąłem.
Moim zdaniem TVN powinien skończyć już z tym programem bo robi się nudny. Jeszcze pierwszą edycję dość fajnie się oglądało ale reszta tak sobie. Nie zdziwię się, że będzie piąta edycja

Showmag

Wiola Fiuk zwyciężczynią trzeciej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz"
Wczoraj w TVN zakończyła się emisja trzeciej edycji programu "You Can Dance". Zwyciężczynią reality show została 22-letnia Wiola Fiuk.

Więcej: https://showmag.info/2008/12/04/wiola-fiuk-zwyciezczynia-trzeciej-edycji-you-can-dance-po-prostu-tancz/

slawek

Trzecia edycja na pewno nie była nudna ! Może i pierwsza edycja każdego programu jest przełomowa ale nie zawsze najlepsza. 3 edycja była wyjątkowa i super że wygrała Wiola, choć na pierwszym miejscu stawiałem Marcina. Ciekawe czy czwarta edycja będzie w stanie zaskoczyć :hmm:
Sławek

Kuba 942

Trzecia odsłona programu "You can dance - Po prostu tańcz!" miała najniższą oglądalność spośród dotychczasowych edycji show.

Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, program, nadawany od 3 września do 3 grudnia br., oglądało w TVN średnio 2,76 mln widzów a udział w rynku w czasie jego emisji wyniósł 22,57 proc.

TVN był w środy liderem wieczornego pasma. Pierwszą trójkę uzupełniły w tym czasie antenowym telewizje TVP1 i TVP2, które zainteresowały odpowiednio 20,24 proc. i 18,15 proc. widowni.

Wiosną tego roku drugą edycję tanecznego show śledziło średnio 3,06 mln telewidzów a emisje pierwszej odsłony przyciągnęły przed odbiorniki 2,96 mln osób.

[medialink.pl]

Showmag

Oglądalność "You Can Dance - Po prostu tańcz! 3"
Trzecia edycja reality show "You Can Dance" przyciągnęła najmniej widzów. Program oglądało średnio 2,76 mln osób - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Więcej: https://showmag.info/2008/12/05/ogladalnosc-you-can-dance-po-prostu-tancz-3/

kamil2505

Podobnie było z "Big Brotherem". Ale w tym przypadku zakończono emisje po trzeciej edycji. Osobiście mi format się znudził. pierwszą edycję oglądałem z zapartym tchem. Drugą w miare regularnie. trzecią - tylko castingi. Podobnie jak i trzecia będę też oglądał czwartą edycję.
Według mnie powinni robić edycję jeną na rok, tak jak w innych krajach. Wtedy format miałby szansę na dłuższe przetrwanie. tak jak to jest w innych krajach.

chatiflatt


Wioletta Fiuk powróciła z Ameryki i postanowiła rozpocząć karierę.
Uznała, że najlepszym sposobem na rozpoznawanie będzie kampania reklamowa, nie swoja tylko mydła Dove.
Oto spam jaki otrzymałem na skrzynkę:

CytatCześć,

Moim spełnionym marzeniem jest taniec, a jakie jest Twoje?

Czy wiesz, że wystarczy kilka zdjęć z Twojego fotobloga, żeby pokazać innym jaka jesteś i o czym marzysz, a wtedy to marzenie może się spełnić? :)
Każda z nas przecież o czymś marzy, prawda?

Zrób pierwszy krok - wejdź na gofresh.pl i spełniaj swoje marzenia!

Wiola Fiuk

PS. Zobacz też mojego fotobloga na https://fbl.pl/wiolafiuk

Może lepiej skończmy wybierać kolejne twarze nowych kampanii reklamowych, 4 edycje wystarczą.

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston