Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Eurovision Song Contest / Re: Eurowizja 2017 (Kijów, Ukraina)
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez chatiflatt Wto, 22 Sie 2017, 11:51:55 »
W tym roku nie było hitu, który mógłby się przebić do polskiej radiowej sieczki. RMF i Zetka grają "umca-umca".
2
Metamorfozy i renowacje / Re: Kuchenne rewolucje
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Pon, 21 Sie 2017, 16:11:50 »
Cennik TVN na wrzesień: najdrożej przy "Kuchennych rewolucjach 16", "Mam Talent! 10" i MasterChef 6"
http://www.showmag.info/2017/08/21/cennik-tvn-na-wrzesien-najdrozej-przy-kuchennych-rewolucjach-16-mam-talent-10-i-masterchef-6/
3
The Voice of Poland / Re: The Voice Kids
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Pon, 21 Sie 2017, 16:10:45 »
4
Przygodowe / Re: Ekspedycja
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 20:08:24 »
Mogliby wrócić też do tego programu. Wyszłoby taniej niż z "Agentem", a przy okazji można byłoby zaprezentować krajobrazy Polski.
5
The X Factor / Re: [UK] The X Factor
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 20:01:18 »
Taka ciekawostka; Cheryl ma dziecko z Liam Payne'm z One Direction, którego poznała będąc jurorką w tym programie. On był 15letnim uczestnikiem wtedy.
6
Eurovision Song Contest / Re: Eurowizja 2017 (Kijów, Ukraina)
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 19:55:19 »
Eurowizję oglądałem jak co roku.
Polskie preselekcje bardzo słabe. Kasia Moś rzeczywiście najlepsza. Po za nią w ucho wpadały jeszcze piosenki Carmell i Anety Sablik (zwyciężczyni niemieckiego Idola).
W finale nie mieliśmy większych szans. W ucho wpadła mi piosenka ze Szwecji i Mołdawii. Włoch był  dość charyzmatyczny. Natomiast zupełnie nie rozumiem fenomenu zwycięzcy z Portugalii. Taki pozer...
Co by nie powiedzieć Eurowizja trzyma się dobrze. Trochę piosenek zawsze przedostanie się do polskiego radia. Szkoda, że artyści z Eurowizji są zazwyczaj gwiazdami jednego przeboju.
7
Celebrity shows / Re: Inne celebrity shows
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 19:41:51 »
Miałem nadzieję, że chodzi o Kylie Minogue. :-(

Nie rozumiem fenomenu Kardashianów.
8
Przygodowe / Re: Fear Factor
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 19:39:50 »
Ciekawe czy nasze MTV zainteresuje się tym programem.

Chciałbym zobaczyć rodzime gwiazdki w ewentualnej polskiej wersji, mogą być mutanci z obecnych programów mtv!
9
Na co czekamy? / Re: The Amazing Race: Polska?
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 19:36:13 »
Powstanie Azja Express to już tylko jeden krok od Amazing Race. Chciałbym zobaczyć polską wersję. Przeboleję nawet jeśli będą tylko celebryci...
10
Metamorfozy i renowacje / Re: Zamiana Żon
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Sob, 19 Sie 2017, 19:32:02 »
Ostatnio będąc w Niemczech oglądałem ich edycję. Jedna żona leniwa i brudaska, druga czysta i aktywna, mająca dodatkowo męża innego wyznania.
Ogólnie uważam, że ten program ma jeszcze potencjał w Polsce. Mogliby do niego wrócić.
Strony: [1] 2 ... 10