Wyspa przetrwania

• 95 odpowiedzi
  • 13091 wyświetleń
Re: Wyspa przetrwania
Nie, 17 Wrz 2017, 20:29:40
LoL, tak jak z ciekawością obejrzałem wszystkie edycje US+Australię, NZ i Polską w TVN, tak obejrzenie w całości tej będzie wyczynem, do którego nie jestem pewien czy się zmuszę. Nie wyobrażałem sobie jak mocno można skopać coś tak fajnego. Swoją drogą, jeśli pierwszy odcinek miał tak słabe wyniki, to jestem ciekawy jakie miał drugi i czy dotrwa do końća sezonu bez przesuwania pory emisji. O S2 chyba już można zapomnieć.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Czw, 28 Wrz 2017, 19:34:46
W styczniu 2017 r. wystartowała pierwsza czeska edycja "Survivor" na licencji "Expedition Robinson". To dlatego Polsat zainteresował się tym formatem. Tylko że Czechom się udało.

"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Czw, 28 Wrz 2017, 23:12:41
Pierwsza edycja czeska to był "Trosecnik" w 2006 na Primie.
Czesi wrócili do formatu "Expedition Robinson" podobnie jak Słowacy, którzy po "Celebrity Camp" zrobili w poprzednim roku "Ostrov" (emisja na Markizie, ale bez sukcesu).

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Pią, 29 Wrz 2017, 01:29:34
Dzięki za wyjaśnienie. Ale chyba będzie drugi sezon czeskiego "Ostrova"?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Pią, 29 Wrz 2017, 21:15:28
Drugi sezon "Robinsonuv ostrov" już jest nakręcony. Zdjęcia zaczęli w czerwcu na Filipinach, a emisja pewnie znowu na wiosnę.