Misja Martyna

• 29 odpowiedzi
  • 12115 wyświetleń
*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • http://www.showmag.info
Misja Martyna 1-2
Sob, 29 Paź 2005, 01:45:26
Na pustyni zapali swieczkę dla Rafała
Martyna Wojciechowska (34 l.) Wszystkich Swiętych spędzi na pustyni. - Jestem poza zasięgiem cywilizacji, telefony na szczęscie szybko przestają tu działać - powiedziała dziennikarka.
Rok temu w nocy z 17 na 18 padziernika w trakcie kręcenia "Misji Martyny" w Islandii, Martyna przeżyła wypadek samochodowy. Zginął w nim jej przyjaciel operator, Rafał Łukaszewicz ( 34 l.). Martyna nawet w w Maroku nie zapomniała o nim.
- Tu nie obchodzi się Zaduszek, to kraj muzułmański - powiedziała. - Ciepło wspomnimy Rafała i zapalimy dla niego swieczkę.
Z grupą finalistów kolejnej edycji "Misji Martyny" Martyna wyjechała wczoraj z Casablanki w podróż po Maroku. - Przedzieramy się przez pustynię. Będziemy nocować w wiosce Beduinów - mówi. - Ale w przyszłym tygodniu będę w kraju - dodaje.

[Monika Dąbrowska, Super Express]

*

Luxis

Misja Martyna 1-2
Sob, 29 Paź 2005, 13:44:31
Coraz bardziej się przekonuję do tego programu, super realizacja, ogólnie spoko programik ;)
Ostatni odcinek był bardzo ciekawy o Meksyku, uważam ten program za udany i ciekawy ;P ;)
P.S.Ma ktos może info jaką ma oglądalnosć i jaki udział w rynku?

*

Kamil

Misja Martyna 1-2
śro, 07 Gru 2005, 14:54:44
program super, trafiam na niego tylko czasami przypadkiem, ale podoba mi się :)

*

roksana

Misja Martyna 1-2
Wto, 20 Gru 2005, 20:05:10
ja tez na nigo trafiam przypadkiem ale naprawde bardzo ciekawe rzeczy tam są.super program!

*

fryz22

Misja Martyna 1-2
śro, 19 Kwi 2006, 03:43:24
Program ogólnie jest dobry, ale drażni mnie czasami, ze widac golym okiem, ze jakas scene nagrywali z 10 razy
Powinni bardziej postawic na naturalnosc i pokazywac wszystki sytuacje w jakich sie znalazla Martyna w 100 procentach autentycznie

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Misja Martyna 1-2
śro, 19 Kwi 2006, 15:21:14
Martyna Wojciechowska aktualnie uczestniczy w wyprawie na Mount Everest  :yeah: .
Na TVN Meteo widziałem wywiad z jej mamą, która mówiła m. in. o przygotowaniach do tej wyprawy. Martyna jest oczywiscie jedyną kobietą, która bierze udział w tej wyprawie.

*

Axim

Misja Martyna 1-2
Czw, 20 Kwi 2006, 00:40:22
Podobno mają jakies problemy tam na Mount Everest ale dokładnie to nie wiadomo o co chodzi bo Martyna mówi, że są w miejscu gdzie lawina ich nie dosięgnie a więc nie wiadomo jakie to problemy bo niezbyt jasno jest to powiedziane.

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Misja Martyna 1-2
Czw, 20 Kwi 2006, 07:18:32
Po prostu trafili na burzę snieżną i nie mają jak wrócić do bazy - siedzą w namiotach i może zabraknąć im prowiantu. Martyna powiedziała, że co chwila słyszy trzask schodzących lawin, ale na szczęscie nie dosięgną ich.

*

Luxis

Misja Martyna 1-2
Czw, 20 Kwi 2006, 17:44:19
3mam kciuki z całej siły żeby ta wyprawa się udała ;)

*

Offline slawek

• *
  • 458
Misja Martyna 1-2
Czw, 20 Kwi 2006, 19:44:25
Ja również 3mam kciuki za Martynę bo z Niej to jest kobietka żądna przygód. Słucham na tvnmeteo relacji i mam nadzieję że wejdzie na ten szczyt !!!
Sławek

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Misja Martyna 1-2
Pią, 07 Wrz 2007, 14:58:34
Agencja towarzyska reklamuje się zdjęciem Martyny Wojciechowskiej!

Wrocławska agencja towarzyska Ania zamiesciła zdjęcie znanej dziennikarki Martyny Wojciechowskiej na swojej stronie internetowej, reklamującej erotyczne usługi "bezpruderyjnych" pań. Zdjęcie pochodzi z sesji magazynu CKM, do której Martyna pozowała w 2002 roku.

Dziennikarze Super Expressu odwiedzili agencję mieszczącą się w pobliżu centrum Wrocławia. A ta jest? - zapytał jeden z reporterów, pokazując wydrukowany z internetu wizerunek Martyny. Oczywiscie, że jest - odpowiedziała kobieta, która otworzyła drzwi.Kiedy dowiedziała się, że ma do czynienia z prasą, odmówiła dalszej rozmowy.

Menedżerka Martyny, Anna Wróblewska, potwierdza, że wizerunek dziennikarki bywa "nadużywany":

Kiedys w jednej ze szkół nauczycielka kazała dzieciom przygotować referat o podróżach Martyny. Potem zadzwoniła do mnie, informując, że gdy w przeglądarkę Google wpisze się nazwisko Wojciechowska, wyskakują liczne strony, niekoniecznie związane z jej wyprawami.

pudelek.pl

Dzieci zapewne jeszcze z większym zapałem szukały materiałów o Martynie! :los:

*

Luxis

Misja Martyna 1-2
Pią, 07 Wrz 2007, 20:21:24
słyszałem o tym, masakra :/ dzisiaj Martyna miała telefoniczną rozmowe z DDTVN i tam się wypowiadała na powyższy temat

*

Kuba 942

Misja Martyna 1-2
Pon, 09 Mar 2009, 18:29:07
W soboty i niedziele na TVN7 od pewnego czasu można oglądać powtórki Misja Martyna - extra :)
Mam nadzieję, że podtrzymując pasmo powtórkowe przygodowych reality na Siódemce ujrzymy Wyprawę Robinson, i Agenta (marzenia...)

Niedługo też (jesienią) na TVN-ie powinien pojawić się nowy program Martyny Wojciechowskiej Kobieta na krańcu świata.

Misja Martyna 1-2
Nie, 21 Mar 2010, 14:59:03
Nadal powtarzaja Martyne :)
Bardzo dobrze,lubie ten program.... :devil:

Re: Misja Martyna
Wto, 20 Mar 2018, 12:50:51
Super był ten program, tak samo jak "Kobieta na krańcu świata".  :D:D:D