Wyspa przetrwania

• 95 odpowiedzi
  • 13111 wyświetleń
*

robinson

Re: Wyspa przetrwania
śro, 02 Sty 2008, 18:15:30
poprawiłem  :aniolek:
no niby nie byli zadowoleni z oglądalności i z wpływów, ale przecie z każdym nowym odcinkiem ogladalność rosła, wiec mogli pomyslec że druga edycja lepiej by im wypadła (z resztą nie wiem, i tak bym oglądał  :buzz: :D)

*

Offline joker

• *
  • 1186
śro, 02 Sty 2008, 18:45:03
Ja bym radził wykasować to zaznaczone zdanie, zanim zobaczy go jakiś moderator (albo admin :afraid: )
Mi Polska WR się podobała i z miłą chęcią zobaczył bym kolejną edycję :D Wady to: za dużo gadania i za mało strategii w grze.

*

robinson

śro, 02 Sty 2008, 22:29:21
ja również, mogliby zrobic ankiete "Kto chce drugiej edycji Wyprawy Robinson?" i na podstawie głosowania wywnioskowaliby, czy sie opłaca robic czy nie  :P   ( a według mnie sie opłaca )

*

kryki

Nie, 03 Lut 2008, 20:21:27
No i kiedy ta Wyprawa Numer 2 nas czeka??

Z przyjemnoscia sie zgłosze. Ale oczywiscie Big Brother to Big Brother lepszego programu juz nikt nigdy nie bedzie w stanie wymyśleć.

Moze drodzy Forumanniacy napiszamy petycje do Tvn-u aby rozwazył kwestkie produkcji 2 edycji Robinsona. Nie ulega w¡Tpliwosci ze nie zrobił ten program furory w polsce gdyz był bardzo słabo reklamowany a po za tym godzina nadawania takze nie była odpowiednia.

Proponuje zamiast tanca z Gwiazdami Jeden odcinek a drugi w sobote zamiast Niani. I oczywiscei spora ekipa Naszego forum na "szkle":)

*

robinson

Pon, 04 Lut 2008, 14:48:54
i to wcale nie głupi pomysł  :hmm: .TVN ma teraz tendencje do "odświeżania" dawnych programów (milionerzy, serial Uwaga, faceci). Inwestycja w reklamę oraz odpowiednia pora na pewno podniosłaby oglądalność.  :yeah:

Gdzie sie pisze taką petycje ?  :zabek:

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Pon, 04 Lut 2008, 14:54:44
Cytat: "robinson"
TVN ma teraz tendencje do "odświeżania" dawnych programów (milionerzy, serial Uwaga, faceci).

Tyle, że powraca się z propozycjami, które odniosły sukces. Robinson był programem, który takiego sukcesu nie odniósł. Petycja też nic nie da - wypróbowaliśmy to z BB 4.

No i ja bym nie porównywał powrotu "Milionerów" do nadania nowych odcinków jakiegoś serialu. To dwie zupełnie inne rzeczy.

*

robinson

Pon, 04 Lut 2008, 19:48:24
no w sumie racja, ale powrót to powrót.
A petycje z BB4 zobaczyła inna stacja i nakręcili edycję  :terefere: .

*

Luxis

Czw, 14 Lut 2008, 20:29:03
hehe,. no całkiem możliwe, ale szczerze to nie wierze, że TVN zrobi kolejna edycje WR, już szybciej Agenta...

*

Lisq

Sob, 08 Sie 2009, 01:23:22
Wady to: za dużo gadania i za mało strategii w grze.

zgadzam sie :)

ja stwierdzam ze to zalezy od ludzi. jesli duzo osob by wysylalo maila, dzwonilo do nich i prosilo, to mysle ze by sie nad tym zastanowili. bo skoro nikt nie prosi to znaczy ze nie ma zainteresowania. mozna np jakas petycje w necie zrobic i rozsylac ;)

WR byla bardzo fajna, podobala mi sie. zwlaszcza fajna byla patrycja z zielonych i goska z magda z zoltych.

*

Kuba 942

Wto, 25 Sie 2009, 14:12:42
Była już mowa o tym tutaj na forum ale to show to było bardzo kosztowne przedsięwzięcie dla TVN-u które miało trzeba przyznać słabą oglądalność.
Poza tym teraz mamy kryzys i wątpliwe by stacja chciała podjąć się realizacji tego show raz jeszcze.
Jednak wierzę na jakiś "przygodowy" reality show w Polsce, wiadomo najlepiej Agent ale widać, że TVN wręcz pali się do pomysłu  :internauta:

Nie, 13 Gru 2009, 18:04:31
tvn tylko głupie programu typu YCD i taniec z gwiazdami realizuje...płaca gwiazdom kupe kasy za kazdy odcinek...teraz bedzie 11 edycja .....a na Ryzykantów ich nie stac? :aniolek: teraz byłaby pewnie wieksza ogladalnosc .a inna stacja tym bardziej sie nie pokusi o taki program

*

misiunio13

Pon, 05 Lip 2010, 19:26:10
zostaw YCD w spokoju! :P jest to swietnie zrealizowany program, ktory spelnia marzenia ludzi! Co do tanca z gwiazdami moge sie w zasadzie zgodzic. a jak powstawnie (blagam!) 2 edycja Wyprawy Robinson ide na casting, nie ma bata! :P

*

Offline Showmag

• *
  • 8371
    • http://www.showmag.info
Sob, 25 Mar 2017, 12:23:20
Polsat reaktywuje "Wyprawę Robinson". Program wróci na ekrany pod tytułem "Wyspa przetrwania"
http://www.showmag.info/2017/03/25/polsat-reaktywuje-wyprawe-robinson-program-wroci-na-ekrany-pod-tytulem-wyspa-przetrwania/

*

Offline Pudelek

• *
  • 3016
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Sob, 08 Kwi 2017, 18:07:47
Brawo! Wreszcie coś bez celebrytów w roli głównej!
Tylko ten Ibisz mi nie pasuje...

Ja czekam na Amazing Race i Agenta dla  zwykłych ludów. Na pewno wtedy się zgłoszę!