Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Przygodowe / Re: Ekspedycja
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 20:08:24 »
Mogliby wrócić też do tego programu. Wyszłoby taniej niż z "Agentem", a przy okazji można byłoby zaprezentować krajobrazy Polski.
2
The X Factor / Re: [UK] The X Factor
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 20:01:18 »
Taka ciekawostka; Cheryl ma dziecko z Liam Payne'm z One Direction, którego poznała będąc jurorką w tym programie. On był 15letnim uczestnikiem wtedy.
3
Eurovision Song Contest / Re: Eurowizja 2017 (Kijów, Ukraina)
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:55:19 »
Eurowizję oglądałem jak co roku.
Polskie preselekcje bardzo słabe. Kasia Moś rzeczywiście najlepsza. Po za nią w ucho wpadały jeszcze piosenki Carmell i Anety Sablik (zwyciężczyni niemieckiego Idola).
W finale nie mieliśmy większych szans. W ucho wpadła mi piosenka ze Szwecji i Mołdawii. Włoch był  dość charyzmatyczny. Natomiast zupełnie nie rozumiem fenomenu zwycięzcy z Portugalii. Taki pozer...
Co by nie powiedzieć Eurowizja trzyma się dobrze. Trochę piosenek zawsze przedostanie się do polskiego radia. Szkoda, że artyści z Eurowizji są zazwyczaj gwiazdami jednego przeboju.
4
Celebrity shows / Re: Inne celebrity shows
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:41:51 »
Miałem nadzieję, że chodzi o Kylie Minogue. :-(

Nie rozumiem fenomenu Kardashianów.
5
Przygodowe / Re: Fear Factor
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:39:50 »
Ciekawe czy nasze MTV zainteresuje się tym programem.

Chciałbym zobaczyć rodzime gwiazdki w ewentualnej polskiej wersji, mogą być mutanci z obecnych programów mtv!
6
Na co czekamy? / Re: The Amazing Race: Polska?
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:36:13 »
Powstanie Azja Express to już tylko jeden krok od Amazing Race. Chciałbym zobaczyć polską wersję. Przeboleję nawet jeśli będą tylko celebryci...
7
Metamorfozy i renowacje / Re: Zamiana Żon
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:32:02 »
Ostatnio będąc w Niemczech oglądałem ich edycję. Jedna żona leniwa i brudaska, druga czysta i aktywna, mająca dodatkowo męża innego wyznania.
Ogólnie uważam, że ten program ma jeszcze potencjał w Polsce. Mogliby do niego wrócić.
8
Rolnik szuka żony / Re: Rolnik szuka żony 4
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:26:44 »
Nie oglądam ale wielu normalnych znajomych śledzi to na bieżąco. Tak więc może jest coś w tym programie. Jakiś fenomen?
9
Rendez-vous / Re: Ślub od pierwszego wejrzenia
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:24:32 »
Są chętni aby dalej próbować? OK. Tylko po co dalej twierdzić, że ten program niesie misję i ma sens?
10
Rendez-vous / Re: Pierwsza randka
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Pudelek Wczoraj o 19:21:55 »
Oglądałem aż pół odcinka. Program miałby rację bytu jakby w telewizorze były tylko dwa kanały. Zaserwowano flaki z olejem...
Strony: [1] 2 ... 10