[Ukraina] The X Factor

• 7 odpowiedzi
  • 3020 wyświetleń

*

Offline Nerox

• *
  • 161
[Ukraina] The X Factor
Wto, 11 Wrz 2012, 22:17:06
Odgrzewany kotlet, który ma już rok. ;)  Wybacz zgryźliwość, ale po Reality-TV spodziewałem się bardziej aktualnych newsów. :)

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Czw, 22 Lis 2012, 16:20:30
Na Ukrainie trwa 3. edycja "Ікс-Фактор" X-Factor.
Pozazdrościć im czterech jurorów. U nich także uczestnicy podzieleni są na cztery grupy: płeć żeńska, męska, zespoły, oraz 25+.
Fajna scena, oświetlenie, podobnie jak u nas. Wypada znacznie lepiej niż chociażby w obecnej edycji niemieckiej.
Uczestnicy także niczego sobie.

Dość wiele razy można usłyszeć na kastingach ukraińską muzykę.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Nie, 06 Sty 2013, 13:52:07
Wczoraj na Ukrainie zakończyła się 3. edycja "Ікс-Фактор" (X-Factor).
Zwyciężczynią została 30-letnia Aida z kategorii 25+.
http://xfactor.stb.ua/ua/news/2013/1/6/53733/

W domu jurorskim gwiazdą w tej kategorii był Thomas Anders z Modern Talking.

A oto jej parę występów.

Moją faworytką była 20-letnia Julia jednak zajęła szóste miejsce.

Bardzo podobał mi się jej występ podczas kastingu.

W jury w tej edycji po raz pierwszy nastąpiła zmiana. Pojawiła się Irina Dubcova (zwyciężczyni 4. edycji rosyjskiego programu "Star Factory" z 2008 roku) zamiast Yolki, także piosenkarki, która była w jury w edycji 1-2. Trzech pozostałych mężczyzn zasiada w jury od pierwszej edycji.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Czw, 24 Sty 2013, 12:07:47
Niemalże trzy tygodnie po finale 3. edycji ukraińskiego "X-Factor" a wiadome jest już to, iż pojawi się w tym roku kolejna, czwarta już edycja programu.
http://xfactor.stb.ua/news/2013/1/24/54121/?utm_source=vk&utm_medium=post&utm_term=x_factor&utm_content=kasting&utm_campaign=news
Ogłoszono terminy kastingów. Minimum wiekowe to już czternaście lat.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Czw, 11 Lip 2013, 22:08:55
Na Ukrainie trwają kastingi do czwartej edycji X-Factor.
A oto pierwszy odcinek na żywo (Top. 12 z mottem Największe hity) poprzedniej trzeciej edycji programu.

Z taką pompą odbywał się każdy trzy godzinny odcinek live. Po zakończeniu programu godzina czasu na głosowanie i godzinny (a nawet i dłuższy) odcinek z ogłoszeniem wyników a w nim zawsze jakiś muzyczny gość.
W ramówce stacji X-Factor zajmuje czas w soboty od godziny 19:00 do po 24stej (z godzinną przerwą na wspomniane głosowanie widzów).
Pozazdrościć im takiego X-Factora. Bardzo mi się on podoba. Czekam na 4. edycję która wystartuje we wrześniu.
Skład jury taki sam jak w trzeciej edycji czyli Ihor Kondratiuk, prezenter ukraiński a także m.in. juror ukraińskiego Mam talent, Seryoga, białorusko-rosyjski raper, Sergej Sosjedov, krytyk, dziennikarz muzyczny, Irina Dubcova, rosyjska piosenkarka, uczestniczka ósmej edycji rosyjskiej wersji programu Fabryka gwiazd. Fajne jest te jury.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Nie, 11 Sie 2013, 11:43:12
4. edycja "X-Factor" na Ukrainie wystartuje 31. sierpnia o godz. 19:00 i tak co sobotę aż do końca grudnia / początku stycznia.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
[Ukraina] The X Factor
Sob, 07 Wrz 2013, 22:30:57
Tydzień temu w sobotę na Ukrainie wystartowała czwarta edycja "X-Factor".
Porównując pierwszy odcinek z poprzedniej, zeszłorocznej edycji a tym z przed tygodnia bardziej podobał mi się ten rok temu ale ten z obecnej edycji także fajnie się oglądało.
Pierwszy odcinek to tradycyjnie kasting z Odessy, drugi z Doniecka.
Oba odcinki w czterech częściach do obejrzenia na oficjalnej stronie programu.
http://xfactor.stb.ua/video/
Program można także oglądać on line na żywo np. na poniższej stronie.
Emisja programu to sobota 19:00 -22:00 czasu ukraińskiego.
http://liveam.net/stb-online.html