Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Rolnik szuka żony / Re: Rolnik szuka żony 4
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Wczoraj o 17:05:34 »
2
Dokumentalne / Re: Inne programy dokumentalne
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Pon, 20 Lis 2017, 16:12:47 »
3
MasterChef / Re: MasterChef 6
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Pią, 17 Lis 2017, 13:42:48 »
4
Teleturnieje / Re: Inne teleturnieje
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag śro, 15 Lis 2017, 16:06:58 »
"Joker" hitem Super Polsatu. Teleturniej ogląda 140 tys. widzów
http://www.showmag.info/2017/11/15/joker-hitem-super-polsatu-teleturniej-oglada-140-tys-widzow/
5
Talent shows / Re: Ugotowani
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag śro, 15 Lis 2017, 16:05:12 »
6
Rolnik szuka żony / Re: Rolnik szuka żony 4
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Wto, 14 Lis 2017, 19:05:36 »
"Rolnik szuka żony 4" nieprzerwanie najpopularniejszym programem rozrywkowym
http://www.showmag.info/2017/11/14/rolnik-szuka-zony-4-nieprzerwanie-najpopularniejszym-programem-rozrywkowym/
7
Wyprawa Robinson/Wyspa przetrwania / Re: Wyspa przetrwania
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Wto, 14 Lis 2017, 18:53:05 »
"Wyspę przetrwania" oglądało 1,74 mln widzów. Program przegrał z konkurencją
http://www.showmag.info/2017/11/14/wyspe-przetrwania-ogladalo-174-mln-widzow-program-przegral-z-konkurencja/
8
Twoja twarz brzmi znajomo / Re: Twoja twarz brzmi znajomo 8
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Wto, 14 Lis 2017, 18:46:34 »
9
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Showmag Wto, 14 Lis 2017, 03:21:09 »
Gratuluje wytrwalosci, ale czasem lepiej jest odpuscic :)

Odpadłem po drugim odcinku, kiedy to caly czas przedstawiano uczestnikow... Drugi odcinek oglądałem przez 3 wieczory i zasypiałem co 10 minut. Wrocilem na 20 minut ostatniego odcinka zeby zobaczyc jak spartolili finał i bardzo się pomyliłem się, bo to co zobaczyłem przeszło moje wyobrazenie :S
Finałowa rada wykastrowana ze WSZYSTKIEGO. Ani jednego pytania do uczestników. Żadnych rozważań. Za to te przemowy! "Jestem szczera, uczciwa. proszę o głosy. Zasłużyłam na to, bo wygrałam", "Nie będę wygłaszał expose. Chciałbym po prostu żeby... ee..yyy..ee... wdzięcznosc z waszej strony i prosić o wasze głosy. Zagłosujcie i będę bardzo wdzięczny".

A kiedyś mówiliśmy na forum, że tv upadła wraz z emisją "BBV".

Politowanie wzbudził we mnie tylko ten łamaga, prowadzący (bo imienia nie pomnę). Na 10 minut przed końcem zaprasza finalistów do studia i mówi ochoczo: "Poznajmy ich! Uff, alleee emocje". Taki młody pan dziadek. A potem 10 minut pitolenia o tych jak się zmieniło życie uczestników po programie i reklama jakiegoś nowego arcydzieła polskiej kinematografii. Że też mu nie wstyd... tak grzebać swoją karierę. Pierwszy i ostatni występ w telewizji tego pana; powinna być jakaś nagroda za najszybszą śmierć "osobowości" medialnej w dziejach tv. Boję się pomyśleć, czy to chociaż osiągnęło poziom zaawansowania rozwoju zygoty.

A tych 16 statystów? Wszyscy mogliby czyścić buty uczestnikom "Wyprawy Robinson". Wliczając Kena.
10
« Ostatnia wiadomość Wysłana przez Rosa Pon, 13 Lis 2017, 22:10:49 »
Obejrzałem w życiu ponad 50 rożnych edycji Survivor czy W Robinson. Honorowa nagroda za absolutnie najgorszą wersje, najgorszą realizację i najnudniejszych i najbardziej bezbarwnych (czy tez tak pokazanych) uczestników po prostu musi zostać przyznana Wyspie Przetrwania.
Tu można poradnik wydac jak sie nie powinno robić programow tego typu. Nie potrafie podać jednego elementu który został wykonany poprawnie przez JV pod nadzorem Niny T.
Strony: [1] 2 ... 10