Tylko Muzyka 4

• 57 odpowiedzi
  • 10432 wyświetleń
Tylko Muzyka 4
Czw, 01 Lis 2012, 19:18:33
Półfinał 4

Mi się odcinek nawet podobał. Niski głos Pauliny był powodem, że nawet mnie nie irytowała 

8 miejsce - Hatbreakers. Nic nowego nie wnieśli. Ani własnego utworu, ani powalającego wykonu.

7 miejsce - Michał Łoniewski. Nie rozumiem tych zachwytów. Jak dla mnie wybrał fajną piosenkę i występ mi się podobał tylko dlatego, że ją lubię, a nie przez jego grę.

6 miejsce - GDP Squad. Było ok, ale jaj nie urwało.

5 miejsce - Mrozek. Może i było nieczysto, nie znam się na tym, ale mi się nawet podobało. Największym minusem był wybór piosenki, której nie znoszę.

4 miejsce - ci ze śląska, nie potrafię podać nazwy (samo to w sobie jest minusem jeśli chodzi o potencjalną karierę). Nie lubię takiej muzyki, ale ten niski głos jest niesamowity i wytworzyli atmosferę, która po prostu działa na człowieka.

3 miejsce - Dolls Insane. Własna piosenka, wpadająca w ucho, charyzma, fajny image, świetny wokal. Nic dodać nic ująć.

2 miejsce - Olga Matuszewska. Tak jak wyżej, chociaż stylistyka inna. Piosenka radiowa, wpadająca w ucho, z potencjałem na sukces.

1 miejsce - Tunes. Hahaha wokalista był na totalnym haju. Szok, że nie przeszli dalej. To jedna z najlepszych piosenek, jakie słyszałem. Jednak bardzo nie podobało mi się jego nadawanie na były zespół. Nie wiem, co się wydarzyło, ale to było po prostu bez klasy, nie powinno się wyciągać na wierzch takich rzeczy.

*

Offline Showmag

• *
  • 8308
    • http://www.showmag.info
Tylko Muzyka 4
Pią, 02 Lis 2012, 15:03:16
"Tylko Muzyka 4": przyznano Dzikie Karty. Kto jeszcze trafił do finału?
http://www.showmag.info/2012/11/02/tylko-muzyka-4-przyznano-dzikie-karty-kto-jeszcze-trafil-do-finalu/

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 4
Pią, 02 Lis 2012, 15:54:21
Gdyby nie dzika karta dla Tunesów i Kasi Grzesiak moimi faworytami były by tylko dziewczyny z Bass jednak teraz wolałbym aby wygrał ktoś z tych pierwszych.
W finale tej edycji tylko trzy zespoły.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline Showmag

• *
  • 8308
Tylko Muzyka 4
Pon, 05 Lis 2012, 02:09:52
"Tylko Muzyka 4" - odcinek 10, finał: Tomasz Kowalski zwycięzcą!
http://www.showmag.info/2012/11/05/tylko-muzyka-4-odcinek-10-final-tomasz-kowalski-zwyciezca/

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 4
Pon, 05 Lis 2012, 07:12:36
Masakra! Głos może nie byle jaki ale dla mnie niedowierzanie, że to on wygrał.
Co do pozostałych to najbardziej oryginalni byli Tunes i Oberschlesien. Rozczarowany Bass gdyż tak jak Sztaba przyznał to na dobrym poziomie ale karaoke. Trzymałem kciuki za Kasie. Fantastyczny głos. Takiego brakuje w polskiej muzie ale przecież nie musi wygrać by zaistnieć choć fundusze by były a tak szukaj. Wojskowy i Kocur i gitarzyści od samego początku byli przeze mnie wyeliminowani.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 4
Wto, 06 Lis 2012, 08:33:34
Finał 4. edycji "Must be the music. Tylko muzyka" w kategorii wiekowej 4+ obejrzało 3,743 miliona widzów.
Bardzo dobry wynik.
Największa oglądalność tej edycji to jeden z odcinków kastingowych - 3,940 miliona widzów.
Średnio tą edycję oglądało 3,35 miliona widzów. Dla porównania:
1. edycja - 3,420,   2. edycja - 3,321,   3. edycja - 3,493.
[Wirtualne media]

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2357
  • Fall In Love
Tylko Muzyka 4
Wto, 06 Lis 2012, 11:09:18
Oberschlesien powinni wygrać. Ale nie - polacy wolą słuchać "Dobryj deń, Dobryj deń, Tu twoje radio, Hello, Hello" :plask:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 4
Wto, 06 Lis 2012, 11:15:08
Na zwycięstwo zasługiwał Tunes albo właśnie Oberschlesien mimo, że Ci drudzy to kompletnie nie moja muzyka ALE bardzo oryginalni, wyjątkowi.
No ale niestety taka muzyka w radiu by się nie sprawdziła. :)
Spośród dotychczasowych zwycięzców za najlepszą muzykę którą tworzą uważam zespół Lemon.

Tylko Muzyka 4
Pią, 16 Lis 2012, 20:21:19
W końcu nadrobiłem finał, więc pora na ocenę. Poziom odcinka wysoki. Edycja jak najbardziej udana i podtrzymuję opinię, że to najlepsze talent show w Polsce. Sądze jednak, że na 5 edycję przydałyby się jakieś zmiany. Formuły raczej nie da się zmienić, więc może jakaś mała zmiana w jury. I jak dla mnie Paulina Sykut do wymiany, bo jej przesłodzenie strasznie działa mi na nerwy. Najgorszy moment finału - koleś mówi jej, że nie może śpiewać, bo ma chore gardło, a ona "no dalej, śpiewaj jesteś szalona"... No comment.

Oceniając zawodników od tych, co najmniej mi się podobali do tych co najbardziej:

Przemek Radziszewski i Piotr Kita - w finale w ogóle nie powinno ich być, bardzo słabe występy, nudne, nic nowego nie wnoszące

Gitarzyści - występy oba udane, jednak niestety to za mało na wygraną

Obershlejzen - ciekawy zespół, ale nie oszukujmy się, to jest muzyka niszowa. To nie moja bajka, więc tak nisko.

Tomek Kowalski - zgadzam się z Adamem, że to było po prostu odśpiewane. Nie widziałem nic nowego w jego wersji. Moim zdaniem po prostu źle wybrał piosenkę, która nie pasowała do jego barwy. Aczkolwiek jeden z najlepszych głosów.

Bass - ich najsłabszy występ, rozczarowanie, jednak mimo wszystko podoba mi się to, że chciały zrobić show no i ich energia. Zgodzę się z tym, że najmocniejszym punktem była raperka, która ma niesamowitę charyzmę sceniczną. Blondynkę zjadła trema. Powinna była zostać na tej huśtawce i śpiewać siedząc na niej. Niestety jej gibanie się do muzyki wyglądało bardzo słabo plus jej przerażona mina wszystko zepsuły. Ale ogólnie na plus.

Kasia Grzesiek - jak dla mnie wykonanie lepsze od oryginału, magiczny głos.

No i Ci, którzy powinni być w dogrywce:

Iwona Kmiecik - cudowna piosenka, cudowne wykonanie, mam nadzieję, że wyda płytę i odniesie sukces, bo jest na to gotowa

Tune - tak jak wyżej. Ich piosenki półfinałowa i finałowa to najlepsze piosenki, jakie były w tej edycji programu.

Szkoda, że widzowie nie wybrali tej dwójki. Z dwójki finalistów byłem za Tomkiem i jemu też życzę jak najlepiej. Z ciekawostek, Tomek jest dobrym kolegą Eweliny Lisowskiej z X Factor, która namawiała swoich fanów na facebooku do głosowania na niego. Czyżby się udało? :) Teraz tylko pozostaje czekać na 5 edycję.

*

Offline Showmag

• *
  • 8308
Re: Tylko Muzyka 4
Nie, 06 Lip 2014, 21:54:51
Finaliści programu "Tylko Muzyka" nagrali piosenkę dla Tomasza Kowalskiego
http://www.showmag.info/2014/07/04/finalisci-programu-tylko-muzyka-nagrali-piosenke-dla-tomasza-kowalskiego/