Tylko Muzyka 2

• 78 odpowiedzi
  • 9740 wyświetleń

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
Pon, 30 Maj 2011, 09:30:48
A to Ci wiadomość. W takim razie nie wiem czy będzie apetyt po kolejnym śpiewającym sezonie na drugą edycję
X Factor na wisonę przyszłego roku.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline Damian

• *
  • 3012
Tylko Muzyka 2
Wto, 31 Maj 2011, 12:38:31
Jak dla mnie to nie jest dobry pomysł. Dadzą teraz drugą edycję i zapewne polegną. Mam talent znowu będzie górą. I tak zakończy się MBTM.  :plask:

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
Wto, 31 Maj 2011, 12:44:08
Też tak uważam. Odpoczynek do wiosny przyszłego roku dobrze by zrobił wszystkim a tak to nie wiadomo czy będzie 3.edycja a gdyby były edycje realizowane raz w roku wówczas napewno by się odbyła.

*

brotherfan

Tylko Muzyka 2
Wto, 07 Cze 2011, 18:36:38
Program Must be the Music kończy się w dniu 13 listopada. Czy to oznacza, że program został przeniesiony na niedzielę?

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
śro, 08 Cze 2011, 21:58:15
oo a skąd takie informacje? są już podane? Jeśli tym razem Must be the music będzie emitowany w niedziele to moim zdaniem spowodowane jest to tym, iż w soboty będzie Mam talent.

*

Phil

Tylko Muzyka 2
Pon, 04 Lip 2011, 13:25:31
Chyba nie wiadomo jeszcze, czy druga edycja "Must be the music" będzie emitowana w soboty. Według regulaminu programu finał drugiej edycji ma odbyć się w niedzielę (13 listopada).

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
Pon, 04 Lip 2011, 13:27:32
Ktoś właśnie już pisał o tym, że być może Must be the music 2 będie emitowany w niedziele.
Szczerze mówiąc fajnie by było, ze względu na to, że trzy programy talent search-show w tym samym czasie
to moim zdaniem przesada.

*

Phil

Tylko Muzyka 2
Pon, 04 Lip 2011, 13:30:40
Masz rację. 3 talent show w tym samym czasie to przesada. Jednak czy Polsat zdecyduje się na zmianę dnia nadawania. Nie wiem czy to dobry pomysł, chociażby ze względu na niedzielne, polsatowskie seriale, które w niedzielne wieczory miały stałą liczbę widzów.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
Pon, 04 Lip 2011, 13:32:52
No więc właśnie. TVN w niedzielę wyemituje TzG więc nie ma na dnia na który mógłby przesunąć Mam talent.
Must be the music widzowie już znają w porównaniu do The Voice, ale uważam że będzie bardzo wyrównana oglądalność na początku, bądź z niewielką przewagą dla któregoś z formatu.

*

brotherfan

Tylko Muzyka 2
Pon, 04 Lip 2011, 21:58:49
Polsat przenosząc MBTM na niedziele straciłby na pewno mniej, niż gdyby był nadal emitowany w soboty. Niedzielne seriale emitowane wieczorami w Polsacie mają stałą liczbę widzów, ale ta liczba jest naprawdę niewielka i od wielu sezonów przegrywa z innymi stacjami w tym paśmie. Jeśli Polsatowi naprawdę zależy na MBTM, powinni zastąpić nim niedzielne seriale.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Tylko Muzyka 2
Wto, 05 Lip 2011, 08:37:27
Trzeba wziąć pod uwagę to, że w niedziele TVN będzie emitował Taniec z gwiazdami, a TVP1 zapewne jakiś serial, może nowy sezon rancza a wtedy może być różnie.
Spośród tych trzech propozycji w niedzielne wieczory MBTM może być różnie, sądzę że TzG będzie miał średnią oglądalność, może wygrać MBTM, Ranczo na pierwszym miejscu bez żadnej dyskusji.

*

Phil

Tylko Muzyka 2
Wto, 05 Lip 2011, 10:21:47
Jedynka w niedziele emitować będzie "Rozlewisko" i być może drugi sezon "Blondynki".