Życie uczestników po programie

• 37 odpowiedzi
  • 17543 wyświetleń

*

Kuba 942

śro, 09 Lut 2011, 19:20:50

Nowy teledysk a zarazem kawałek  "Sióstr Melosik". Trochę czasu minęło po wygraniu FG, ale jednak pojawił się ten projekt, że pozwolę sobie tak to nazwać. Kawałek napotkałem przypadkowo...zauważyłem, że RMF Maxxx gra go w nocnej playliście od kilku dni :P

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Pon, 14 Mar 2011, 21:36:55
Siostry Melosik śpiewają w chórkach na koncertach Ani Dąbrowskiej. O tym, że niedługo wydadzą płytę wiadomo.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline joker

• *
  • 1186
Pią, 25 Mar 2011, 01:05:15
Oszałamiająca kariera  :bravo: Ciekawe czy zwycięzca Must be the music zdobędzie podobną :D

*

Offline Toni

• *
  • 4050
śro, 06 Kwi 2011, 16:37:19
Uważam, że warto było czekać aż tyle na coś ze strony Martyny Melosik, niż gdyby to miało być w krótkim czasie po finale i denne jak w przypadku Alicji Janosz...tralalala, piosenki dla dzieci.
W przypadku Martyny muzyka, tekst na poziomie mnie się podoba. Nie jest to puste.
Znałem to tylko z radia. Wstyd, ale dopiero dziś sie przez przypadek dowiedziałem, że to siostry Melosik. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Pią, 12 Sie 2011, 12:14:31
Minęło pół roku od ostatnie trasy koncertowej Ani Dąbrowskiej, w której uczestniczyły również siostry Melosik, a ich debiutanckiej płyty nadal nie ma. Czy jest szansa?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Pią, 12 Sie 2011, 12:19:51
Szkoda, że płyty jak nie ma tak nie ma. Nie jestem tak do końca zwolenniekim takiej muzyki jaką uprawia
Ania Dąbrowska ale bardzo podoba mi się jej głos tak jak i Martyny. Czasem ma się takie dni, że jest się spragnionym słuchania właśnie takiej muzyki. Płyta byłaby moim zdaniem dość ciekawa.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!