Nagroda główna

Zaczęty przez Rosa, Wt, 05 Cze 2007, 10:42:03

Rosa

No i nic chyba nie ma o nagrodzie.
Gdyby od razu powiedzieli że zwycięzca dostanie milion zlotych to z pewnoscią by było więcej chetnych. A tak to się może okazać że ten co wygra dostanie uscisk ręki prezesa i telefon komorkowy. Zresztą pamiętajmy że Polsat ma niechlubne tradycje w oszukiwaniu z nagrodami głownymi co zaczeło się juz od Dwóch Swiatow.

podmark

Cytat: "Rosa"Polsat ma niechlubne tradycje w oszukiwaniu z nagrodami głownymi co zaczeło się juz od Dwóch Swiatow.

A kiedy niby oszukiwali ??
W "Dwóch Swiatach" od razu było powiedziane, że milion złotych to pula nagród, a nie nagroda główna. "Bar" miał od razu powiedziane, że są mieszkania w Wawce, pensja na całe życie i złoto. Dopiero przy piątej edycji podali pod koniec, że do wygrania jest porsche.

podmark

Hmmm, tajemnica z nagrodą niezbyt dobrze wygląda. Może znowu (jak w przypadku Baru Europa) TV 4 będzie czekać na wyniki oglądalnosci i 2/3 tygodnie przed finałem podadzą,że do wygrania jest 100 tysięcy. Uczestnicy wchodząc do Domu BB powinni wiedzieć, o co grają.

A może wykorzystają patent z australijskiej (ubiegłorocznej) edycji i dadzą maksymalną pulę i będą odejmować kasę za przewinienia :)

mesto

a może zrobią numer i w ogóle nie będzie nagrody.

slaverus

mam nadzieję, że 2 wrzesnia powiedzą na początku programu po co mieszkańcy wchodzą do domu i o co mają walczyć. Jak poznają mieszkańcy nagrodę pierwszego dnia ( pod warunkiem, że będzie porządna) wzmocni to w nich rywalizację.

Luxis

fajno by było, gdyby było jak w kraju kangurów ;P

Showmag

Znamy wielkosć nagrody głównej w "Big Brother 4.1"
Już jutro startuje "Big Brother 4.1". Serwis Reality-TV.pl jako pierwszy w Polsce informuje, ile dni potrwa program, kiedy odbędzie się finał i o jaką nagrodę walczyć będą uczestnicy!

Jak dowiedział się serwis Reality-TV.pl, "Big Brother 4.1" trwać będzie przez 106 dni, czyli dokładnie tyle, ile trwała pierwsza i druga edycja "Wielkiego Brata". Finał widowiska odbędzie się w niedzielę 16 grudnia, po 15 tygodniach rywalizacji.

Znamy także wysokosć nagrody głównej, jaką otrzyma zwycięzca reality show. Osoba, która przetrwa najdłużej otrzyma 100 tysięcy złotych, co jest kwotą znacznie niższą niż te, jakie otrzymywali zwycięzcy poprzednich edycji programu. Przypomnijmy, że w latach 2001-2002, zarówno Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, jak i Piotr Borucki, opuscili Dom Wielkiego Brata bogatsi o 500 tysięcy złotych.

podmark

Przecież to jest jakas kpina ! To jest pewne ? Przecież 100 tysięcy to strasznie mało - tyle dostał zwycięzca "Baru Europa", ale on miał: kontakt z rodziną, możliwosć wychodzenia poza domek, no i co najważniejsze - program trwał tylko 11 tygodni.

Ja jednak liczę, że nagrodę zwiększą - chociaż do 300 tysięcy.

FK

Nie sądzę - sama organizacja tego przedsięwzięcia pochłonęła tyle kasiory, że nie dadzą więcej.

podmark

Ale co z tego, że produkcja pochłania duże pieniądze ? Ty myslisz, że pierwsza edycja była tańsza ?! TVN jakos umiał dać 500 tysięcy, a tutaj 100 tysięcy wygląda żenująco i smiesznie. Im więcej pieniędzy, tym bardziej uczestnicy walczą o tę nagrodę. A tu, jak zapowiedzą "Zobacz jak walczą o 100 tysięcy złotych" będzie odebrane co najmniej tak samo mało poważnie, jak w przypadku "Wyprawy Robinson'.

W "Łysych i blondynkach" też było 100 tys. nagrody, ale program trwał o połowę krócej, niż BB - tylko 7 tygodni.

FK

podmark - nie denerwuj się (...) i nie krzycz (...) Tak sobie po prostu pomyslałam - nie znam się na tym. Zresztą nie mnie jest oceniać. Szczerze przyznam, że jak obserwuję tutaj taką szarpaninę na słowa, to nieswojo się czuję... Pozdrawiam @ll

joker

No własnie - "Wyprawa Robinson", myslę że kosztowała uczestników więcej niż każdego mieszkańca BB, a mimo to nagroda od wielkiej, ogólnopolskiej stacji wynosiła 100 tys. Czwórka jest kilka razy mniejszą stacją i zarabia kilka razy mniej pieniędzy. Myslę, że 100 tys. to jak na ich możliwosci sporo kasy.

Showmag

Cytat: "podmark"Przecież to jest jakas kpina ! To jest pewne ?
niestety do takich informacji dotarłem i nie pozostaje mi nic innego jak to potwierdzić.
do pudelka mi daleko, więc plotek nie rozpowszechniam ;)

Toni

Fakt że ogromne pieniądze poszły w program ale nagroda dla zwycięzcy zdecydowana mimo wszystko za mała.500 tysięcy złotych! najmniej 300 tys,ale nie 100...?!
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

chatiflatt

to 100 tys oznacza, jak dla mnie,że maja w planach kolejne edycje
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston