Prowadzący

Zaczęty przez podmark, Wt, 28 Sie 2007, 16:12:23

podmark

No i już oficjalnie wiadomo, kto poprowadzi "BB 4.1" (a nie mówiłem, że Rock jest twarzą Polsatu i nie będzie brał udziału w tym przedsięwzięciu ?  :yeah: ).

Cytat: "Medialink.pl"Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter będą gospodarzami reality – show ,,Big Brother 4.1", który jesienią pokaże Czwórka. – Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu – mówi Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy programu.
Karina Kunkiewicz jest aktorką i dziennikarką. W Czwórce prowadziła program ,,Moda Moda". Była także prezenterką Telewizji Polskiej. Wystąpiła w kilku serialach, m.in. w ,,Kasi i Tomku" i ,,Lokatorach".

Kuba Klawiter przez ponad cztery lata był prezenterem poznańskiego Radia Kiss FM. Pracował również w wytwórni muzycznej My Music.

Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter zostali wyłonieni na drodze castingu. Czwórka rozpocznie emisję nowej edycji ,,Big Brothera" 2 wrzesnia o godz. 20.00. Stacja na razie nie zdradza, kto weźmie udział w programie.

Postawili na nieznane szerzej postaci - może to i dobrze :). Ale o tym, czy sobie radzą przekonamy się w niedzielę.

kaja

Jak to nieznane Karine blondynka z grzywką np. można było oglądać wróznych programach ten program o modzie cieszył się duzym powodzeniem a także w jednej reklamie która długo była na antenie także można  było ją oglądać nie dawno w powtórce programu miasto kobiet gdzie wypowiadała się na temat jak jej przebiegały pierwsze miesiące macierzyństwa wraz  z innymi zaproszonymi goscmi

joker

Ja tam jej nie kojarze :P tak samo jak Kuby, tylko że u niego nawet nie można znaleźć zdjęć w necie :/
No fajnie, że postawili na nowe twarze, przynajmniej nie są skazani z góry na porażkę :D

chatiflatt

kaju, nie każdy jest pasjonatem reklam, nie każdy interesuje się modą zwlaszcza w wydaniu TV4 i nie każdy ogląda Miasto kobiet :P
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

mesto

Fajnie, że postawili na nowych. Jak dla mnie duży plus. Choć wersja ze Szczuką wydawała mi się dosć zabawna. ;]

tu masz zdjęcie Kuby
https://kangoojumps.pl/kiss_pliki/image011.jpg
a tu jego głos ;]
https://kangoojumps.pl/kisioM.mp3

ixa86

hmm czy ja wiem czy to takie dobre posunięcie 2 nowych ( jakby tu nie patrzeć) prezenterów...może jeden nowy + jeden "stary wyjadacz" lepiej by sie sprawdzilo.. no okaże sie.

Rosa

Ja też się w sumie cieszę że postawili na dwie zupełnie nieznane osoby które się chociaż będą starały pokazać i wykazać a nie jakies stare zblazowane "gwiazdy". :bravo:

Showmag

Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter poprowadzą "Big Brother'a"
W dniu dzisiejszym oficjalnie ogłoszono, że "Big Brother 4.1" poprowadzą Karina Kunkiewicz oraz Kuba Klawiter, którzy pokonali w castingach kilkuset konkurentów, w tym wiele znanych osobowosci polskiego show biznesu.



Pierwszym kandydatem do prowadzenia reality show był kojarzony od lat z ATM-em i Polsatem Krzysztof Ibisz. "Musiałem odmówić. Po pierwsze, w tym samym czasie prowadzę program 'Jak oni spiewają', a po drugie, jestem twarzą telewizji Polsat" - tłumaczył popularny prezenter. Na prowadzenie nie zgodził się też Mariusz Szczygieł, który w latach '90 był w Polsacie gospodarzem talk-show "Na każdy temat". "To prawda, złożono mi propozycję poprowadzenia 'Big Brothera'. Odmówiłem. Myslę, że występowanie w telewizji to trochę taki układ z diabłem. Dlatego w 2001 roku zerwałem z telewizją na zawsze. I wróciłem do poważnego dziennikarstwa. Poza tym w tym roku jestem nominowany do literackiej nagrody Nike i myslę, że facet, który dostał taką nominację nie powinien prowadzić Big Brothera" - wyjasnił Szczygieł. W tej sytuacji producenci negocjowali ze znanym z programu "Idol" Maćkiem Rockiem.

Ostatecznie podjęto decyzję, że przez kolejne 3 miesiące życie bohaterów reality show mieszkających w Domu Wielkiego Brata relacjonować będą Karina Kunkiewicz oraz Kuba Klawiter. "Karina i Kuba wypadli najlepiej na próbach kamerowych. Ich żywy i dynamiczny styl prezentacji oraz trafne komentarze przykuwają uwagę oraz zapadają w pamięć. Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu" – powiedział Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy show.



Karina Kunkiewicz jest aktorką i prezenterką TVP. Ukończyła w 1998 roku Akademię Teatralna w Warszawie. W latach 2002-2005 występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele ról drugoplanowych w filmach oraz popularnych serialach telewizyjnych.

Kuba Klawiter - już podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii na kierunku handel i marketing, rozpoczął karierę w mediach. Przez ponad cztery lata był prezenterem w jednej z najpopularniejszych młodzieżowych stacji radiowych w Poznaniu - Kiss Fm. Pracował także jako prezenter w lokalnej stacji telewizyjnej. Po skończeniu studiów rozpoczął prace w jednej z największych wytwórni muzycznych w Polsce - My Music.

[Inf. prasowa / Echomiasta.pl]

Toni

Miałem swoich faworytów,ale cieszę się także że postawiono na nowych i w dodatku z umiejętnosciami.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

FK

Miałam okazję poznać Karinę podczas udziału w programie "Modna Moda". Odniosłam wrażenie, że poza kamerą była straaaaasznie niedostępna, natomist podczas nagrania - miła, wesoła i sympatyczna. Zobaczymy, jak sprawdzi się w reality show. Myslę, że powinno Jej sie udać ;)

mir123bych

hurra! Nie Mroczkowie :D też tych nowych nie znam, dadzą popis umiejętnosci w niedzielę i będzie wiadomo wszystko o nich :D Brawo Karina i Kuba!

Showmag

w poscie wyzej dodano fotografie prowadzących

Toni

Jestem bardzo zadowolony z nowych prowadzących że są nowi i że są atrakcyjni wizualnie też. :zabek:
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

chatiflatt

Cytat: "FK"Odniosłam wrażenie, że poza kamerą była straaaaasznie niedostępna, natomist podczas nagrania - miła, wesoła i sympatyczna.
Niestety, tak jest bardzo czesto. ja w gimnazjum brałem udział w młodzieżowym teleturnieju i prowadzący zachowywali się identycznie jak piszesz. Po prostu, płacą im za 'wizję', poza wizją są sobą.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

ginger

Kuba to facet z polotem i naturalnym luzem, który sprawdza się przed kamerą. No i na wizji, jak i poza nią jest sobą. Trzymam kciuki za nową twarz w polskiej telewizji  :bravo: Ibiszem już się przejadłam...