Fat Killers. Zabójcy tłuszczu, Nasz nowy dom, Top Chef, Tylko Muzyka 06, Tylko Taniec 4

Jesień 2013 w Polsacie: wiemy, kiedy zadebiutują „Top Chef”, „Zabójcy tłuszczu” i „Nasz nowy dom”

Logo Telewizji Polsat

Telewizja Polsat ogłosiła swoją jesienną ramówkę. Wiemy już, kiedy zadebiutują takie popularne formaty jak „Tylko Muzyka” czy „Tylko Taniec”, a także nowości „Top Chef”, „Zabójcy tłuszczu” i „Mój nowy dom”.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

Jesień w Polsacie to przede wszystkim powrót sprawdzonych formatów. Stacja pokaże kolejne edycje programów „Tylko Taniec” (czwarty sezon) i „Tylko Muzyka” (szósty sezon). Tradycyjne nowe odcinki show „Tylko Taniec” będzie można oglądać w piątki o godz. 20:00, a „Tylko Muzyka” – w niedziele o godz. 20:00.

W ramówce nie zabrakło też kilku nowości. W soboty o godz. 17:45, począwszy od 7 września, widzowie będą mogli śledzić format „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”, w którym zobaczymy zmagania ludzi z odchudzaniem.

Z kolei kulinarny show „Top Chef” emitowany będzie od 11 września, w każdą środę o godz. 20:30.

W niedzielę o godz. 17:45 stacja będzie nadawać autorski format pt. „Nasz nowy dom”. Reality show prowadzony przez Katarzynę Dowbor będzie emitowany od 28 września.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
  • Owsik

    Przepraszam, jednak nie. Kiedyś w tvn był program o poprawie żywienia "Cofnąć zegar" <_<

  • Owsik

    Prócz "Zabójców Tłuszczu" wszystko zgapione od TVN. Stacja z kółeczkiem otworzyła polskie rynek na tego typu programy, to chciwy i leniwy Polsat ściągnął. -.-

  • master chef

    top chef marna podróba master chefa