Metamorfozy

„One Big Family” – reality show z otyłą rodziną

Stacja TLC zrealizuje reality show, w którym wystąpi nietypowa rodzina – każdy z jej członków cierpi na bardzo zaawansowaną nadwagę. Bohaterowie będą usiłowali zrzucić jak najwięcej kilogramów pod okiem kamer.

W „One Big Family” wezmą udział: 40-letni mężczyzna ważący ponad 160 kg, jego 35-letnia żona ważąca prawie 200 kg. oraz ich syn i córka – oboje ważący ponad 150kg. Pomysłodawcą show jest jego producent Mike Duffy, który koncepcję programu oparł na własnych doświadczeniach. Zainspirował go jego ojciec, który w wieku sześćdziesięciu lat schudnął prawie 100 kg.

Pomysł wydaje się być kontrowersyjny, jednak jego producent zaprzecza, jakoby wykorzystywał czyjeś nieszczęście i pokazywał bohaterów jak odmieńców. „To bardzo miła rodzina. Są zdecydowani schudnąć dzięki wzajemnemu wsparciu” – wyjaśnia Mike Duffy.

Program będzie składał się z sześciu trzydziestominutowych odcinków. W każdym epizodzie widzowie poznają bliżej innego członka rodziny. Szczególną uwagę twórcy „One Big Family” skupią na dwójce dzieci.

[Dziennik.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł