Fabryka Gwiazd

Znamy jury i porę emisji „Fabryki Gwiazd”

Jasne już jest, jakie osoby znajdą się w jury programu „Fabryka Gwiazd”, który we wrześniu zagości na antenie Polsatu. Wiadomo także o jakiej porze i w jakie dni tygodnia emitowane będzie widowisko.

„Fabryka Gwiazd” to program, którego uczestnicy na trzy miesiące zamieszkają w domu w podwarszawskim Wilanowie. Pod okiem specjalistów będą pobierali lekcje śpiewu, tańca, aktorstwa, zachowania się na scenie czy języka angielskiego. Do reality show zgłosiło się ok. 5 tys. osób. Z tej grupy wybrano 60 kandydatów, którzy mają szansę na udział w formacie. Finałowa 16 uczestników zostanie ogłoszona w drugiej połowie sierpnia podczas specjalnej konferencji prasowej.

Wśród osób oceniających zawodników znajdą się 4 osoby: piosenkarka Kayah, tekściarz Marek Dutkiewicz, Marcin Bisiorek – prezenter radia Eska, oraz szwedzki producent Jany Schella. Uczestników szkolić będą między innymi Aneta Kręglicka i Elżbieta Zapendowska.

Relacje z życia finalistów będą pokazywane w codziennych programach o godzinie 17:30. Z kolei w każdy piątek o godzinie 20:00 telewizja Polsat nada koncert, po którym jeden z uczestników zostanie wyeliminowany. Koncerty odbywać się będą pod batutą Adama Sztaby, szefa muzycznego programu. Show na żywo poprowadzi Maciej Rock.

Program dla Polsatu wyprodukuje firma Endemol Polska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł